سه سارق اتباع خارجی دستگیر شدند


به گزارش خبرگزاری فارس، فرمانده انتظامی شهرستان رایا از دستگیری سه آدم ربا که خود را مامور امنیتی و انتظامی به اتباع کشورهای دیگر معرفی می کردند، خبر داد.

فرماندار دوستی جلیلی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع حادثه آتش سوزی در شرق شهرستان، کارکنان نیروهای امنیتی و دفاعی یک دستگاه تلفن همراه، وجه نقد و یک دستگاه موتورسیکلت را از یک دستگاه خودرو به غنیمت گرفتند که وی تاکنون متهم. با توجه به حساسیت رسیدگی به پرونده، یک شهروند کشور همسایه توسط تیم عملیاتی پلیس آگاهی شهرستان خاور دستگیر شد.

وی افزود: با انجام تحقیقات میدانی و با استفاده از تجهیزات مدرن پلیسی مشخص شد سه سارق یک دستگاه پژو ۴۰۵ را به زور ربوده و هویت و مخفیگاه آنها را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی و قضایی در محل حادثه حاضر شدند.

بازرس جلیل با بیان اینکه در این عملیات هر سه سارق دستگیر شدند، گفت: در بازرسی از مخفیگاه آنها یک دستبند، یک دستگاه موتورسیکلت و یک گوشی هوشمند مسروقه کشف و کالاهای به دست آمده به همراه اسلحه کشف و محل تحویل شد. به پلیس متهم..

بازرس جلیلی تصریح کرد: در تحقیقات و تحقیقات پلیسی، مجرمان شناسایی و صاحبان اموال مکشوفه شناسایی و به پلیس آگاهی فراخوانده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رایا از شهروندان خواست از اعتماد به افرادی که فقط خود را مجرم معرفی می کنند خودداری کنند و در صورت وجود هرگونه تفاوت در رفتار و یا شبهه در هنگام بررسی شناسنامه سریعاً با شماره تلفن ۱۱۰ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید