سامری خوب در مورد اینکه چگونه کودک نو پا برانکس تلاش برای ربودن خود را ناکام گذاشت صحبت می کند

سامری خوب در مورد اینکه چگونه کودک نو پا برانکس تلاش برای ربودن خود را ناکام گذاشت صحبت می کند


یک سامری خوب گفت که آماده است یک خزنده دیوانه را که قصد ربودن یک دختر 3 ساله از برانکس را داشت بکشد و او را دنبال کرد تا اینکه پلیس آمد و او را گرفتار کرد.

خوان کارلوس کاولرو ، 27 ساله ، سانتیاگو سالسدا 27 ساله را دید که با مادربزرگش و دو خواهر و برادرش قدم می زد ، لیلیانا رپکا کوچک را برداشته و بعدازظهر دوشنبه هنگام پر کردن گاز در ترمونت شرقی بلند شد.

کاولرو ، که در منهتن زندگی می کند ، روز چهارشنبه به The Post گفت: “من از ماشینم بیرون پریدم تا سعی کنم او را مورد ضرب و شتم قرار دهم.” آنها فریاد می زدند: “کمک!” تماس گرفتن با پلیس! من به آنها می گویم چرا فریاد می زنید؟ تماس گرفتن با پلیس! ‘

او می گوید: “من به او می گویم” بچه کوچک را تنها بگذار “. او می گوید: “او مشکلاتی دارد.” باید ببرمش اینجا من می گویم ، “شما مشکل خواهید داشت. ‘چی کار می خوای بکنی؟’ می گوید. او دید که من قصد دارم به او مشت بزنم. او شروع به دویدن می کند. ”

کاولرو گفت که او آدم رباینده را “تقریباً به طول سه ماشین” دنبال کرد وقتی دید مرد را دنبال می کند و کودک نوپا را روی زمین می گذارد.

گفته می شود سانتیاگو سالگادو سعی کرده لیلیانا رپکا را دستگیر کند.
ویلیام سی لوپز / NYPOST

مظنون گفت: “من هیچ مشکلی نمی خواهم.” “من می بینم که شخص دیوانه است.”

کاولرو گفت که با پلیس تماس گرفت و حدود 6 بلوک دنبال خزنده رفت.

او گفت: “او مرا دید که دنبال او می روم.” “او عینک مشکی بر تن داشت مانند کسی دیگر. من یک ماشین پلیس مخفی دیدم. ‘این مرد را دستگیر کنید او سعی کرد بچه کوچکی را بدزدد. “

سالسدو سه شنبه شب به اتهام تلاش برای آدم ربایی و حبس غیرقانونی متهم شد و با قرار وثیقه 15 هزار دلاری بازداشت شد.

محاکمه سانتیاگو سالسدو.
سانتیاگو سالسدو پس از جنایت به دادگاه منتقل می شود.
عکس استخر

قاضی درخواست وکیل خود برای دریافت “خدمات درمانی و خدمات بهداشت روانی” را پذیرفت. او روز جمعه دوباره در دادگاه حاضر می شود.

کاولرو گفت: “اگر من او را دنبال نکنم ، هیچ کس او را دستگیر نخواهد کرد.” او گفت: “اگر او دستگیر نشود ، سعی می کند این کار را با یک نوزاد دیگر انجام دهد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *