شهرستان فردوس با حضور مقام معظم رهبری جهادی (مدظله العالی) نورانی شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت الاسلام شاکری در اجلاس سراسری جهادگران که با حضور معاون اول رئیس جمهور، دکتر مختار، سردار سلیمانی و رئیس سازمان بسیج مستضعفین سردار برگزار شد، گفت: زهرایی. . رئیس سازمان بسیج سازندگی و استاندار خراسان جنوبی گفت: همواره قدردان حضور جهادی مقام معظم رهبری (مدذالله علی) در منطقه هستیم.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: اگر بخواهیم فردوس را در یکی دو کلمه معرفی کنیم، این شهری است که پس از یکی دو زلزله خونین در سال ۴۷ که خسارات زیادی به مردم وارد کرد، بر سر زبان ها افتاد. . خورشید جهان اسلام، یعنی مقام رهبری بزرگ.

به گفته وی؛ در آن واقعه، عطر رهبر اعظم (مدظله العالی) چنان در این شهر معطر شد که با آمدن خجسته ایشان، ستمگران زمان را از این شهر و دیار و دیار بیرون کردیم.

امام جمعه فردوس گفت: این شهر و دیار سرآمدانی را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرد و پنج نفر را معرفی کرد، شما را همچنان می توان در میان نیروهای انقلابی این شهر و دیار یافت.

حجت الاسلام شاکری ادامه داد: حضور علما، زعامت و مدرسین مدعای ما را ثابت می کند.

وی تصریح کرد: شهر فردوس اگرچه در منطقه محرومی قرار دارد، اما مانند درختانی که در دل کوه چوب های محکم می رویند، در دل خود بزرگان و افراد مسن را پرورش داده است، آنها مانند درختانی هستند که سرشان را بلند کرده اند. بهشت در دل کوه.

امروز در سیزدهم ماه ثور پس از زلزله سال ۱۳۴۷ اجلاس سراسری جهادگران با حضور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با حضور مقامات کشوری و لشکری ​​در شهرستان برگزار می شود. فردوس با ارائه خدمات جهادی به زلزله زدگان منطقه.

انتهای پیام/۳۶۳۵
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید