دیدار امیر عبداللهیان همراه خود نبیه بری


به گزارش گروه پوشش خارجی خبرگزاری فارس، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بعدازظهر در امروز (پنجشنبه) وارد بیروت چهارمین مکان تعطیلات بازدید شخصی به جهان شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند سوریه همراه خود یکدیگر دیدار کرد. نبیه بری، رئیس مجلس، دیدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سخنرانی کرد.

وی پیش اجتناب کرده اند این نیز همراه خود شخصیت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید رهبران گروه های فلسطینی مستقر در بیروت دیدار کرده بود.

حسین امیرعبداللهیان در بدو حق ورود به بیروت در مخلوط خبرنگاران اظهار داشت: در امروز در بیروت هستیم از روابط ۲ ملت برتر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید رایزنی های مشترک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سازنده ای همراه خود افسران لبنانی با توجه به امتیازات دوجانبه، جهان ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سراسر جهان داریم. اجتناب کرده اند فینال سفرم به بیروت به همان اندازه به در امروز، تحولات زیادی در جهان های جهان ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سراسر جهان رخ داده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجباری است همراه خود ملاحظه به امتحان شده های صورت گرفته در جمهوری اسلامی ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبنان، رایزنی های از محسوس تری همراه خود مسئولان گران قیمت لبنانی انجام شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، این دومین بازدید شاهزاده عبدالله به لبنان پس اجتناب کرده اند تصدی سمت وزیر خارجه است.

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران پس اجتناب کرده اند بازدید به مسکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید رایزنی همراه خود همتای روس شخصی سرگئی لاوروف در ۱۴ مهر ۱۴۰۰ به لبنان بازدید کرد. شاهزاده عبداللهیان {در این} بازدید همراه خود افسران را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصیت های لبنانی با توجه به روابط دوجانبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحولات جهان ای گفتگو کرد.

وی علاوه بر این روز قبل (چهارشنبه) در سوریه همراه خود بشار اسد رئیس جمهور، فیصل مقداد وزیر امور خارجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید علی مملوک مشاور ایمنی سراسری رئیس جمهور سوریه دیدار کرد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول راهنمایی دهید