شاگردان عطایی لیگ ملت های والیبال به دومین / میزبانی بی سابقه خان رسیدند و به مصاف آمریکا می روند


به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دوم لیگ برتر لیگ مردان از فردا (سه شنبه دوم خرداد) در بلغارستان و فیلیپین آغاز می شود. اسلوونی، هلند، آرژانتین، ژاپن، چین، فرانسه، آلمان و ایتالیا هشت تیمی هستند که در هفته دوم در کوئینسون فیلیپین در گروه سوم لیگ فوتبال به مصاف هم خواهند رفت.

تیم های بلغارستان، ایران، آمریکا، برزیل، کانادا، استرالیا، لهستان و صربستان نیز در هفته دوم گروه چهار لیگ سازمان ملل در صوفیه به میدان می روند. تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ سازمان ملل متحد در اولین دیدار خود به مصاف بلغارستان میزبان می رود و هفته اول شاگردی نیکلای ژیلازکوف سرمربی بلغارستانی بدون برد به پایان رسید.

مبارزه با میزبان شکست ناپذیر

تیم ملی بلغارستان در دو دیدار ابتدایی هفته با نتیجه ۲ بر ۱ مغلوب آلمان و کانادا شد و در دو دیدار ابتدایی هفته با نتیجه ۲ بر یک مغلوب صربستان (۳-۲) و لهستان (۲-۲) شد. با دو امتیاز دوم شد. بدون برد، شانزده تیم باید تعویض شوند. تیم ملی والیبال ایران نیز در دو دیدار مقابل استرالیا و چین پیروز شد و دو شکست مقابل هلند و ژاپن را پذیرفت و دو امتیاز در هفته دوم باقی ماند.

رقابت با آمریکا و برزیل پرافتخار

تیم ملی والیبال آمریکا که در هفته اول خود چهار پیروزی متوالی و سه امتیاز کسب کرده بود، در هفته دوم این مسابقات به مصاف ایران می رود. پنجشنبه ژوئیه. برزیل پرافتخارترین تیم لیگ جهانی و لیگ ملت‌ها است که در پایان هفته اول لیگ امسال با دو برد و شش امتیاز هشتم شد و کانادا با یک برد چهارم شد. و دو امتیاز دیگر حریفان والیبال مردان ایران هفته دوم لیگ ملت ها است.

دو تغییر در ساختار دانش آموزان عطایی

کاروان والیبال ایران که روز سه شنبه برای شرکت در هفته دوم لیگ سازمان ملل وارد صوفیه شده است، هر روز دو تمرین بدنسازی (صبح) و یک توپ (عصر) انجام می دهد.

رضا عابدینی (به دلیل مصدومیت) و صابر کاظمی (به دلایل فنی) پس از پایان هفته اول لیگ سازمان ملل متحد با تصمیم کادر فنی تیم ملی والیبال، برزیل را به مقصد تهران ترک کردند.به جای این بازیکنان. ، امیررضا وارد صوفیه شد و تحصیلات خود را در این شهر زیر نظر کادر فنی آغاز کرد.

محمد طاهر وادی، علی رمضانی، امیرحسین توخی، مهراب مالکی سرخی، اسماعیل مصور، بردیا سعادت، امیررضا سرلک، امین اسماعیل نژاد، مرتضی شریفی، میلاد عبادی پور، امیرحسین اسفندیار، مهدی جلوه و حضرت محمد مظهر ملت. .

با آرزوی موفقیت برای استرالیا

تیم ملی والیبال ایران روز جمعه دوم خردادماه در دیداری دوستانه در صوفیه به مصاف استرالیا رفت تا برای شروع هفته دوم لیگ دسته یک کشور آماده شود. این دیدار در چهار ست برگزار شد که بهروز عطایی سرمربی تیم ملی ایران هر چهار کرسی را از آن خود کرد. امین اسماعیل نژاد، مهدی جلوا، امیرحسین توخی، مرتضی شریفی، محمد طاهر وادی، امیرحسین اسفندیار و محمدرضا حضرت پور اولین بازیکنان ایرانی این دوره از مسابقات بودند.

شاگردان بهروز عطایی در ست های اول تا سوم به ترتیب با نتایج ۶ بر ۳، ۶ بر ۳ و ۶ بر ۳ تیم استرالیا را شکست دادند و از آنجایی که مربیان دو تیم قبل از شروع مسابقه بر روی چهار صندلی به توافق رسیده بودند، یک بازی تدارکاتی برگزار شد. بین دو تیم یک ست به طول انجامید و سپس ایران ۲-۱ پیروز شد. سایر بازیکنان تیم ملی ایران نیز در چهار دیدار این مسابقات با شناخت سرمربی تیم ملی به میدان رفتند.

برنامه کامل تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ سازمان ملل در تهران به شرح زیر است:

سه شنبه ۲ ژوئن: ایران – بلغارستان ۶:۳۵

پنجشنبه ۵ تیر: ایران – آمریکا ۶:۳۵

جمعه ۵ تیر: ایران – برزیل ساعت ۱۸

شنبه ۵ جولای: ایران – کانادا ساعت ۱۵

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید