شرکت کننده تبریزی در تمدید شده ترین ورزشی سال کوروش نتوانست اجتناب کرده اند این شکاف گل بزند، درگیر نباشید.


فارس نیوز/فرهاد فرهادپور: با بیرون شک سیروس الدین محمدی یکی اجتناب کرده اند تکنیکی ترین گیمرها در پست هافبک چپ تبریز بود. بازیکنی کدام ممکن است ۷ سال بهتر از فوتبال شخصی را در گروه های تراکتورسازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرداری تبریز انجام داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود گروه شهرداری تبریز به جام جهانی رسید.

با این حال او شخص اولیه گروه سراسری {در این} ورزشی بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمه اول را در سال ۱۹۷۶ را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمه دوم را در سال ۱۹۷۷ انجام داد.

کوروش دانستن درباره آن دیدار اظهار داشت: گروه سراسری ایران در فینال روزهای سال ۹۷ برای برگزاری اردوی کنار هم قرار دادن سازی راهی فرانسه شد به همان اندازه ۳ ورزشی دلپذیر همراه خود تجهیزات گلف های این ملت انجام دهد.

وی تصریح کرد: دیدار گروه های ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید نانت فرانسه در گذشته تاریخی ۲۹ اسفند ۹۷ برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گذشته تاریخی برگزاری آن به گونه ای تصمیم گیری شد کدام ممکن است سال بین ۲ نیمه عرضه داده شود.

شرکت کننده سابق گروه شهرداری تبریز اظهار داشت: {در این} دیدار ۲ گل گروه سراسری ایران را به ثمر رساندم به همان اندازه همراه خود نتیجه ۲ بر ۱ پیروز این دیدار باشم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود یادآوری خوبی به استقبال سال جدید رفتیم.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید هافبک اسبق ایران ادای احترام به شد: گل اول این دیدار ضربه ای بود کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند برخورد به مدافع نانت را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریافت پذیرش در دروازه فرانسوی ها به توپ .

وی افزود: گل دوم مسابقه را اجتناب کرده اند شکاف ۴۵ متری همراه خود خوب شوت راه در اطراف به ثمر رساندم را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی می خواستم این ضربه را بزنم خاکپور اظهار داشت آرزو داری چه کار کنی، درگیر نباش، اجتناب کرده اند این شکاف می توانی. توپ را وارد دروازه نکنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید گفتم حالا آرزو می کنم شانسم را امتحان کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانستم وارد شوم توپ همراه خود خوب ضربه محکم به دروازه .

سیروس دین محمدی اظهار داشت: حضور در رختکن در آن فصل سال برای ممکن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر گیمرها گروه سراسری یادآوری ای فراموش نشدنی بین ۲ نیمه بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این اتفاق ویژه ای در دوران فوتبالم بود.


سیروس دین محمدی در گروه برگزیده شده آذربایجان شرقی در دهه ۷۰ – نشسته در ردیف دوم اجتناب کرده اند سمت چپ

تماشاگران اجتناب کرده اند ممکن است پیش بینی داشتند کدام ممکن است اجتناب کرده اند هر سطح پایین وارد توپ شوم

شرکت کننده سابق گروه تراکتورسازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرداری تبریز افزود: بعد اجتناب کرده اند این گل در هر ورزشی وقتی توپ می بدست آوردم تماشاگران دوباره اجتناب کرده اند ممکن است با اشاره به خوب گل در اطراف همراه خود آرم شوت پرس و جو می کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جذاب اینکه در دیدار مقابل گروه سراسری کویت در تبریز اجتناب کرده اند عابد زاده بدست آوردم، تماشاگران شوت سیروس را فریاد زدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برایم جذاب بود کدام ممکن است تماشاگران اجتناب کرده اند ممکن است پیش بینی داشتند کدام ممکن است جلوی دروازه مان توپ را وارد کنم.

وی خاطرنشان کرد: ۷ سال اجتناب کرده اند بهتر از سال های فوتبالم را در گروه های تراکتورسازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرداری تبریز ورزشی کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است شهرداری تبریز در دسته دوم بود تنها بازیکنی بودم کدام ممکن است به گروه این دسته دعوت شدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود وجود حضور ۵ شرکت کننده تبریزی تاکنون در جام جهانی، با این حال ممکن است تنها شرکت کننده شهرداری تبریز را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه های فوتبال تبریز بودم کدام ممکن است در جام جهانی نمایندگی کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر گیمرها تبریزی در گروه هایی غیر اجتناب کرده اند تبریزی حضور داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دعوت شدند. گروه سراسری .

سیروس دین محمدی اظهار داشت: در سه سالی کدام ممکن است در تراکتورسازی بودم حتی خوب بار هم برای ورزشی همراه خود هواپیما بازدید نکردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه سفرهایمان همراه خود اتوبوس بود حتی در مسافت های تمدید شده مثل اهواز، بوشهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیراز همراه خود اتوبوس سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اینجا رسید می کنیم. .

فوتبالیست چپ پای تبریزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم قرن گروه فوتبال تبریز اظهار داشت: مردمان باقی مانده است هم به ممکن است لطف دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود گل هایی کدام ممکن است اجتناب کرده اند راه در اطراف زدم به خوبی اجتناب کرده اند ممکن است یاد می کنند.


گروه الجرار ۱۳۷۰ / اجتناب کرده اند راست: سیروس الدین محمدی، علی اکبر ذوالماگیدیان، کریم باقری

تراکتورسازی در سال ۱۳۷۱ باید قهرمان ایران می شد

سیروس دین محمدی دانستن درباره گروه تراکتورسازی در سال ۷۱ اظهار داشت: در آن سال همراه خود بدشانسی به مقام سوم رسیدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستحق قهرمانی بودیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه ممکن است به در کنار کریم باقری را انتخاب کنید و انتخاب کنید حسین خطیبی برای تراکتورسازی دعوت شد، تیمی کدام ممکن است بی سابقه است. در آن سال هایی کدام ممکن است توپ پای ایرانیان در استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرسپولیس چکیده می شد.

کوروش همراه خود بلوز گروه ماینتس آلمان در دیدار مقابل بایرن مونیخ در جام حذفی آلمان

سیروس دین محمدی سابقه ورزشی در گروه های تراکتورسازی، شهرداری تبریز، موسسه مالی خرید و فروش تهران، استقلال تهران، بیگاه گیلان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماینتس آلمان را در کارنامه شخصی دارد.

او همراه خود گروه سراسری ایران در جام ملت های آسیا ۱۹۹۶ امارات را انتخاب کنید و انتخاب کنید جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه ورزشی کرد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷
این را برای صفحه اول سریع دهید