رکوردهای هک شده صدها نگهبان سوگند را در نیوجرسی کشف کردند

رکوردهای هک شده صدها نگهبان سوگند را در نیوجرسی کشف کردند


بر اساس تجزیه و تحلیل WNYC/Gothamist ، در دهه گذشته ، ده ها تن از مجریان قانون فعلی و سابق ، پرسنل نظامی و مقامات دولتی در نیوجرسی به شبه نظامیان راست افراطی و ضد دولتی موسوم به “سوگند نگهبان” پیوسته اند. لیست های عضویت توسط یک هکر ناشناس به دست آمده است.

در پاسخ ، دادستانی کل ایالت گفت که از یافته ها ناراحت است و “چه اصلاحاتی برای ریشه کن کردن افراط گرایی در بین سازمان های اجرای قانون مورد نیاز است”. این سرکوب پس از آن صورت می گیرد که WNYC/Gothamist ماه گذشته گزارش داد که همان اطلاعات هک شده با ذکر نام و سایر اطلاعات شخصی اعضای ادعا شده نشان می دهد که برخی از افسران NYPD نیز به گروه پیوسته اند. بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک دستور تحقیقات در مورد این انجمن ها را صادر کرده است.

اعضای نگهبانان سوگند مورد توجه دادستان های فدرال قرار گرفتند که در مورد حمله 6 ژانویه به کنگره آمریکا تحقیق می کردند. تصاویر ویدئویی از این غوغا نشان می دهد که یک تیم با نشان استتار ، در حالی که مراحل تشکیلات نظامی در پله های کنگره را پر می کردند ، با نشان استتار پوشیده بودند. هجده نفر از اعضای گروه متهم به توطئه شدند و حداقل پنج نفر به اتهامات ناشی از این حادثه اعتراف کردند.

در حال حاضر هیچ قانون ایالتی در نیوجرسی وجود ندارد که نیروی انتظامی یا سایر مقامات دولتی را از تعامل با نگهبانان سوگند یا سایر سازمان های مشابه ، مانند پسرهای مغرور یا سه درصد ، با ارتباطات برتری طلبان سفیدپوست با حمله به کنگره منع کند. به

با این حال ، دفتر دادستانی کل ایالت گفت که ادارات پلیس و سایر آژانس های محلی این اختیار را دارند که قوانینی را تعیین کنند که تضمین می کند روابط و رفتارهای شخصی کارکنان با وظایف آنها در قبال عموم مغایرت ندارد ، مادامی که این قوانین به طور نامناسب نقض نشوند. افسران حقوق متمم اول این دفتر گفت که در تلاش است تا تعیین کند که برای جلوگیری از نفوذ گروه های افراطی به نیروهای انتظامی در این ایالت ، چه تغییراتی لازم است.

استیون بارنز ، سخنگوی سخنگو گفت: “برای ایجاد و حفظ اعتماد جوامعی که به آنها خدمت می کنند ، به ویژه جوامع آسیب پذیر که در گذشته توسط گروه های نفرت هدف قرار گرفته بودند ، ضروری است که رتبه های نیروی انتظامی ما عاری از تعصب و نفرت باشد.” اندرو بروک ، دادستان کل نیوجرسی

استوارت رودز ، بنیانگذار “سوگند نگهبانان” ، مدتهاست که به عنوان بخشی از یک استراتژی بلند مدت برای به چالش کشیدن اقتدار دولت فدرال ، به دنبال جذب اعضای فعلی و سابق ارتش و نیروی انتظامی است. گروه های نفرت انگیز ادعا می کردند که شبه نظامیان بیش از 30 هزار عضو حق الزحمه دارند و از طرف مرکز حقوق فقر جنوبی و اتحادیه مبارزه با افترا به عنوان گروه افراطی شناخته شده اند.

داده های عضویت هکرهای سوگند یاد شده که به صورت آنلاین ارسال شده و در اختیار یک روزنامه نگاری غیرانتفاعی به نام Denial of Distributed Secrets (DDoS) قرار گرفته است ، توسط رسانه های سراسر کشور برای شناسایی اعضای ادعا شده گروه شبه نظامی مورد استفاده قرار گرفته است ، اما گزارشات میزان وسعت افراد را مشخص نمی کند. درگیری.

سوابق نشان می دهد که اعضا تشویق می شوند مهارت ها و تجربیاتی را که می تواند برای شبه نظامیان مفید باشد ، ذکر کنند. وی در میان بیش از 500 نفر دارای آدرس نیوجرسی که در داده ها ذکر شده است ، طیف وسیعی از مهارت ها را شناسایی کرد که بسیاری از آنها از سالها خدمت در اجرای قانون ، ارتش ایالات متحده و سایر موقعیت های بخش دولتی آموخته شده است.

وی در یک مقدمه می گوید: “با دانش من در مورد رایانه ها و شبکه ها ، من مایلم تا جایی که می توانم به مردم ارائه دهم.”

یکی دیگر می گوید: “من آموزش نیروی واکنش نظامی (نیروی دریایی SWAT) دارم.”

بررسی سوابق WNYC/Gothamist همچنین تعداد زیادی از افسران فعلی و سابق اصلاحات ، آتش نشانان ، EMT ها و سایر مقامات عمومی در سراسر گاردن ایالت را مشخص کرد.

در پاسخ به یافته ها ، الکساندرا آلتمن ، سخنگوی فیل مورفی فرماندار نیوجرسی ، اظهار داشت که گروه های افراطی مانند حافظان سوگند “ساختار دموکراسی را به خطر می اندازند.”

آلتمن گفت: “فرماندار مورفی نسبت به کسانی که مایل به مشارکت در اقدامات تروریستی داخلی هستند ، تحمل صفر دارد و کسانی که این کار را انجام دهند تا حد وسیع قانون پاسخگو خواهند بود.” گفت.

بیش از یک دهه است که مقامات مجری قانون فدرال نگران نفوذ احتمالی گروه های راست افراطی در ادارات پلیس هستند ، زیرا آنها نگرانند که این امر می تواند تحقیقات فعال و توانایی مقامات منتخب را در انجام وظایف دموکراتیک تضعیف کند.

سناتور نیوجرسی ، کوری بوکر ، اظهار نگرانی کرد که نام و اطلاعات شخصی افسران در داده های عضویت یافت شود.

بوکر در ایمیلی گفت: “سوگندنامه داران یک شبه نظامی ضد دولتی هستند که ماموریت آنها سرپیچی از دستوراتی است که با آنها مخالف هستند – این در تضاد کامل با سوگند پلیس برای حفظ ، خدمت و حمایت از قانون است.” “من می دانم که افسران مجری قانون نگرانی های من را به اشتراک می گذارند و به ویژه نگران کننده هستند که ممکن است اعضایی وجود داشته باشند که اکنون افسر پلیس هستند ، به ویژه با توجه به دیدگاه های ناتویستی گروه و دخالت در قیام 6 ژانویه.”

صدها نگهبان سوگند در نیوجرسی

نام نگهبانان سوگند اشاره به سوگندی است که اعضای ارتش برای دفاع از قانون اساسی انجام داده اند. این گروه از زمان تأسیس در سال 2009 ، تفسیر راست افراطی این سوگند را پذیرفته و دولت فدرال را به عنوان یک نیروی مستبد می داند که باید مهار شود.

سم جکسون ، استاد دانشگاه آلبانی ، که کتابی درباره نگهبانان سوگند نوشته است ، گفت که این گروه به طور خاص نیروهای پلیس و ارتش را هدف قرار داده است زیرا اقدامات کنترل اسلحه یا محدودیت های اضطراری Covid-19 که ایدئولوژی مبارزاتی و آزادیخواهانه آنها را نقض می کند و بنابراین می تواند اجرای آنها را مختل کند.

جکسون گفت: “اگر بتوانید از قبل به این جمعیت دسترسی پیدا کنید و آنها را متقاعد کنید که چنین اقدامی خلاف قانون اساسی و ضد آمریکایی است ، شاید بتوانید مردم را از پیروی از این دستورات بازدارید.”

WNYC/Gothamist برای تأیید هویت افرادی که برای نگهبان سوگند ثبت نام کرده اند ، صدها نام ، آدرس ایمیل و آدرس خانه در لیست هک شده را با نامهای موجود در مقالات خبری ، رسانه های اجتماعی و پایگاه های داده عمومی دولتی مقایسه کرد. و کارکنان دولت فدرال ، حقوق و اطلاعات بازنشستگی. نتایج نشان می دهد که گروه شبه نظامی در چند سال گذشته تعداد قابل توجهی از نیروهای فعلی و سابق نیروی انتظامی و نظامی در نیوجرسی را به خدمت گرفته است.

نزدیک به 20 نفر در پرونده ها با نام ، کد تلفن و آدرس آدرس پلیس و مأموران اجرایی که در دو سال گذشته به طور فعال در لیست بودند مطابقت داشتند. اینها شامل افسران در جرسی سیتی و پترسون ، دو شهر بزرگترین و متنوع ترین ایالت ، و همچنین تعدادی از جوامع روستایی و حومه ای بود.

WNYC/Gothamist تلاش کرد با همه سازمان های فعال و سابق اجرای قانون که در داده های عضویت آنها مشخص شده است تماس بگیرد. اکثر آنها به تماس های تلفنی ، پیام های متنی و ایمیل هایی که نظر می خواهند پاسخ نمی دهند. چند نفر که گفتند دیگر با گروه فعال نیستند یا اصلاً فعال نیستند.

تحقیقات همچنین 15 نفر دیگر را که ادعا شده دارای سابقه نظامی بوده یا می توان آنها را شناسایی کرد ، شناسایی کرد. سه مورد دیگر در پایگاه حقوق و دستمزد کارکنان دولت فدرال از سال 2020 ظاهر می شود ، از جمله یکی در فهرست وزارت امنیت داخلی.

17 عضو دیگر یا خودشان را شناسایی کردند یا با نام آتش نشانان فعلی و سابق ، تکنسین های فوریت های پزشکی و سایر عوامل اولیه در نیوجرسی مطابقت داشتند.

مایک ژرمن ، مأمور سابق اف بی آی در حال تحقیق درباره افراط گرایان راست افراطی ، هشدار داد که حضور نگهبانان سوگند در بین نیروهای اورژانس می تواند اعتماد عمومی به چنین موسساتی را تضعیف کند.

وی گفت: “عموم مردم به این بستگی دارند که وارد اجتماع شوند و کار خود را عادلانه و عادلانه با قربانیان احتمالی انجام دهند.” بنابراین اگر آنها تعصب را معرفی کنند یا قانون اساسی را به گونه ای تفسیر کنند که بخشی از جامعه را به طور نامناسب حذف نکند ، این مشکل ساز است. “

یک افسر اصلاحات که در حال حاضر در کلانتری شهرستان پاسایک مشغول به کار است در پرونده های گروه ذکر شده است که هزینه عضویت سالانه در سال 2014 را پرداخت کرده است. مشخص شد که همان افسر عضو هفت گروه افراطی و ضد مسلمان در فیس بوک است. به تحقیقات سال 2019 توسط برنامه رادیویی عمومی فاش کردنبه به گفته NJ.com ، این افسر همچنین بخشی از صفحه پایین سمت راست به نام “جنگ های صلیبی علیه فساد” بود. وی به درخواست اظهار نظر از طریق تلفن ، ایمیل و پیامک پاسخ نداد.

یکی دیگر از افسران نیروی انتظامی نیوجرسی که در دفتر خاطرات ظاهر می شد ، کریگ یاکوزی بود ، کارآگاهی که در حال حاضر در دفتر دادستانی شهرستان هادسون در شهر جرسی سیتی خدمت می کند. در یک تماس تلفنی کوتاه ، افسر تأیید کرد که اطلاعات خود را بصورت آنلاین در فرم سوگندنامه نگهبانان وارد کرده است ، اما ادعا کرد که این کار را فقط سالها پیش برای “اشتراک ایمیل” برای دریافت “رویدادهای جاری و دیدگاه متفاوت رسانه های اصلی” انجام داده است. به او گفت که “با کسی ملاقات یا صحبت نکرده است” از سازمان.

جنیفر موریل ، سخنگوی دفتر دادستانی شهرستان هادسون گفت که آژانس وی در حال بررسی روابط این افسر با نگهبانان سوگند است و از دفتر دادستانی کل راهنمایی می خواهد. وی گفت که هر گونه اطلاعاتی در اختیار FBI قرار می گیرد.

موریل در ایمیلی گفت: “نگرانی های آشکاری در مورد پیوستن هر یک از اعضای نیروی انتظامی به چنین گروهی وجود دارد.”

“به چالش کشیدن دموکراسی ما”

گوربیر گروال ، دادستان کل نیوجرسی ، در شهادت خود در کنگره در اوایل سال جاری هشدار داد که شبه نظامیان افراطی تهدیدی در این ایالت هستند.

گروال در جلسه استماع فرعی خشونت طلب سفیدپوست با استناد به بیانیه سال 2013 مبنی بر اینکه اعضای مرکز سه درصدی در اداره پلیس شهر جرسی کار می کردند ، گفت: “نیروی انتظامی نیوجرسی خطر نفوذ به صفوف افراط گرایی شبه نظامیان را پذیرفته است.” گفت.

اما مشخص نیست که مقامات محلی تا کجا با چنین خطرات روبرو خواهند شد. دفتر شهردار جرسی سیتی ، دفتر شهردار پترسون یا کلانتری پاسایک پاسخی به س questionsالاتی مبنی بر اینکه آیا روابط آشکار کارکنان آنها با گروه های افراطی خط مشی پرسنلی آنها را نقض کرده یا مستحق تحقیقات بیشتر است ، ندادند.

مامور سابق FBI آلمان گفت اعتماد مردم به ادارات پلیس و سایر آژانس های خط مقدم به تحقیقات دقیق بستگی دارد که روابط افسر یا سایر كاركنان دولت با نگهبانان سوگند و سازمان های مشابه را از نزدیک بررسی می كند. آنها می توانند به عنوان علائم هشداردهنده دیگری عمل کنند.

با این حال ، وی از مقامات دولتی خواست مراقب باشند. آلمانی استدلال کرد که برخی از افرادی که برای این گروه ثبت نام کرده اند ممکن است ایدئولوژی گروه را اشتباه درک کرده باشند یا دخالت کمی داشته باشند. دیگران باید از نقش های انسانی حذف شوند یا از قدرت کنار گذاشته شوند.

آلمانی گفت: “همه چیز یا هیچ است.” “ممکن است برخی از افراد واقعاً درک نکنند که این سازمان در مورد چیست یا قبل از 6 ژانویه متوجه شده اند که این نوع ایده چقدر می تواند مردم را به دردسر بیندازد.”

جان لوئیس ، یکی از محققان برنامه برنامه افراط گرایی دانشگاه جورج واشنگتن می گوید ، با وجود این که به مقامات دولتی باید مهلت داده شود ، مقامات باید شهامت داشته باشند تا خطر افراط گرایی را جدی گرفته و تحقیقات گسترده ای را انجام دهند.

لوئیس گفت: “اکثریت مردم آمریکا و مقامات منتخب آمریکا نسبت به این تهدید بی تفاوت هستند و من فکر می کنم این یک چالش اساسی برای دموکراسی ما است.” گفت. “گروه هایی مانند سوگندنامه و دیگر گروه های شدید ضددولتی واقعاً در تلاش هستند تا این سیستم دموکراتیک را از درون سرنگون کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *