ساده ترین راه برای مدیریت پول


من به تازگی با شگفت انگیزترین ابزار مالی روبرو شده ام.

کاش زودتر یاد گرفته بودم.

فقط چهار ماه و نیم گذشته است ، اما هرگز احساس نمی کردم که اینقدر تحت کنترل هستم و در عین حال در مورد این که چقدر پول دارم و چقدر می توانم برای هر چیزی که نیاز دارم یا می خواهم خرج کنم ، اینقدر آزادم.

حالا من نمی گویم این ابزار پول باعث شد من بفهمم که ثروتمند هستم.

خیلی نجاتم داد.

برای شروع ، در حالی که من در پس انداز خوب بودم ، هیچ ایده روشنی از این که آیا من عاقلانه پس انداز می کنم ، چقدر در واقع پس انداز می کنم و چگونه می توانم آنچه را که باید داشته باشم ، مدیریت کنم و آن را برای آینده ام تضمین کنم. به

آنچه من می خواهم این است که در اسرع وقت بازنشسته شوم تا بتوانم روزهایم را با انجام کارهایی که دوست دارم بگذرانم ، زیرا می دانم که به اندازه کافی درآمد غیرفعال برای پرداخت ورودی ها و صورت حساب ها دارم. اگر چیزی که دوست دارم بیشتر درآمد داشته باشد ، عالی است. اگر نه ، همینطور است.

من می خواستم به اندازه مورد نیازم فضای لازم را داشته باشم تا بتوانم سفر کنم ، دنیا را ببینم ، تا آنجا که ممکن است با خانواده ام وقت بگذرانم ، عزیزانم را با تجربیات فوق العاده شاد کنم و بتوانم هر زمان که نیاز بود به همه کمک کنم.

اما من دقیقاً نمی دانستم چگونه این کار را انجام دهم یا چقدر برای دستیابی به آن ضروری بود.

تا اینکه به تمام چیزهایی که در اختیار داشتم نگاهی واقعی انداختم و روش های T. Harv Eker را به کار گرفتم.

اگر نام Harv را نشنیده اید ، پیشنهاد می کنم بلافاصله شروع کنید. به خصوص اگر می خواهید نحوه مدیریت بهتر پول خود را بیاموزید.

و من فکر می کنم همه باید. پول از بسیاری جهات می تواند ریشه همه استرس های ما باشد ، ناخودآگاه آنقدر سرکوب می شود که سرریز شود و منجر به اقدامات بسیاری می شود که ما را از زندگی خود خوشحال نمی کند.

مدیریت بهتر پول ما می تواند این استرس را از بین ببرد و به ما این امکان را بدهد که از فضای ذهنی جدید خود برای شروع مرحله بعدی جستجوی خوشبختی استفاده کنیم ، سفری برای کشف اینکه ما واقعاً چه کسی هستیم.

بنابراین بیایید این کار را انجام دهیم – مشکلات پولی خود را حل کنید.

در ابتدا ، سخت خواهد بود. حتی می تواند دردناک باشد. زمانی را به یاد می آورم که من به سختی برای تهیه گوشت دیر به دست می آوردم و در عین حال در بدهی کارت اعتباری فرو می رفتم. آخرین کاری که می خواستم انجام دهم این بود که صورت حساب بانکی خود را بررسی کنم.

حتی زمانی که شروع به کسب درآمد کافی کردم ، دوبار به موجودی بانکی خود فکر نکردم ، اما به نوعی از دانستن دقیق و دقیق آنچه در جریان است ، اجتناب کردم.

همه چیز آشفته بود.

تا اینکه با سیستم مدیریت پول Harv آشنا شدم.

خیلی ساده و در عین حال فوق العاده و در اینجا ما برویم. بگذارید با شما به اشتراک بگذارم!

هارو اساساً می گوید که همه باید شش حساب بانکی مختلف یا “شش قوطی” داشته باشند ، همانطور که او آنها را می نامد.

آره ، ششبه

کسی که از پول خود عاقلانه استفاده می کند ، تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار نمی دهد.

با داشتن شش حساب (یا کوزه ، به معنای واقعی کلمه ، اگر شما ترجیح می دهید) می توانید به وضوح مشخص کنید که چه پولی را نمی توانید لمس کنید و چه چیزی را می توانید سرمایه گذاری ، خرج و اهدا کنید. می توانید همه این حساب ها را در یک بانک داشته باشید یا در بانک های مختلف باز کنید.

و اگر می خواهید با این سیستم ثروتمند شوید ، در مورد پول باید به سه نکته ساده پایبند باشید:

شما باید آن را بدست آورید ، نگه دارید ، رشد دهید.

وقتی می بینید پول شما کجاست و به وضوح می دانید که چه چیزی را می توانید و چه چیزی را نمی توانید پرداخت کنید ، احساس آزادی بسیار می کنید زیرا می دانید که تصمیم شما بر اساس اعداد واقعی است.

فرض کنید شما راهی برای درآمدزایی پیدا کرده اید ، مهم نیست چقدر (این می تواند 100 دلار باشد ، ممکن است 100000 دلار باشد. مهم این نیست که چقدر درآمد دارید ، بلکه نحوه درآمدزایی شماست. غلبه بر پول تو.). مالیات و غیره مبلغ خالص شما پس از تمام کسورات باقی می ماند. این اساساً “خانه پرداخت” شما است.

این مقدار است که به شش کوزه مختلف تقسیم می شود.

شش کوزه/حساب عبارتند از:

1. حساب آزادی مالی یا FFA (10 of از حقوق خالص)

پول این قوطی را هرگز نمی توان لمس کرد. هرگز. تنها زمانی که اجازه دارید از این کوزه پول بگیرید ، بازنشستگی است. هیچ استثنایی برای این قانون وجود ندارد. به یاد داشته باشید ، در جوانی سالهای بیشتری برای پس انداز دارید ، اما با افزایش سن ، زمان کمتری خواهید داشت. در مورد آن قاطع باشید. خود بزرگتر شما به این دلیل شما را دوست خواهد داشت.

باشه دروغ گفتم در این قاعده استثنا وجود دارد. و تنها زمانی که اجازه دارید با پول موجود در این شیشه هر کاری را انجام دهید این است که قصد دارید آن را در چیزی سرمایه گذاری کنید که بازده ثابتی را تضمین می کند ، مانند سپرده های ثابت یا اوراق قرضه.

می تواند با برنامه سررسید سریعتر رشد کند زیرا پول از قبل وجود دارد.

2. پس انداز بلند مدت برای هزینه یا LTSFS (10 of از حقوق خالص)

این شیشه ای است که هنگام نیاز به خرید خانه ، ماشین ، یخچال یا هر چیز دیگری که نیاز دارید در آن فرو می روید و بسیار گران است. همچنین می توانید از این پول برای سرمایه گذاری استفاده کنید و برای این سرمایه گذاری ها از مناطق بازگشت تضمین شده خارج شوید. بنابراین ، چیزی که با ریسک همراه است.

تا حدی LTSFS پولی است که می توانید برای از دست دادن آن “پرداخت” کنید. برخلاف FFA شما.

اما مطمئناً در مورد LTSFS خود هوشمند باشید و به یاد داشته باشید که اگر می خواهید روی چیزی سرمایه گذاری کنید که یک قدم از ایمان برداشته باشد ، همراه با یک شهود خوب و با واقعیت عمل کنید.

در صورتی که هزینه زیادی برای LTSFS خود صرف کرده اید و به میزان قابل توجهی کاهش یافته است ، از صفر شروع کنید و دیگر هرگز از FFA ما پول نگیرید.

هرگز.

3. نیازها (55 درصد از حقوق خالص)

این حسابی است که تمام هزینه های ماهانه لازم را در خود نگه می دارد. اجاره ، وام مسکن ، صورت حساب ، کارت اعتباری و وام ، مواد غذایی ، هزینه های روزانه شما … همین. فوق العاده ساده

اگر موجودی اضافی دارید ، یعنی کمتر از 55 درصد هزینه می کنید ، خیالتان راحت باشد که آن را به هر یک از پنج حساب موجود دیگر به دلخواه اختصاص دهید. شخصاً ، هر تعادلی که داشته باشم ، دوست دارم آن را با FFA و LTSFS تقسیم کنم.

از دیدن رشد آنها لذت می برم.

4. تحصیلات (10 of از حقوق خالص)

هرگز قدرت آموزش را دست کم نگیرید.

حدود هشت سال پیش ، شخصی به من گفت افرادی که داستان های غیر داستانی می خوانند ، هفت برابر موفق تر از کسانی هستند که فقط داستان می خوانند.

اکنون مطمئن نیستم که “هفت برابر بیشتر” در اینجا درست است یا نه ، اما مطمئنم که در این جمله یک حقیقت وجود دارد.

پس از همه ، اگر شما یک کتاب غیر داستانی می خوانید ، این بدان معناست که این کتاب مبتنی بر واقعیت است ، یعنی این چیزی است که باید یاد بگیرید و به کار ببرید.

و هنگام درخواست ، نتایج را مشاهده می کنید. گاهی اوقات شکست می خورید ، اما سپس دوباره یاد می گیرید و تمرین می کنید و اگر تسلیم نشوید ، نتایج را خواهید دید.

وقتی این داستان غیرداستانی را یاد گرفتم و غیره. من متوجه شدم که تئوری داستانی ، فقط کتابهای داستانی می خواندم. من غیرداستانی نخوانده ام اینها خسته کننده بود.

اما من مشتاق موفقیت بودم ، بنابراین تلاش کردم.

و از آن زمان کتاب غیر داستانی نخوانده ام. وقتی بزرگ می شدم ، همیشه در یک کتاب بینی داشتم ، بنابراین زمان تغییر داستان بود.

درست است که زندگی من تغییر کرد. احساس می کردم باهوش تر ، مطمئن تر ، در حال یادگیری و تمرین هستم ، و کار می کرد. به هر حال ، من در مورد رشد شخصی نیز مطالعه کرده ام ، برای توسعه بهترین مهارت های مقابله ای ، باید یک زندگی شاد و بدون استرس داشته باشم.

بنابراین بله ، نکته ای که به آن رسیدم تحصیل است. اگر می خواهید رشد کنید و موفق باشید ، آموزش خود را شروع کنید.

کتاب بخرید ، در دوره های آموزش خانگی شرکت کنید ، در سمینارها شرکت کنید ، این چیزی است که می خواهید یاد بگیرید و چگونه می خواهید آن را یاد بگیرید.

اگر تمام بودجه تحصیل خود را در یک ماه معین خرج نکنید ، خوب است. این بدان معناست که جمع می شود و سپس می توانید آن را برای اقلام بلیط بالاتر که شامل یادگیری می شود ، خرج کنید ، مانند یک گروه نخبه از مغز متفکران با عضویت سالانه بالا.

اگر فکر می کنید می توانید هر آنچه را که به صورت آنلاین نیاز دارید به صورت رایگان بیاموزید ، این 10٪ را بردارید و آن را در صورت دلخواه در حساب دیگری قرار دهید.

5. بازی (10 of از حقوق خالص)

فلش! بهترین صندوق تاریخ این کار برای این است که خود را نوازش دهید و از آن لذت ببرید.

آیا دوست دارید برای شام یک بطری شامپاین میل کنید؟ آن درمان آبگرم را می خواهید؟ آه ، آن کیف و/یا کفش … من عاشق بازی کردن هستم.

بدون گناه. از همان ابتدا می دانید که چه چیزی می توانید بپردازید و بر این اساس هزینه کنید. و بله ، اگر آن را خرج نکرده اید ، جمع می شود ، بنابراین وقتی این مقدار افزایش می یابد ، واقعاً می توانید از آن لذت ببرید.

هتل پنج ستاره در تعطیلات بعدی خود؟ مشکلی نیست.

6. دادن (5٪ از حقوق خالص)

در نهایت ، همه چیز انرژی است. بنابراین ، اگر می خواهید تعدادی بسازید ، باید برخی را از دست بدهید یا بدهید. و می توانید برخی از راه های سخت را از دست بدهید ، یا می توانید آزادانه و از قلب خود هدیه دهید.

این حساب را هر ماه خالی می کنید. در اینجا چیزی برای ذخیره وجود ندارد. این انرژی است که باید جریان یابد ، بنابراین مطمئن شوید که جریان دارد.

اگر در موقعیتی هستید که باید به یکی از اعضای خانواده یا بستگان خود کمک کنید ، همیشه این حساب را بررسی کنید. به این ترتیب ، اگر مجبور باشید پولی را به آنها بدهید که نمی توانید برای آنها “پرداخت” کنید ، از رنجش خودداری می کنید.

هر چیزی باید در اینجا داده شود ، بنابراین آن را ارائه دهید و عملاً بگویید: “این تنها چیزی است که باید بدهم”.

و بس! شش حساب. امیدوارم اینها نیز همانطور که به من کمک کردند بتوانند به شما کمک کنند. حالا بروید ، درآمد کسب کنید ، پس انداز کنید و رشد کنید!

آیا این مقاله را پسندیدید؟ سپس آموزش رایگان Harv برای Passion، Purpose، and Profit را مشاهده کنید.
نظرات

نظراتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *