رژیم غذایی تونی رابینز

دریابید که چرا رژیم غذایی تونی رابینز برای سلامتی پر جنب و جوش عالی است

رژیم غذایی قلیایی تونی رابینز توسط تونی رابینز که متولد آنتونی جی ماهاوورک بود ایجاد شد. رژیم غذایی او از کار رابرت او. یانگ پیروی می کند. هر دو معتقدند که بدن به دلیل رژیم غذایی معمولی اسید بسیار کمی دارد و به همین دلیل افراد از چربی رنج می برند. بنابراین رژیم جدید مردم را به خوردن سبزیجات بیشتر تشویق می کند، اما این یک رژیم گیاهخواری است. همچنین اعتقاد بر این است که مردم نیاز به نوشیدن آب قلیایی دارند. همچنین اعتقاد بر این است که افراد برای یادگیری تنفس صحیح و افزایش میزان اکسیژن در بدن باید ورزش کنند. در حالی که کاهش وزن تحت این رژیم اتفاق می افتد، هدف این رژیم افزایش انرژی است. او ادعا می کند که کسانی که این رژیم را انجام می دهند موفقیت را برای آینده خود متصور هستند.

تاریخچه تونی رابینز

تونی رابینز اولین کار حرفه ای خود را انجام داد و او را به عنوان یک مربی اوج عملکرد توصیف کرد که می داند خوشبختی نحوه زندگی ماست نه آنچه داریم. سپس با John Grinder به تدریس NLP پرداخت. این برنامه تنفس را آموزش می دهد و نه ترکیبی از کربوهیدرات ها و غذاهای پروتئینی. این برنامه خودآگاهی و ارتباط موثر را آموزش می دهد. آقای رابینز نویسنده دو کتاب قدرت نامحدود است: علم جدید موفقیت شخصی و بیداری غول درون. او ادعا می کند که با بسیاری از افراد برجسته از جمله نلسون ماندلا، میخائیل گورباچف ​​و بیل کلینتون کار کرده است.

غذاهایی که باید اجتناب کنید

کسانی که این رژیم را انجام می دهند توصیه می شود از مصرف برخی مواد غذایی اجتناب کنند. دانشمندان می دانند که سطوح بالای اسید اوریک در بدن اثرات ناسالم زیادی بر بدن دارد. خطرناک ترین این بیماری ها نقرس است. افراد کم انرژی نیز باید رژیم غذایی خود را بررسی کنند.

غذاهایی که باید از آنها اجتناب کنید شامل تخم مرغ است. از تمام گوشت ها باید اجتناب شود. از تمام غذاهای دریایی باید اجتناب شود. مخمر مقصر دیگر است. مخمر می تواند در الکل و همچنین در نان پنهان شود. کسانی که رژیم غذایی کم اسید را انتخاب می کنند نیز نباید عدس بخورند. آنها باید مصرف کافئین خود را محدود کنند. از تمام غذاهای فرآوری شده باید اجتناب شود.

اجزای رژیم غذایی

اولین جزء رژیم غذایی مصرف فقط سبزیجات و میوه ها است. به طور خاص، کسانی که رژیم دارند باید از میوه ها و سبزیجات غنی از فیبر استفاده کنند. خوردن این رژیم باعث حرکت منظم روده می شود که بدن در حال دفع سموم است.

مولفه دوم این برنامه این است که حداقل چهار بار در هفته ورزش کنید. همچنین باعث کاهش کلسترول و چربی سوزی می شود. آقای رابینز کسانی را که رژیم غذایی او را دنبال می کنند تشویق می کند تا برای تفریح ​​در ورزش های سازمان یافته شرکت کنند. اعتقاد بر این است که بهترین شکل ورزش، ورزش هوازی است. اعتقاد بر این است که تعریق سموم را آزاد می کند و ورزش بدن ما را تشویق می کند تا مقدار مناسب اسید تولید کند.

سومین جزء رژیم غذایی او نوشیدن آب قلیایی است. این آب با لیمو یا لیمو است. اعتقاد بر این است که فردی که رژیم غذایی خود را دنبال می کند باید حداقل سه لیتر آب در روز بنوشد.

چهارمین جزء رژیم غذایی او شامل هدف گذاری است. او معتقد است که با هدف گذاری، افراد مثبت تری با انرژی بیشتر هستیم.

نتیجه

رژیم غذایی قلیایی تونی رابینز بر ایجاد مقدار مناسب اسید در بدن ما متکی است. از خوردن تنها سبزیجات و میوه ها در حین نوشیدن آب قلیایی حمایت می کند. او معتقد است که حداقل چهار بار در هفته و ترجیحاً به صورت گروهی تمرینات هوازی انجام دهد. او معتقد است که مردم باید اهداف مثبتی را تعیین کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر