رونق اقتصادی با توکل کامل به خدا و اقتصاد مقاومتی حاصل می شود


به گزارش خبرگزاری فارس از چارسوه، حجت الاسلام اسماعیل صلواتی در خطبه های نماز جمعه قله رئیسی همه مردم را به تقوا و تقوا دعوت کرد و گفت: انباشت مال یکی از دلایل ورود به جهنم است. همان چیزی است که خداوند متعال در آیات خود می فرماید. سوره های توبه، آیه ۳۴ و ۳۵: طلا و نقره اندوختند و در راه خدا انفاق نمی کنند، پس به عذاب دردناکی برحذر می گردند.

و کسانى که طلا و نقره نگه مى دارند و در راه خدا انفاق نمى کنند، پس آنان را از عذابى دردناک بیم ده!
روزی که در آتش جهنم بر او باشد، پیشانی و جنوب و ظاهرشان مجبور می شوند.
روزی که آن طلا و نقره در آتش جهنم تمام شود و پیشانی و گردن و پشتشان سوخته شود (فرشتگان عذاب به آنها می گویند:) این همان کاری است که برای خود کردید. به فقرا ندهید) پس هر چه پس انداز می کنید بخور!

امام جمعه این قلعه گفت: نماز جمعه این هفته به یاد شهید علی خان پیرین اقامه می شود، شهیدی که با همه مهربان بود، با مردم ارتباط خوبی داشت، اخلاق نیکو داشت، رفیق بود و می خندید. استاد نماز لبیک گفت: برای دفاع از اسلام، حفظ قرآن، عید سعید فطر، مکتب شهدا، امنیت و پاسداری از ارزش های اسلامی به جبهه رفت و در کردستان به شهادت رسید. سفارشات جامعه

وی افزود: محور اصلی پیام مقام معظم رهبری به مناسبت مراسم حج این بود که مبانی حج معنویت و وحدت است و می تواند به ارتقای روحیه امت اسلامی در مسیر عضویت و شکوفایی کمک کند. سبک زندگی غربی که عاری از معنویت است، ناشی از نگاه محدود به مادی گرایی است.
وی با گسترش و تقویت انگیزه های دروغین تفرقه از جمله زبان، رنگ، نژاد و جغرافیا، وحدت را به چالش کشید و تاکید کرد: ما نماینده جنایتکار و خسته نظام بزرگ شیطانی آمریکا هستیم، شاهدانی نیز وجود داشت. از سفر بایدن به منطقه غرب آسیا، اتحاد و هماهنگی بین کشورهای همپیمان غربی، تشکیل نوعی ائتلاف منطقه ای و اعلام حمایت از کشورهای همسو با غرب و تنفس مصنوعی در برابر فروپاشی رژیم صهیونیستی. توسط این سریال سایبری گرفته شده است. و شاهد و مقاومت در برابر حملات پهپادها و فروپاشی از درون.

صلاحی گفت: ایران به دنبال فوبیا و تهدید ایران برای رفع تحریم ها، دستاوردهای انتخابات آمریکا و ایجاد شبکه دفاعی یا پدافند هوایی در خاورمیانه است شکست در مذاکره. طرح شکست خورده توافق قرن ناگین برای تقویت دولت دروغین رژیم صهیونیستی با این سفر بایدن امنیت رژیم صهیونیستی را تامین نخواهد کرد.

امام جمعه قلعه رئیسی تصریح کرد: اعتماد به آمریکا با رونق اقتصادی همراه است و یکی از شبهات بسیاری که در جنگ با توطئه و توطئه دشمن وجود دارد این است که اگر با آمریکا همکاری کنیم اقتصاد ما بهتر می شود. ? وی در ادامه بیان کرد: این نگرش دوگانه ارتباطی و معیشتی تضعیف روحیه مقاومت است و هدف نهایی جنگ رسانه ای دشمن دوگانگی معیشتی و ارتباطی بود که امنیت معنوی جامعه و بین مردم را هدف قرار می دهد. ایجاد فاصله است و سیستم

وی گفت: تعدادی از کشورهایی که با آمریکا رابطه داشتند و به سیاست های آمریکا ایمان کامل داشتند، نه تنها توسعه نیافتند، بلکه باعث نابودی دولت و اقتصادشان شدند و به دلیل اعتماد به آمریکا نابود شدند. .

سالواتی گفت: ترکیه در منطقه ما با آمریکا همراه است، در تصمیمات آمریکا رضایت دارد، اما امروز نه تنها اقتصاد ترکیه بهبود نیافته است، بلکه وضعیت آنکارا یادآور اقتصاد ونزوئلا است. نرخ تورم در ترکیه ۷۸ درصد است، اعتماد به آمریکا و برقراری ارتباط با آمریکا نه تنها تاثیر مثبتی بر اقتصاد و زندگی مردم نخواهد داشت، بلکه باعث فروپاشی اقتصاد نیز می شود.

امام جمعه قلعه رئیسی تصریح کرد: متأسفانه تک محصولی ماندن اقتصاد ایران و سوءمدیریت اقتصادی در دولت یازدهم و دوازدهم باعث شد تا حامیان تفکر لیبرالی دلیل واقعی را عدم ارتباط با آمریکا بدانند. باعث شود که دقیقاً همان چیزی باشد که باعث آن شده است. کند خاطرنشان کرد: در حالی که شروع بحران تورم در کشور ما همزمان با تولد برجام و وضعیت اقتصاد است، رونق اقتصادی با توکل و توکل به خدا حاصل می شود. در داخل نه از طریق اجرای قانون خدا و سیاست های اقتصاد مقاومتی.

سلواتی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از ورود ایران به سرزمین های اشغالی از انواع تاکتیک ها استفاده می کند اما نفوذ ایران در چارچوب توسعه قدرت استراتژیک خارجی و گشت زنی در دریای سرخ در حال افزایش است، همین تصاویر کافی است. صهیونیست ها احساس ترس، رعب و وحشت دارند، وزیر جنگ این رژیم اعلام کرد که حضور نیروهای مسلح ایران در دریای سرخ موضوعی بزرگ در دهه اخیر و تهدیدی برای تجارت، انرژی و اقتصاد تلقی می شود. وی سعی کرد این موضوع را تهدیدی برای جامعه جهانی معرفی کند، دریای سرخ یک منطقه استراتژیک برای صهیونیست ها است، آن ها آن را سد دفاعی خود می دانند و حتی دریای سرخ را نقطه شروع راهبرد جدید صهیونیست ها می دانند.

وی خاطرنشان کرد: مرگ و زندگی اسرائیل در گرو این دریاست و صهیونیسم در محاصره خشکی است و تنها راه سفر با دنیا و رسیدن به قاره ها همین دریا است و مربوط به تنگه باب المندب است.ایران حضور قدرتمند و انصارالله در باب المندب مشکلات زیادی برای ناوگان رژیم صهیونیستی ایجاد می کند، حضور ایران در دریای سرخ و تنگه باب المندب برای مقامات تل آویو آرزوی تقویت خود در دریای سرخ است.

صلاحی در پایان گفت: به سران رژیم صهیونیستی اعلام می کنیم در شرایطی حضور داریم که شما فکر نمی کنید ما هستیم، ما در گوش شما هستیم و حرکات شما را رصد می کنیم.

انتهای پیام/۸۲۰۲۱
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید