شورای ائتلاف خواستار هماهنگی و اتحاد همه نیروهای انقلابی شد/ اصرار بر اطلاع رسانی دقیق


به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، «دبیرکل» رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی لرستان صبح امروز گفت: سهار «»»« ««»» «« «» »« «« «سهار سهار صبح امروز با فرماندار بروجرد دیدار و در خصوص مسائل مهم شهرستان گفتگو کرد. و استان.

مراقبت و تقویت سرمایه اجتماعی وظیفه همه است مقامات است

حجت الاسلام و المسلمین مهدی قدرتی با بیان اینکه شهرستان بروجرد یکی از مهم ترین مراکز فرهنگی لرستان و کشور است، گفت: این شهرستان به عنوان یکی از مهمترین مراکز فرهنگی لرستان و کشور به شمار می رود. و علوم دیگر در طول تاریخ «و امروزه ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی فراوانی در این شهر وجود دارد.

وی افزود: وظیفه همه مراقبت و تقویت سرمایه اجتماعی است. مقامات به همین دلیل است که باید سعی کنیم بر سرمایه اجتماعی عظیم در بین مردم تمرکز کنیم.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان لرستان گفت: این شورا ارتباط مستقیم با مردم دارد و در واقع مهم ترین سرمایه آن حضور نیروهای معزز، انقلابی و فعال از اقشار مختلف جامعه است. ” “

وی با بیان اینکه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی به عنوان نیرویی مقتدر در سراسر کشور و به تبع آن استان لرستان و همزمان در تلاش است تا دولت را در رفع مشکلات و دغدغه های مردم یاری کند و تلاش برای پیگیری این موضوع است. این موضوع. مطالبات درست

قدرتی وحدت را رمز موفقیت خواند و گفت: شورای ائتلاف متعلق به مردم و متعلق به همه نیروهای انقلابی است و شکی نیست که با اتحاد و هماهنگی نیروهای انقلابی می توانیم در عرصه های مختلف گام های موثری برداریم. “

تاکید بر تقاضای معقول و موثر

به ندرت ادامه داد برمی گردد دبیرکل شورای ائتلاف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز با بیان اینکه این شورا در سال های اخیر فعال بوده و فعالیت آن محدود به روزهای انتخابات نیست، گفت: این شورا در سال های اخیر فعال بوده است.

وی افزود: اتحاد شورا برای مسائل مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی در سطح استان و شهرستان ها کمیته هایی تشکیل داده و کمیته هایی نیز تشکیل شده است.

برمی گردد توجه داشته باشید شورای ائتلاف تلاش کرده تا از اشراف، فرهیختگان، دلسوزان و دلسوزان در عرصه های مختلف استفاده کند و همه دلسوزان انقلاب و مردم در این زمینه این شورا را یاری کرده اند.

وی با بیان اینکه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی لرستان در شهرهای مختلف استان فعال است و آمادگی دارد از مردم دلواپس، متعهد و فهیم برای پیوستن به دولت انقلابی و مدنی و رسیدگی به دغدغه های مردم استفاده کند و از موجود استفاده کند. ظرفیت های راه حل .

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی لرستان با اشاره به برگزاری جلسات بصیرتی و تلاش برای اتحاد و هماهنگی بین نیروهای انقلابی گفت:

برمی گردد وی با بیان اینکه عملکرد کمیته جوانان و هندوها مورد تاکید شورای اتحاد بوده و موضوع مهم دیگر بحث مطالبات موثر و معتبر از دولت است که بر اساس دغدغه های مردم است مورد توجه قرار گرفته است. مردم

اطلاع رسانی شفاف و دقیق باعث ایجاد امید در جامعه می شود

سعید سرشار، رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی شورای ائتلاف لرستان نیز در این دیدار اظهار داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب بارها تاکید کرده اند که دستاوردهای انقلاب و خدماتی که به مردم انجام شده قابل توجه باشد. وی گفت: دولت هم باید به این موضوع توجه کند، مسئولان باید به این موضوع توجه کنند.

او در حمایت از ائتلاف برای دموکراسی ایالات متحده صحبت کرد، اما گفت که حفظ مقداری استقلال راه حل نیست، آن طور که باید و شاید شده است. انتظار می رود برای اطلاع رسانی دقیق، به موقع و شفاف برنامه ریزی مناسبی انجام شود مقامات برنامه ریزی و عمل کنید.

سرشار گفت: در این راستا نیاز به بهره برداری از پتانسیل رسانه های جمعی وجود دارد. مقامات آنها باید با رسانه ها ارتباط خوبی داشته باشند، زیرا رسانه ها به نوعی پل مستحکم بین مردم و مردم هستند مقامات در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه شهرستان بروجرد در حوزه رسانه و فرهنگ پتانسیل بالایی دارد که قطعا می تواند با اطلاع رسانی دقیق به جامعه به فرهنگ سازی در عرصه های مختلف کمک کند.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید