شهید سید نصیر طاهری: پشتیبان ولایت باشیم تا بتوانیم شکاف را پر کنیم


به گزارش خبرگزاری فارس از قم، شهید سید نصیر طاهری در ۱۷ فروردین ۱۳۴۰ دیده به جهان گشود. او دوران جوانی خود را به کار نجار گذراند و دانشجوی ریاضیات بود. در یازدهم ثور سال ۱۳۶۱ سید نصیر با حضور در جبهه های خونین دفاع مقدس در منطقه عینکوش به مقام رفیع شهادت نائل آمد. وصیت نامه این شهید والامقام را در زیر می خوانید.

به نام خدا

و قطعاً شما را با ترس و گرسنگی و کمبود مالی و نفس و میوه و مردم آزمایش خواهیم کرد. کسانی که چون مصیبت به آنها می رسد، می گویند ما از خدایم و به سوی او باز می گردند.

ما در دوره ای هستیم که استثنایی است. “امام خمینی”

خدای متعال را شکر که این فرصت را به ما داد تا در چنین عصری و زیر سایه چنین رهبری زندگی کنیم تا آرزوی مرگی جز مرگ در بستر داشته باشیم.

دستورات من همان چیزی است که می خواهم عمل کنم عزیزان، انقلاب راه دردناکی با آینده ای روشن و امیدبخش در پیش دارد، ولایت مدار و رهبر را هر لحظه یاری کنید.

قوانین را بشنوید، دولت و خانواده و شهدا را فراموش نکنید. شرکت در تشییع و تظاهرات شهدا. نماز جمعه را فراموش نکنید و برای جان امام دعا کنید.

پس از مرگم، تا خداوند مرا در زمره شهدای اسلام قرار دهد و گناهانم را ببخشد، نماز بخوان و قرآن کریم بخوان و ثواب را برگزیند.

برای شادی روحم کار خیر کن و از اسراف و اسراف بپرهیز.

۲۲ زمری ۱۳۶۱ با آرزوی دعای خیر برای همه

انتهای پیام/ ۷۸۰۳۲
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید