روغن هسته انگور برای رژیم غذایی بدون مخمر

آیا تا به حال در مورد روغن هسته انگور چیزی شنیده اید؟ روغن هسته انگور برای من بسیار جدید است و اخیراً شروع به استفاده از آن در آشپزی بدون مخمر کرده ام. اگرچه به اندازه روغن های دیگری که بسیاری از ما از آنها استفاده می کنیم مانند روغن های گیاهی، کانولا و روغن زیتون محبوب نیست، استفاده از روغن هسته انگور در چند سال گذشته محبوبیت زیادی پیدا کرده است، به ویژه در محافل مواد غذایی سالم. من برای اولین بار با روغن هسته انگور به عنوان توصیه در یکی از کتاب های مرجع رژیم غذایی بدون مخمر آشنا شدم. این کتاب توصیه می کند که روغن را به رژیم غذایی بدون مخمر اضافه کنید زیرا منبع غنی اسید لینولئیک است. اسید لینولئیک یک اسید چرب ضروری است که بدن برای عملکرد صحیح به آن نیاز دارد. این چیزی نیست که بدن خودش تولید کند، بنابراین تنها راه برای دریافت مقادیر کافی از آن خوردن آن است. اگرچه برخی تحقیقات نشان می دهد که اسید لینولئیک می تواند رشد کاندیدا آلبیکنس را کاهش دهد، اما مصرف روغن هسته انگور برای کسانی از ما که از رژیم غذایی بدون مخمر برای درمان کاندیدیازیس پیروی می کنند، مزایای بیشتری دارد.

این دیگر مزایای سلامتی این است که سطوح بالای اسید لینولئیک موجود در روغن هسته انگور برای کسانی از ما که از کاندیدیازیس رنج می برند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. درمان موثر کاندیدیاز یک رویکرد چند وجهی است که شامل کاهش تعداد کاندیدا آلبیکنس با معرفی داروهای ضد قارچی، بازگرداندن سلامت به بدن به طوری که بتواند کاندیدا را تحت کنترل نگه دارد و به طور موثر رژیم غذایی را تنظیم کند تا ما به تغذیه کاندیدا ادامه ندهیم. افزایش مصرف اسید لینولئیک به بدن شما کمک می کند کارآمدتر کار کند و در نتیجه شانس بسیار بیشتری برای مقابله با کاندیدیازیس به بدن شما می دهد.

افزودن روغن هسته انگور به رژیم غذایی بدون مخمر به سلامت کلی فردی که از کاندیدیازیس رنج می برد کمک می کند. تحقیقات نشان می دهد که روغن هسته انگور می تواند سطح کلسترول بد را کاهش دهد و در عین حال کلسترول خوب را افزایش دهد. نشان داده شده است که سلامت گردش خون را بهبود می بخشد. سطوح بالای ویتامین E موجود در روغن باعث شناخته شدن و استفاده گسترده آن در مراقبت از پوست شده است. سطوح بالای آنتی اکسیدان موجود در روغن به محافظت از بدن در برابر آسیب رادیکال های آزاد کمک می کند و سیستم ایمنی را تقویت می کند. همچنین در پیشگیری و تسکین علائم آرتریت استفاده شده است.

روغن هسته انگور طعم بسیار خنثی دارد و به همین دلیل می توان از آن در بسیاری از دستور العمل ها استفاده کرد. همچنین دارای نقطه اشتعال بالایی است که می توان از آن برای سرخ کردن استفاده کرد. می توانید از آن در سس مایونز یا مارینادهای خانگی استفاده کنید. گاهی اوقات پیدا کردن آن سخت است، اما اگر نتوانستید آن را در سوپرمارکت محلی خود پیدا کنید، احتمالاً می توانید آن را در فروشگاه مواد غذایی سالم پیدا کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رژیم غذایی بدون مخمر از جمله دستور العمل هایی که شامل استفاده از روغن هسته انگور می شود، از Yeast Free Living دیدن کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر