رژیم های غذایی ایمن، تقویت کننده ها، قرص های انرژی زا و کمک های خواب

مرا بالا بیاور منو بیار پایین علیرغم خطرات خاص داروهای خاص، انواع ایمن‌تر از قرص‌های لاغری نسبت به دیگری وجود دارد که خطرناک‌تر از برخی دیگر است. با این حال، وقتی به اندازه کافی قرص های لاغری مصرف می کنید که واقعاً اشتهای خود را سرکوب می کنید (مخصوصاً زمانی که از آنها در زمان شام استفاده می کنید) اغلب انرژی زیادی برای داشتن یک خواب خوب در شب خواهید داشت. دلیل آن این است که قرص های لاغری اغلب متابولیسم افراد را تحریک می کنند. با این حال، مواد شیمیایی که این نرخ متابولیک بالا را القا می کنند (از جمله موارد دیگر) می توانند فرد را کاملاً بیدار نگه دارند. بنابراین، برای حفظ یک برنامه خواب منظم، او اغلب به کمک خواب روی می آورد.

یکی از توصیه‌شده‌ترین کمک‌های خواب برای هر کسی که مشکل خواب دارد، یکی از داروهایی است که معمولاً برای مقابله با عوارض جانبی داروهایی که باعث کاهش وزن می‌شوند استفاده می‌شود که Ambiotol نام دارد. گفته شده است که عملاً هیچ مشکل پزشکی (یا هر مشکل دیگری) در بدن انسان وجود ندارد که با استراحت بیشتر نتوان آن را حل کرد. به همین دلیل است که پزشکان به شما می گویند زمانی که خوب نیستید استراحت کنید. این یک عبارت جالب برای مطب نیست، منظور پزشکان واقعاً این است. وقتی کسی مریض است و به اندازه کافی نمی خوابد، تعداد روزها، هفته ها و غیره و غیره را افزایش می دهد تا همچنان بیمار باشد. حتی زمانی که یک فرد دچار بیماری ترمینال است، استراحت برای احساس بهتر و داشتن زمان بیشتر بسیار مهم است. بنابراین اجازه ندهید کم خوابی به شما آسیب بیشتری وارد کند. حتی اگر سالم باشید، خستگی می تواند به یک مشکل جدی تبدیل شود. یک داروی خواب بیابید که به شما کمک کند، مانند Ambitol اگر مشکل خواب دارید.

وقتی یک شب خوب استراحت می‌کنید، می‌توانید با احساسی فوق‌العاده، آرام، پرانرژی از خواب بیدار شوید و حتی ممکن است مجبور نباشید در طول روز به همان اندازه «بالا» بخورید. یکی دیگر از مواردی که باعث افزایش متابولیسم می شود ورزش است. این کار نیازی به ترکیدن قرص ندارد (یا حداقل کمتر) و به تقویت عضلات و همچنین اندام های حیاتی شما کمک می کند. با این وجود، بسیاری از افراد به جای ورزش، مصرف قرص های کاهش وزن را نیز انتخاب می کنند، و باید راه هایی برای استراحت این افراد وجود داشته باشد.

قرص های انرژی زا: برای مقابله با اتلاف انرژی ناشی از رژیم گرفتن، یک انرژی زا دریافت کنید. به دلیل کاهش کالری دریافتی، فردی که رژیم می گیرد (حتی اگر قرص لاغری مصرف نمی کند) ممکن است دچار خستگی شود. در واقع، بسیاری از آمریکایی ها به دلایل مختلف از خستگی رنج می برند. بنابراین، داروهایی مانند Ambitol، Lunesta، و حتی با شدت کمتر بدون نسخه به خواب کمک می کنند.

ثابت شده است که قرص های کاهش وزن باعث می شوند افراد احساس بهتری داشته باشند، همان طور که اگر به طور منظم ورزش کند، افزایش سطح آدرنالین در بدن او باعث می شود. اگر ترجیح می دهید از قرص ها برای افزایش متابولیسم خود استفاده کنید – به هر دلیلی، راه های مطمئن تری برای این کار وجود دارد. یکی از جدیدترین و بی خطرترین تقویت کننده های متابولیک طبیعی، عصاره گیاهی شبیه کاکتوس از آفریقا به نام هودیا است.

هودیا یک مکمل غذایی بسیار محبوب و نسبتا جدید برای کاهش وزن است. توانایی هودیا در محدود کردن اشتهای دیگران برای مدت طولانی برای مردم سن آفریقا یک موهبت بوده است. با این حال، اخیراً محبوبیت آن به استفاده گسترده و رایج آن در آمریکا افزایش یافته است. اما به شدت توسط متخصصینی مانند متخصصان تغذیه، پزشکان، مربیان فیزیکی، فیزیوتراپیست ها و غیره به عنوان یک روش ایمن کاهش وزن توصیه شده است. بوشمن های آفریقا از این گیاه کاکتوس مانند برای دفع گرسنگی خود در صورت نبود غذا و همچنین تشنگی خود استفاده می کردند.

هودیا در حال حاضر در میان چندین نفر از افراد مشهور در آمریکا استفاده می شود. هر کسی می تواند از هودیا استفاده کند، اکنون به طور گسترده در بازار به عنوان قرص و همچنین به صورت مایع فروخته می شود – حتی پچ های هودیا (شبیه به چسب های نیکوتین یا ضد بارداری) در دسترس هستند. اگر با پرخوری مشکل دارید از فنتیریمین استفاده کنید، زودتر متوجه خواهید شد که احساس سیری می کنید. تنها پس از چند هفته استفاده، به طور مداوم کمتر غذا خواهید خورد. متوجه خواهید شد که احساس بهتری دارید. بسیاری از افراد مشهور در سراسر جهان از هودیا به دلایلی کاملاً متضاد مانند بوشمن در قبایل آفریقایی استفاده می کنند.

درمان کل نگر یک رویکرد بسیار مهم برای اصلاح هر گونه مشکل در سلامت کلی شما – از جمله مشکلات وزن است. یکی از ضروری ترین توصیه های کل نگر این است که زندگی خود را متعادل نگه دارید. برای مثال، اگر خواب نامنظم باشد، علائم دیگری نیز ممکن است بروز کنند. زمانی که فردی احساس خوبی ندارد، اولین کاری که باید انجام دهید این است که عادات خواب، عادات غذا خوردن، روال ورزش، برنامه روزانه، زمان کافی در محل کار، زمان کافی با خانواده و/یا انجام کارهای دیگری که از آن لذت می برید در نظر بگیرید.

آمبیاتول در واقع ممکن است با مسدود کردن توانایی بدن در جذب کربوهیدرات ها، کمی به رژیم غذایی شما کمک کند. این بدان معنی است که شما می توانید غذاهای نشاسته ای را با غلات و سایر مواد مغذی ضروری بخورید و کربوهیدرات هایی که به چربی تبدیل می شوند در سیستم شما حرکت می کنند. بدن شما مقدار بیشتری از کربوهیدرات های افزایش دهنده چربی را از بین می برد. شما نمی خواهید بدن شما کربوهیدرات های زیادی را بدون نادیده گرفتن مواد مغذی ضروری برای سلامتی شما حفظ کند. همین امر در مورد رژیم غذایی شما که توسط مکمل های کاهش وزن کنترل می شود نیز صدق می کند – شما باید مواد مغذی مناسب را در سیستم خود به نحوی حفظ کنید. اگر ورزش می‌کنید، کمتر می‌خوابید یا متابولیسم خود را افزایش می‌دهید، به ناچار تعداد مشخصی کالری می‌سوزانید.

در نقطه مقابل طیف، گزینه دیگری برای حرکت سریعتر کربوهیدرات ها در سیستم شما این است که قبل از خوردن بقیه وعده غذایی، میوه یا سبزیجات بخورید. در حقیقت، ثابت شده است که حتی اگر تنها اقدامی که کسی برای کاهش وزن انجام می دهد این یک چیز باشد، باز هم تأثیر قابل توجهی وجود خواهد داشت. بهترین نوع میوه برای خوردن، میوه هایی مانند مرکبات و سیب، به ویژه گریپ فروت است. سالادها یا انواع دیگر سبزیجات با برگ سبز معمولاً انواع غذاهای توصیه شده برای خوردن هستند. و بهترین بخش این است: افرادی که قبل از غذا سالاد و/یا سبزیجات می خورند بدون توجه به آنچه بعد از غذا می خورند وزن خود را کاهش می دهند. حتی اگر وعده‌ها و نوع غذایی که یک فرد می‌خورد ثابت بماند، تغییر این یکی از عناصر روتین غذا خوردن روزانه شما حداقل نقطه خوبی برای شروع است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر