راههای ایجاد انگیزه در ورزش

راههای ایجاد انگیزه در ورزش


چه مبتدی باشید و چه برای همیشه تمرین کرده باشید ، ممکن است در طول سفر آموزشی خود با دوره ای از انگیزه مواجه شوید. وقتی می خواهید با روال عادی خود سازگار باشید ، با انگیزه و متعهد بودن مهمترین چیز است. اما وقتی انگیزه شما کاهش می یابد ، ناامید نشوید ، این برای بیشتر ما اتفاق می افتد ، اما اگر جلوتر از بازی بمانید ، بازگشت به واگن آسان است. اگر تانک انگیزه شما رو به اتمام است ، ادامه مطلب را بخوانید تا به روال خود پایبند باشید!

در اینجا نکاتی برای ایجاد انگیزه در تمرینات ورزشی وجود دارد:

تمرینات خود را زود انجام دهید

قبل از اینکه روز شما خیلی شلوغ شود و از شما دور شود ، تمرین کنید. حتی اگر تمرین شما کوتاه باشد ، مهم است که فعالیت خود را زود شروع کنید تا بعداً در روز بهانه جویی نکنید. همچنین نشان داده شده است که ورزش زودهنگام شما را مولدتر و پر انرژی تر می کند.

عکسهای قبل و بعد بگیرید

اگر در جهت رسیدن به هدفی خاص کار می کنید ، عکس گرفتن یک انگیزه عالی است تا ببینید چقدر پیشرفت کرده اید. یک یادآوری هفتگی ، دو هفته ای یا ماهانه روی تلفن خود تنظیم کنید تا بدانید چه زمانی عکس بگیرید. ایجاد کلاژ از تمام عکس های شما پیشرفت شما را در کنار هم نشان می دهد و به شما انگیزه می دهد تا به این هدف ادامه دهید.

موسیقی

امروزه تقریباً هر آهنگ با تلفن های هوشمند در اختیار ما است. موسیقی یک ابزار عالی برای سرگرم کننده تر شدن تمرینات شماست و با وجود هزاران لیست پخش تمرین به صورت آنلاین ، می توانید روی یکی کلیک کرده و تمرین خود را شروع کنید.

شرکای مسئولیت پذیری

به اشتراک گذاشتن سفر آموزشی خود با شخص دیگری شما را با انگیزه نگه می دارد و نسبت به پایبندی به روال تمرین خود پاسخگو است. با همسرتان چکاپ های هفتگی را برنامه ریزی کنید تا مطمئن شوید هم شروع کرده اید و هم ثابت قدم هستید. برنامه های زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند با شریک پاسخگو خود در ارتباط باشید ، و برخی حتی در ساعت های تناسب اندام نیز موجود است.

عضویت در باشگاه بدنسازی دریافت کنید

داشتن عضویت در باشگاه بدنسازی به شما انگیزه می دهد تا در زمان سرمایه گذاری روی اهداف خود به باشگاه بروید. هنگام پرداخت هزینه عضویت در باشگاه ، ماشین ها ، کلاسها و گروههای زیادی موجود است ، بنابراین اگر به تازگی کار خود را شروع کرده اید یا به چیزی چالش برانگیزتر نیاز دارید ، نگران نباشید.

اگر بدنبال سالن ورزشی جدید و راهی برای داشتن انگیزه هستید ، Fitness را با 10 دلار ببینید! بسته به موقعیت مکانی شما ، چندین طرح عضویت ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از وب سایت ما www.fitnessfor10.com دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *