دشمن به دنبال نقشه شومی برای تجزیه ایران است/ کلید واژه هر فتنه ای را باید دانست


حجت الاسلام علی اکبر میرزایی استاد دانشگاه عصر امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: دشمنان برای جمهوری اسلامی نقشه دارند و نقشه آنها در زمان ها و مکان های مختلف است، اما نقشه دشمن روش بسیار است. روشن است و هدف قرار دادن «کشور و تقسیمات ایرانی اسلامی است».

وی با اشاره به اینکه دشمنان با طراحی توطئه های منطقه ای علیه امنیت ایران سعی دارند از اختلافات نژادی در این کشور سوء استفاده کنند، تاکید کرد: طرح تجزیه ایران از دیرباز وجود داشته است اما دشمنان در مقابل آن نمی ایستند. آی تی. تقسیم کشور ما، اما از هرج و مرج، سردرگمی، استفاده از درگیری ها و اختلافات بین افراد در هر سطحی برای پیشبرد اهداف کثیف خود.

مدرس این دانشگاه افزود: شایعه پراکنی و اختلاف بین مردم و مسئولان و اختلاف بین مسئولان از دیگر برنامه های دشمنان ملت ایران برای کشورمان است و در اقدام و واکنش آنها باید منعکس کننده دشمنان کشور باشد. برای مقابله با نقشه های شوم دشمنان با بصیرت و هوش و وسوسه راه هرج و مرج و ناامنی را در کشور ببندیم.

حجت الاسلام میرزایی همچنین گفت: دشمن همیشه با یک کلمه به میدان می آید. زمانی انتخابات، زمانی گاز و زمانی گشت ارشادی و حجاب، نقشه شوم خود را دنبال می کند و باید برحسب زمان و مکان مراقب این توطئه ها باشد.

وی با انتقاد از برخی شخصیت هایی که از سفره بیت المال امرار معاش کرده اند، اما در دوران انقلاب در کشور بدون توجه به قوانین و اصول، در زمین دشمن بازی می کنند، گفت: این افراد آمادگی آن را ندارند. در روز رحلت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و یا با مشاهده تجمعات گسترده در سراسر ایران، بلافاصله به صف شورشیان می پیوندد که خواسته های آنها توسط دشمنان رهبری می شود.

مدرس این رشته و دانشگاه تاکید کرد: دوقطبی ضرر برای کشور است که از رسانه های بیگانه تامین مالی می شود و باید مراقب این توطئه شوم که هدف آن شکستن اتحاد و همبستگی داخلی است باشیم.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید