صندوق کارگران مستثنی نیویورک در حال خشک شدن است زیرا ایالت برنامه های جدید را متوقف می کند

صندوق کارگران مستثنی نیویورک در حال خشک شدن است زیرا ایالت برنامه های جدید را متوقف می کند


کمک مالی 2.1 میلیارد دلاری دولت برای کارگران غیرمجاز تحت تأثیر این بیماری تقریباً تمام شده است.

صندوق کارگران مستثنی که به افرادی که به دلیل وضعیت مهاجرتی قادر به استفاده از برنامه های دیگر مانند بیکاری یا مزایای همه گیری نیستند ، کمک می کند ، روز جمعه برنامه های جدید خود را متوقف کرد.

این صندوق از زمان راه اندازی برنامه وزارت امور خارجه در تابستان امسال ، 1.2 میلیارد دلار کمک به نزدیک به 120،000 متقاضی تقسیم کرده است ، و بیشتر نیز برای برنامه های در حال تعلیق دنبال خواهد شد. به گفته دفتر دولتی ، تا پایان اکتبر ، این صندوق بیش از 2 میلیارد دلار پرداخت خواهد کرد. کتی هوچول.

هوچول در بیانیه مطبوعاتی روز جمعه گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که جوامع مهاجر در بهبودی ما حمایت می شوند و از اولین روز ریاست جمهوری من متعهد شدم که در اسرع وقت به نیویورکی ها کمک کنم.” گفت.

هوچول قول داده بود که در اولین هفته کار خود به تأیید برنامه ها و پردازش پرداخت ها سرعت ببخشد. DOL دولتی همچنین با 75 گروه اجتماعی در سراسر ایالت در زمینه اطلاع رسانی در مورد برنامه و آموزش درخواست برای صندوق کارگران مستثنی همکاری کرد.

ایالت می گوید تقریباً به تمام متقاضیان تأیید شده حداکثر 15،600 دلار بودجه تعلق می گیرد.

برای واجد شرایط بودن برای دریافت بودجه ، متقاضیان باید ثابت کنند که قبل از مارس 2020 ساکن نیویورک بوده اند (و هستند) و واجد شرایط بیکاری یا سایر مزایا نیستند. درآمد کمتر از 26،208 دلار در سال قبل از آوریل 2021 ؛ به دلیل همه گیری ، حداقل نیمی از درآمد هفتگی خود را بین 23 فوریه 2020 و 1 آوریل 2021 از دست داد.

به گفته وکلا ، کاهش سریع صندوق کارگران محروم نشان دهنده وسعت نیاز در سراسر ایالت است. موسسه سیاست های مالی تخمین می زند که 290،000 کارگر در سراسر ایالت می توانند از این وجوه استفاده کنند ، از جمله 213،000 فقط در شهر نیویورک.

بیانکا گوئررو از ائتلاف کارگران مستثنی در صندوق می گوید: “این واقعیت که این صندوق تنها دو ماه پس از افتتاح به پایان رسید نشان می دهد که چقدر نیویورکی ها به این نجات نیاز دارند.” وی گفت: “دولت های هوچول باید به سرعت به کمک مالی برسند – اما اکنون زمان انجام کار است. هزاران برنامه هنوز در حال بررسی و منتظر محاکمه هستند. حتی کارگرانی که 23 روز شجاعانه برای به دست آوردن این صندوق اعتصاب غذا کردند ، مورد تایید قرار نگرفتند. “

گوئررو گفت که بسیاری از کارگران واجد شرایط به دلیل “موانع جغرافیایی و مسائل فوق العاده سیاست” از برنامه حذف شدند ، به ویژه در شهر نیویورک ، جایی که گروه های اجتماعی کمتری برای کمک به ترویج و اجرای قانون وجود دارد.

گوئررو گفت: “کارگران در سراسر ایالت برای به دست آوردن مدارک لازم تلاش کرده اند ، به ویژه که کنسولگری ها ماه ها با تاخیر روبرو هستند.” “ما نمی توانیم اجازه دهیم کارگران در سرما بایستند. رفتار عادلانه با کارگران مستثنی در سراسر ایالت. “ما مشتاقانه منتظر همکاری با فرماندار و قانونگذار ایالت برای اطمینان از دسترسی هستیم.”

سیاستمداران ایالتی که از صندوق کارگران مستثنی حمایت کردند نیز خواستار بودجه اضافی و گسترش مزایای بیکاری شدند.

جسیکا راموس ، سناتور ایالت کوئینز در بیانیه مطبوعاتی خود گفت: “با 99 of درخواست های تأیید شده که واجد شرایط دریافت مزایای درجه 1 هستند ، واضح است که بیمه بیکاری صدها هزار مالیات دهنده را به طور ناعادلانه حذف کرده است و بسیاری از کارگران ، به ویژه در خارج از شهر ، در شرکت نکرده اند.” به ما به بودجه اضافی برای ادامه خدمت به خانواده هایی که در مسیر بهبود اقتصادی کار می کنند نیاز داریم. “

کارمن دی لا رزا ، مشاور شورای کار در بیانیه ای گفت: “صندوق کارگران مستثنی از درد و رنجی که در اوج همه گیری کووید -19 در جوامع خود شاهد بودیم متولد شد.” کمک های مالی برای کارگرانی است که اغلب از خدمات دولتی محروم هستند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *