شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین: تاکتیک های نامشخصی داریم


به گزارش خبرگزاری فارس، جنبش جهاد اسلامی فلسطین دو هفته پیش برای اولین بار عکس هایی از شهرک های نزدیک نوار غزه منتشر کرد که در جریان جنگ «شمشیر سیاه» توسط هواپیماهای بدون سرنشین به تصرف در آمده بودند.

این ویدئو که به مناسبت اولین سالگرد نبرد شمشیر قدس منتشر شده، در بخشی از جلسه معارفه منتشر شده است. این موضوع امنیت پوشش راداری رژیم صهیونیستی را زیر سوال برده است.

ابوحمزه سخنگوی هنگ قدس در گفت وگو با خبرگزاری فارس، حملات پهپادی مقاومت فلسطین را در سرزمین های اشغالی انجام داده و تهاجم عمیق صهیونیست ها را نشان دهنده قدرت مقاومت دانست.

وی افزود: آنچه در رسانه ها درباره پایگاه های نظامی و شهرک های صهیونیست نشین در شرق غزه منتشر شده، گوشه کوچکی از همه دستاوردهای رژیم صهیونیستی در دفاع از کودکان فلسطینی است. حضور تمام توانایی هایی که دشمن دارد.

سخنگوی سرایا القدس گفت که دشمن از ویدئوهای فاش شده گیج شده است.

او در حمایت از تشکیلات خودگردان فلسطین صحبت کرد، اما گفت که حفظ استقلال برای مردم فلسطین مهم است. تلاش نکنید. دشمن را شکست دهید.

ابوحمزه درباره توسعه تاکتیک های رزمی این گردان ها گفت: انتشار این تصاویر ویدئویی نشان داد که جنگ کاملا متفاوت است و از تاکتیک های پیشرفته در آن استفاده می شود. ما از مقاومت سیستماتیک تحت رهبری هوشمند صحبت می کنیم و عملیات شناسایی هوایی دشمن و مواضع او یکی دیگر از روش های جنگ میدانی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با افزایش شدت این عملیات ها، می بینیم که بیت المقدس و فلسطین به سمت آزادی و پیروزی مطمئن حرکت می کنند.

انتهای پیام/صفحه
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید