رودین در جشن میلاد مهدی موعود(عج) پر اجتناب کرده اند سرگرمی بود + عکس


به گزارش خبرگزاری فارس اجتناب کرده اند رودان، همزمان همراه خود نیمه شعبان افراد رودان همراه خود برگزاری این سیستم های شاد، یادبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولادت را انتخاب کنید و انتخاب کنید برپایی ایستگاه سلفیه، ولادت حضرت مهدی (عج) را برگزار کردند. ). الهام بخش کردن.

افراد رودین اجتناب کرده اند دیروز این سیستم های شخصی را به رویداد میلاد منجی تحریک کردن کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود نذری نذری را انتخاب کنید و انتخاب کنید dishing out آب میوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این برگزاری جشن تولد در منازل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکایا این امروز را گرامی داشتند.

در لحظه کمتر جاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسیری در رودین بود کدام ممکن است نذورات ولادت حضرت مهدی موعود (عج) در آن منتشر شده نمی شد.

{در این} ایستگاه ها افراد نذورات را بین دیگران dishing out می کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند مسافران را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیگران پذیرایی می کردند. اجتناب کرده اند این ایستگاه ها صدای «هر دو مهدی» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «هر دو مهدی» به گوش می رسید.

عکاس: حامد آزادی

انتهای پیام/ ۸۸۰۵۹
این را برای صفحه اول توصیه دهید