شهربازی اراک ۴۸ ساعت برای استانداردسازی تجهیزات دارد


به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، سید میرنظامی برای بازدید از تجهیزات و شنیدن سخنان کارشناسان و ناظر و مجری شهربازی در بازدیدی غیرمنتظره از شهربازی اراک بازدید کرد.مدیریت و مجری شهربازی اراک. در بیانیه آمده است که ملزم به استانداردسازی تمامی تجهیزات زمین بازی هستند.
وی گفت: بر اساس قانون، مدیر و بهره بردار شهربازی اراک باید ظرف مدت ۶ ساعت تمامی اماکن ورزشی و تفریحی این مجموعه را استانداردسازی می کرد.
وی افزود: هدف از این بازدیدهای ورزشی یادآوری کاستی های موجود، رفع دغدغه های مردم و اطمینان بخشی به خانواده ها در این مراکز تفریحی ورزشی است.

مدیرکل استاندارد مرکزی تاکید کرد: مسئولان و مفتی های این اداره به طور مستمر و فصلی بر تمامی شهربازی های شهربازی ارک نظارت دارند تا از بروز حوادث ناگوار جلوگیری شود.

وی گفت: سامانه تلفنی ۱۵۱۷ در خدمت هموطنان عزیزی است که در خصوص استانداردهای نقاط مختلف استان مرکزی به ویژه نقاط عمومی و پرتردد گوش می دهند.

مدیرکل استاندارد مرکزی گفت: مسئولان شهربازی اراک موظفند مشکلات را به صورت استاندارد ارزیابی و در مدت دو ساعت مشکلات ایمنی را برطرف کنند در غیر این صورت طبق قانون با آنها برخورد می شود.

گفتنی است در این جلسه کارشناسان و مدیران استانداری نیز حضور داشتند رفع مشکلات. .

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید