رژیم غذایی مک دونالد – چگونه در ۳۰ روز ۱۴ پوند از دست دادم و چیزی جز مک دونالد نخوردم

در نگاه اول، ممکن است فکر کنید این کتاب یک شیرین کاری تبلیغاتی است که توسط مک دونالد اجرا می شود، یا حداقل تلاشی از سوی این زنجیره برای رفع آسیب های ناشی از سوپر سایز من فیلم سینما.

اینطور نیست، و در واقع مک دونالد به هیچ وجه در نوشتن، بازاریابی یا حتی ایده پشت کتاب نقشی نداشته است. حتی برگر روی جلد همبرگر مک دونالد نیست زیرا آنها در مورد هر چیزی که به نام تجاری خود مربوط می شود، مسائل بسیار سختی در زمینه حق چاپ دارند.

این کتاب نوشته مارک آستین، مربی شخصی و متخصص تغذیه عملکردی است که در باشگاه ورزشی خود در سوئیس کار می کند.

مارک آستین در کاهش وزن سریع و پایدار بر اساس رژیم ورزشی و رژیم غذایی که در طول ۲۷ سال خود در صنعت سلامت و تناسب اندام کامل کرده است، متخصص است. صف پیوستن به ورزشگاه او همه چیز را می گوید، و هنگامی که وارد شدید، باید وزن خود را به اصطلاح بالا بیاورید، یا مؤدبانه از شما خواسته شود که آنجا را ترک کنید تا راه را برای مشتری ناامید بعدی باز کنید.

انگیزه کتاب پاسخ دادن به تمام بهانه‌هایی بود که مشتریانش مارک در طول سال‌ها برای جلوگیری از کاهش وزن آورده بودند: هیچ چیز دیگری برای خوردن در رستوران… این یک موقعیت خاص بود… مخصوصاً برای من پخته شده بود. من نمی خواستم میزبان را توهین کنم … وقت نداشتم … و غیره و غیره.

او تصمیم گرفت کتابی بنویسد که نشان دهد حتی اگر به مدت یک ماه چیزی جز فست فود نخورید، باز هم می توانید بر اساس برآورده کردن معقول نیازهای غذایی بدن و یک برنامه ورزشی سه بار در هفته وزن کم کنید.

نحوه استفاده از این کتاب

پیشنهاد من این است که برای درک پویایی کاهش وزن بر اساس نیازهای تغذیه ای آن را دو بار بخوانید و آن را با برنامه تمرینی پیشرو خود مرتبط کنید. عکس های تمرین را مطالعه کنید و ویدیویی را که تقریباً با تمام تمرینات موجود در وب سایت همراه است تماشا کنید.

این کتاب به سبک مکالمه ای جذاب و قابل درک نوشته شده است و تمام داده ها یا نتایج تحقیقات با پشتوانه متخصصان در پشت آن فهرست شده است. همه اصطلاحات غیر روزانه همانطور که استفاده می شوند توضیح داده می شوند و مجدداً با یک واژه نامه در پشت آن پیگیری می شوند.

سپس، با فرض اینکه پزشک رژیم غذایی و ورزش جدیدی را برای شما تایید کرده است، کتاب را به نزدیکترین باشگاه ورزشی معتبر ببرید و ثبت نام کنید یا وارد شوید. تصاویر تمرینات را دنبال کنید و پیشرفت خود را در برنامه تمرینی ارائه شده بنویسید. در راه خانه، در مک‌دونالدز راحت توقف کنید و اولین وعده غذایی خود را برای ۳۰ روز آینده سفارش دهید.

بهتر است ورزش را با وزن کمتر به درستی انجام دهید تا اینکه با وزنه بسیار سنگینی که به روش نادرست استفاده می شود، بدن خود را بیش از حد سنگین کنید. اگر برای وزنه آماده نیستید، می توانید تمرینات انعطاف پذیری و حرکتی را در خانه شروع کنید. دستورالعمل های ارسال بسیار واضح است و بر اساس تناسب اندام و انعطاف پذیری شما، تغییرات زیادی از تمرین ارائه می دهد. هنگامی که بتوانید به راحتی بر تمرین مسلط شوید، زمان آن فرا رسیده است که آن را به سطح بعدی “برسانید”. آیا به چیزی ساده تر نیاز دارید؟ شما می توانید یک سطح را نیز “لغو” کنید.

فواید خوردن مک دونالد

مزیت اصلی پایه گذاری غذای مصرفی بر اساس یک منبع استاندارد این است که هیچ تقلب ناخودآگاه وجود ندارد. مک دونالد انتخاب واضحی بود زیرا شعبه های زیادی در هر شهر بزرگ وجود دارد.

رژیم گرفتن به طور سنتی با محرومیت همراه است در حالی که “غذا خوردن” با درمان همراه است. دلیل اصلی غذا خوردن مردم در خارج از منزل سادگی و راحتی است. عدم نیاز به خرید، تهیه و وزن کردن “غذای رژیمی” واقعاً یک صرفه جویی در زمان و یک تقویت روانی است.

اگر از مک دونالد غذا سفارش دهید، نمی توانید رژیم بگیرید، درست است؟ بنابراین از شر همه خانواده، دوستان و همکاران خوش نیتی که منتظرند به شما بگویند که دوباره شکست خواهید خورد، خلاص می شود. طعم خوبی دارد و تنوع زیادی دارد. ارزش کالری هر ماده در رژیم غذایی شما مشخص شده است، بنابراین نیازی به محاسبه نیست.

وعده های غذایی به جای آزمایش خلاقیت شما با تعداد محدودی از گزینه های کم چرب به چیزی تبدیل می شود که باید منتظر آن باشید.

نتیجه

رژیم غذایی مک دونالد یک کتاب باریک ۲۲۵ صفحه ای (۶۷ صفحه عکس ورزش) است که به راحتی در باشگاه و کیف زندگی شما جای می گیرد. این یکی از معدود کتاب‌هایی است که دیده‌ام که فضای صفحه‌ای برابر را برای ورزش و رژیم غذایی ارائه می‌دهد – دو ماده‌ای که بخشی جدایی‌ناپذیر از هر برنامه کاهش وزن هستند.

در چند صفحه اصول اولیه کاهش وزن، تغذیه قبل و بعد از تمرین و اینکه چرا رژیم یویو هرگز جواب نمی دهد و برای سلامت روحی و جسمی شما خطرناک است را پوشش می دهد. دلیل اینکه آنها بسیار کم و مقرون به صرفه هستند این است که هیچ فضایی برای دستور العمل ها تلف نمی شود – وعده های غذایی شما در اسرع وقت منتظر شما هستند. این برای افرادی نوشته شده است که به طور جدی می خواهند وزن خود را کاهش دهند – بدون آسیب رساندن به سلامتی خود. در آمازون به قیمت ۱۴ دلار فروخته می شود.

و اکنون به شما بستگی دارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر