رژیم غذایی Sankom Swiss چگونه کار می کند

برنامه رژیم غذایی Sancom Swiss یک رژیم کاهش وزن طبیعی است که بر اساس فیبر رژیمی ارتقاء دهنده سلامتی است. طی سالیان متمادی توسط تیمی از پزشکان و دانشمندان توسعه داده شد. دریافت جایزه طلایی برای بهترین محصول رژیمی در اکسپو ۲۰۱۰، بزرگترین نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک جهان، با یک توصیه مستقل همراه است، اما چگونه کار می کند؟

برنامه رژیم غذایی Sankom Swiss عمدتا از فیبر رژیمی استفاده می کند که با یک لیوان آب چهار بار در روز قبل از غذا می جوید. هر جویدن فقط ۱۵ کالری دارد، اما در معده منبسط می شود و احساس گرسنگی را کاهش می دهد، بنابراین زمانی که وعده غذایی خود را می خورید، کمتر می خورید. غذای کمتر به معنای کالری کمتر است. به احتمال زیاد اگر اضافه وزن دارید کالری زیادی مصرف می کنید، برای مثال اگر بیش از ۵۰۰ کالری در روز می خورید، یعنی ۳۵۰۰ کالری در هفته. متوسط ​​وعده غذایی شما حدود ۵۰۰ کالری است، اگر نیمی از آن را بخورید زیرا احساس سیری می کنید، حدود ۲۵۰ کالری معادل ۱۰۰۰ کالری در چهار وعده صرفه جویی می کنید. بنابراین شما در حال حاضر ۷۰۰۰ کالری از غذای دریافتی خود را کاهش می دهید.

بزرگ‌ترین مشکل بسیاری از رژیم‌های غذایی این است که باعث می‌شوند شما احساس گرسنگی کنید و در اولین تکه شکلات یا بسته چیپسی که سر راهتان قرار می‌گیرد، قرار بگیرید. مزیت بزرگ این است که اگر چه کمتر غذا می خورید احساس گرسنگی نخواهید کرد.

در نهایت، موفقیت هر برنامه غذایی تا حد زیادی به توانایی فرد برای ادامه دادن زمانی که شور و شوق اولیه ناگزیر شروع به کاهش می کند بستگی دارد. تلاش بسیار کمی در برنامه رژیم غذایی Sankom Swiss وجود دارد. جویدن و آب همین!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر