دستور تهیه سالاد کتو کاب با مرغ

دستور تهیه سالاد کتو کاب با مرغ


5-مواد تشکیل دهنده کتاب آشپزی کتو پرش به دستور
بدون آجیلبچه دوستسریعیک تابه

سالادهای کاب اغلب به دلیل غذاهای رستورانی بزرگ ، ناسالم نامیده می شوند. این دستور سالاد کتو کاب با مرغ یک وعده غذایی کم کربوهیدرات برای یک یا دو نفر است.

تصویر جلد سالاد کتو کاب
پرش به:
 • مواد لازم برای سالاد کتو کاب
 • طرز تهیه سالاد کاب سالم
 • سوالات متداول در مورد سالاد کتو کوب
 • دستورهای سالاد بیشتری را امتحان کنید
 • سالاد کباب مرغ

یک سالاد وجود دارد که اغلب لیست ناسالم ترین سالادها را تشکیل می دهد: سالاد کباب. با این حال، این سالاد خوشمزه مورد علاقه من کم کربوهیدرات است!

تخم مرغ های پخته شده ، بیکن ترد ، پنیر خامه ای مخلوط … YUM!

من فکر می کنم مطبوعات بد به این دلیل است که بسیاری از رستوران ها سالاد را با اندازه های بزرگ تهیه می کنند. بنابراین چربی و کالری به شدت افزایش می یابد که جریان اصلی آن را بد می داند.

من تا حدودی با کالری موافقم ، اما رژیم کم کربوهیدرات و پرچرب همیشه به من در کاهش وزن کمک کرده است. از آنجا که حجم سالاد در اکثر رستوران ها بسیار زیاد است ، من معمولاً حداقل نیمی از سالاد را برای خوردن بعداً به خانه می برم.

این یک برد-برد است!

با این اوصاف ، در اینجا دستور تهیه سالاد کاب سالم با مرغ است که من دوست دارم در خانه درست کنم. من معمولاً مرغ مخصوص سالاد نمی سازم ، اما از سینه های مرغ کبابی یا سرخ شده استفاده می کنم.

مواد لازم برای سالاد کتو کاب

از کاهو گرفته تا مرغ و بیکن ، این سالاد همه مواد مورد علاقه شما را دارد!

در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید:

کاهو

هر نوع کاهو کار می کند ، فقط مطمئن شوید که آن را خرد کرده یا به قطعات لقمه خرد کنید. من از کاهو رومی ارگانیک استفاده کردم ، اما ترکیبی از بهار نیز طعم فوق العاده ای خواهد داشت.

جوجه

هر نوع مرغ در این سالاد نیز م workثر است. من دوست دارم از سینه مرغ پخته استفاده کنم که واقعاً نازک است. حتی می توانید از مرغ چرخ کرده خرد شده که در فروشگاه تهیه می کنید استفاده کنید!

اگر قصد دارید این سالاد کباب را آماده کنید ، می توانید مقداری مرغ خرد شده را در قابلمه آماده کنید تا چندین سالاد برای ناهار خود تهیه کنید.

بیکن

هنگام پختن رژیم کتو همیشه از بیکن بدون قند استفاده کنید.

تخم مرغ

سالاد کاب به داشتن تخم مرغ های پخته در آنها معروف است!

یک دسته تخم مرغ آب پز را در قابلمه فوری درست کنید تا تخم مرغ پخته شده مناسب برای سالاد شما باشد. هنگام افزودن آن به سالاد کاب ، مطمئن شوید که تخم مرغ را خرد کرده یا خرد می کنید.

پنیر

من از پنیر آبی خرد می کنم ، اما اگر شما پنیر آبی را دوست ندارید ، پنیر فتا را امتحان کنید یا پنیر بز خرد شود.

آووکادو

آووکادو دارای چربی های سالم زیادی است و من دوست دارم آنها را برای طعم خامه ای به سالادم اضافه کنم. این اختیاری است اما واقعاً به تغذیه و بافت می افزاید.

گوجه فرنگیها

گوجه فرنگی نیز اختیاری است زیرا کربوهیدرات اضافه می کند. من در این سالاد کتو کاب با مرغ از گوجه فرنگی انگور استفاده کردم.

مواد تشکیل دهنده دستور غذا

سس سالاد

در مورد پانسمان سالاد ، توصیه می کنم از سس سالاد کم کربوهیدرات مورد علاقه خود استفاده کنید. من عاشق ساختن خودم هستم و از سس پنیر بلو من در بالا استفاده کردم.

به پنیر bleu علاقه ندارید؟ سعی کنید از این وینایگرت تمشک یا از این سس کتو رنج استفاده کنید!

لطفا توجه داشته باشید: کارت دستور غذا را در پایین مشاهده کنید تا لیست کاملی از مواد مورد استفاده برای تهیه این دستور العمل کم کربوهیدرات را مشاهده کنید.

راهنمایی سریع:

 • وقتی سینه مرغ بدون پوست را می پزم ، همیشه آن را با نصف وسط به پروانه می زنم. این باعث نازک شدن آن می شود ، بنابراین به طور یکنواخت و سریعتر می پزد. اگر بخواهم یک سینه کامل را کباب کنم ، مرغ اغلب در خارج قهوه ای می شود اما در داخل صورتی می ماند زیرا ضخیم است.
 • نصف سینه مرغ یک وعده مناسب برای سالاد یا غذا است.

طرز تهیه سالاد کاب سالم

همه مراحل در کارت دستور قابل چاپ در انتهای این پست آمده است. اول ، من چند راهنمایی اضافی به همراه عکس برای کمک به شما دارم.

از A Scale Scale استفاده کنید

برای اطمینان از اینکه در مصرف پنیر زیاده روی نمی کنم ، دوست دارم اندازه قسمت مناسب را در مقیاس غذا وزن کنم. یک اونس پنیر آبی مقدار مناسبی برای این سالاد است.

اگر می خواهید کالری را کاهش دهید ، می توانید فقط نصف مقدار پنیر یا 0.5 اونس استفاده کنید. تفاوت چندانی نیست زیرا نصف اونس پنیر آبی تنها 50 گرم کالری با 0.3 گرم کربوهیدرات دارد.

تخم مرغ ها را برش دهید

تخم مرغ پز تخم مرغ کاملا سفت ، متوسط ​​یا نرم و همچنین تخم مرغ پخته می سازد. برخی از افراد دوست دارند آنها را برای سالاد خرد کنند ، اما من دوست دارم از دستگاه برش تخم مرغ استفاده کنم.

اگر در رژیم کاهش کربوهیدرات خود در مرحله کاهش وزن هستید ، خوب است که مقدار زیادی تخم مرغ آب پز را در یخچال نگهداری کنید. من یک تخم مرغ پز دارم که برای تهیه آنها بسیار دوست دارم.

ابتدا Toppings را آماده کنید

هنگام تهیه این دستور العمل سالاد کاب سالم ، من دوست دارم ابتدا مواد اولیه را آماده کرده و آنها را در یک بشقاب بگذارم. سپس ، شروع به جمع آوری سالاد می کنم.

جمع آوری سالاد کتو کاب

برای تهیه سالاد تنها کاری که باید انجام دهید این است که کاهو را در یک کاسه بزرگ قرار دهید. سپس مرغ کبابی خرد شده ، تخم مرغ های پخته شده سخت ، گوجه فرنگی ، آووکادو و بیکن را روی آن بریزید.

در نهایت ، سالاد را با سس سالاد دلخواه خود اضافه کنید!

مراحل دستور العمل

سوالات متداول در مورد سالاد کتو کوب

قبل از اینکه به کارت دستور غذا در انتهای این پست برسیم ، در اینجا چند سوال وجود دارد که مردم اغلب در مورد آن می پرسند.

بهترین روش پختن بیکن برای سالاد چیست؟

چه کسی بیکن را دوست ندارد؟ به خصوص اگر رژیم کم کربوهیدرات دارید. من برش های ضخیم بیکن را ترجیح می دهم زیرا جدا کردن و پختن آنها راحت تر است.

روش فعلی من برای پختن بیکن این است که برش ها را روی تابه های ژله ای که با فویل آلومینیومی پوشانده شده اند بگذارید. سپس آنها را در فر قرار دهید و در دمای 400 درجه فارنهایت روشن کنید.

من حتی فر را از قبل گرم نمی کنم. حدود 25 دقیقه طول می کشد تا بیکن ترد شود و پوشش فویل باعث می شود نسیمی تمیز شود. پختن بیکن در فر ساده ترین راه برای تهیه بیکن ترد است!

غذای باقیمانده را چگونه ذخیره می کنید؟

اگر فکر می کنید که همه آن را یکجا می خورید ، فقط سالاد را جمع کنید و سس را اضافه کنید. رویه سالاد و مواد لازم را جداگانه نگهداری کنید. اگر سعی کنید سالاد را با سس روی آن ذخیره کنید ، باعث کدر شدن کاهو و مواد اضافی می شود.

همه مواد باید تا 5 روز در یخچال تازه بمانند.

سالاد کتو کاب در بشقاب سرو چوب مربع

چگونه بهترین آووکادو را پیدا می کنید؟

آووکادو یک ماده ضروری برای تهیه این سالاد سالم است. به تازگی ، من در خرید آووکادو با لکه های قهوه ای در داخل با مشکلاتی روبرو شده ام که باید آنها را حذف کنم.

در حالی که در اینترنت در حال جستجوی راهی برای انتخاب آووکادو کامل بودم ، با این مقاله از Northwest Edible Life روبرو شدم که چگونه می توان از خرید انواع آووکادو بد جلوگیری کرد.

اکثر مردم آووکادو را به عنوان سبزی می بینند ، اما آنها واقعاً یک میوه هستند. و آنها سرشار از مواد مغذی هستند!

از این سالاد آسان و خوشمزه لذت ببرید! این ممکن است به ایده جدید ناهار کم کربوهیدرات مورد علاقه شما تبدیل شود. حتی افرادی که رژیم کتو ندارند نیز آن را دوست خواهند داشت.

دستورهای سالاد بیشتری را امتحان کنید

اگر از این سالاد کتو کاب لذت بردید ، در اینجا چند دستور العمل سالاد کم کربوهیدرات وجود دارد که باید در ادامه امتحان کنید. آنها برخی از موارد مورد علاقه من هستند!

 • سالاد مرغ آسان تایلندی در عرض چند دقیقه جمع می شود ، به ویژه اگر از مرغ کنسرو شده یا روتیسی استفاده می کنید.
 • طعم بیگ مک درست مانند برگر نمادین است ، اما بدون نان و سس شیرین.
 • Easy Keto Coleslaw فقط 5 ماده دارد و راهی فوق العاده برای لذت بردن از کلم است.
 • سالاد سیب زمینی کم کربوهید برای طعم و طعم درست مانند غذای واقعی عالی است!
 • سالاد کتو تاکو به تنهایی یک غذای مقوی است و سه شنبه تاکو بسیار خوشمزه است.

★ مرا دنبال کنید فیس بوک، PINTEREST، و اینستاگرام برای دستورالعمل های آسان KETO.

سالاد کتو کاب با تصویر برجسته

سالاد کباب مرغ

نویسنده: لیزا مارک اورل
5 از جانب 3 رای
سالادهای کاب اغلب به دلیل غذاهای رستورانی بزرگ ، ناسالم نامیده می شوند. این دستور سالاد مرغ سالم کاب برای یک نفر یک وعده غذایی کم کربوهیدرات است.

فیلم دستور غذا (برای پخش روی تصویر کلیک کنید)

زمان آمادگی5 دقیقه
زمان پخت5 دقیقه
کل زمان10 دقیقه
دوره: سالاد
غذا: آمریکایی
چاپ سنجاق کردن دستور العمل را مرور کنید ذخیره دستور العمل مشاهده مجموعه ها ذخیره دستور العمل
خدمات 1
کالری 504

عناصر

 • 2 فنجان ها کاهو رومی ارگانیک یا مخلوط بهاری
 • ½ سینه مرغ پخته و برش خورده
 • 2 برش ها بدون بیکن قند ترد و خرد شده پخته می شود
 • 1 تخم مرغ آب پز سخت برش خورده یا خرد شده
 • 1 اونس پنیر آبی فرو ریخت
 • ½ آووکادو خرد شده
 • 4 گوجه فرنگی انگور اختیاری ، 5 کالری و 1 گرم کربوهیدرات اضافه می کند
 • 2 قاشق غذاخوری نوعی سس اختیاری

دستورالعمل ها

 • سبزیجات مخلوط بهاره را در یک کاسه بزرگ یا روی یک بشقاب قرار دهید.
 • روی آن را مرغ خرد شده ، بیکن ، تخم مرغ آب پز سخت ، پنیر آبی و آووکادو بریزید.
 • در صورت تمایل گوجه فرنگی انگور و سس پنیر آبی را اضافه کنید.

یادداشت

برای اطمینان از اینکه در مصرف پنیر زیاده روی نمی کنم ، دوست دارم اندازه قسمت مناسب را در مقیاس غذا وزن کنم. یک اونس پنیر آبی مقدار مناسبی برای این سالاد است.
اگر می خواهید کالری را کاهش دهید ، می توانید فقط نصف مقدار پنیر یا 0.5 اونس استفاده کنید. تفاوت چندانی نیست زیرا نیم اونس پنیر آبی تنها 50 گرم کالری با 0.3 گرم کربوهیدرات دارد.
هنگام پختن سینه مرغ بدون پوست ، آن را با نصف نصف در وسط پروانه بزنید. این باعث نازک شدن آن می شود ، بنابراین به طور یکنواخت و سریعتر می پزد.
ساده با گوجه فرنگی:
504 کالری ، 30.3 گرم چربی ، 808 میلی گرم سدیم ، 10.2 گرم کربوهیدرات ، 4.9 گرم فیبر ، 5.3 گرم کربوهیدرات خالص ، 47.1 گرم پروتئین
ساده بدون گوجه فرنگی:
499 کالری ، 30.3 گرم چربی ، 808 میلی گرم سدیم ، 9.2 گرم کربوهیدرات ، 4.9 گرم فیبر ، 4.3 گرم کربوهیدرات خالص ، 47.1 گرم پروتئین
با گوجه فرنگی و 2 قاشق غذاخوری سس پنیر آبی خامه ای:
572 کالری ، 36.5 گرم چربی ، 996 میلی گرم سدیم ، 11.1 گرم کربوهیدرات ، 4.9 گرم فیبر ، 6.2 گرم کربوهیدرات خالص ، 49.3 گرم پروتئین
با 2 قاشق غذاخوری سس پنیر آبی خامه ای (بدون گوجه فرنگی):
567 کالری ، 36.5 گرم چربی ، 996 میلی گرم سدیم ، 10.1 گرم کربوهیدرات ، 4.9 گرم فیبر ، 6.2 گرم کربوهیدرات خالص ، 49.3 گرم پروتئین

شیرین کننده های کم کربوهیدرات | نمودار تبدیل کتو شیرین کننده

کتو 5 ماده ای کم کربوهیدرات

تغذیه

کالری: 504 | کربوهیدرات ها: 10.2گرم | پروتئین: 47.1گرم | چربی: 30.3گرم | سدیم: 808میلی گرم | فیبر: 4.9گرم

اطلاعات اضافی

کربوهیدرات خالص: 5.3 گرم | ٪ کربوهیدرات: 4.4 ٪ | درصد پروتئین: 39.1 ٪ | درصد چربی: 56.5 ٪ | SmartPoint ها: 11
ارزش های
Array
(
  [calories] => 504
  [carbohydrates] => 10.2
  [protein] => 47.1
  [fat] => 30.3
  [sodium] => 808
  [fiber] => 4.9
)

سری ایمیل رایگان

5 راز برتر من برای استاد کتو!

توجه به اطلاعات تغذیه ای

اطلاعات تغذیه ای دستور غذا به عنوان محبت ارائه شده است و فقط تقریبی است. ما نمی توانیم صحت اطلاعات تغذیه ای ارائه شده برای هر دستور العمل در این سایت را تضمین کنیم. کربوهیدرات های اریتریتول در شمارش کربوهیدرات ها شامل نمی شوند ، زیرا نشان داده است که بر قند خون تأثیر نمی گذارد. کربوهیدرات خالص کل کربوهیدرات منهای فیبر است.

© LowCarbYum.com
استفاده غیرمجاز از این مطالب بدون اجازه کتبی از لیزا مارکاورل اکیداً ممنوع است مگر برای مقاصد آفلاین شخصی.
به شرط اینکه اعتبار کامل به LowCarbYum.com و پیوندی به محتوای اصلی داده شود ، ممکن است از عکس های تک استفاده شود.

اولین بار در 6 ژانویه 2015 منتشر شد. پست در 8 ژوئن 2021 با تصاویر جدید و اطلاعات دستور العمل اضافی به روز شد.


این مقاله توسط ترجمه کلمه به کلمه از منبع اصلی تهیه شده است لذا طبیعی است که از نظر نگارشی مشکلاتی داشته باشد کلمات مرتبط: کتوژنیک کتوژنیک رژیم مواد غذایی کتوژنیک چیست کتوژنیک و ورزش کتوژنیک نی نی سایت کتوژنیک ویکی پدیا کتوژنیک کتاب کتوژنیک مواد غذایی کتوژنیک عوارض کتوژنیک لاغری کتوژنیک اینستا کتوژنیک ایران کتوژنیک اهواز اسموتی کتوژنیک الکترولیت کتوژنیک اپلیکیشن کتوژنیک انواع کتوژنیک رژیم کتوژنیک ایران کوک کتوژنیک به انگلیسی کتوژنیک چرخه ای آنفولانزای کتوژنیک آش کتوژنیک رژیم کتوژنیک آنلاین اسیدهای آمینه کتوژنیک کتاب آشپزی کتوژنیک آشپزی کتوژنیک آدامس کتوژنیک آرد کتوژنیک آمینو اسیدهای کتوژنیک آمینو *** کتوژنیک کتوژنیک به چه معناست کتوژنیک برای لاغری کتوژنیک بدنسازی کتوژنیک برای سلامتی بستنی کتوژنیک برنامه کتوژنیک برنج کتوژنیک رژیم کتوژنیک برنامه رژیم کتوژنیک برای کبد چرب کتوژنیک پرشتاب کتوژنیک پروتئین پیتزا کتوژنیک رژیم کتوژنیک پروتئین بولت پروف کتوژنیک خمیر پیتزا کتوژنیک پنکیک کتوژنیک پیتزای کتوژنیک پاستا کتوژنیک کتوژنیک تلگرام کتوژنیک تشنج تجربیات کتوژنیک نی نی سایت تجربیات کتوژنیک تست کتوژنیک تغذیه کتوژنیک تغذیه کتوژنیک چیست تب کتوژنیک رژیم کتوژنیک تبادل نظر رژیم تثبیت کتوژنیک جدول کتوژنیک رژیم کتوژنیک جنگجویان رژیم کتوژنیک جنگجو رژیم کتوژنیک چیست رژیم جنگجویان کتوژنیک نی نی سایت کتوژنیک چیه کتوژنیک چربی چالش کتوژنیک رژیم کتوژنیک چیست نی نی سایت کتوژنیک دایت چیست رژیم کتوژنیک چیه رژیم کتوژنیک چند روزه است حلوای کتوژنیک ماشین حساب کتوژنیک هرم کتوژنیک کتوژنیک خرما کتوژنیک خرید لیست خرید کتوژنیک آیا رژیم کتوژنیک خوب است یک رژیم کتوژنیک خوب شیر خشک کتوژنیک مواد خوراکی کتوژنیک خربزه کتوژنیک نان کتوژنیک خرید رژیم کتوژنیک خوبه نی نی سایت کتوژنیک دکتر کرمانی کتوژنیک در نی نی سایت کتوژنیک در ماه رمضان کتوژنیک در بارداری کتوژنیک دیابت کتوژنیک دانلود دکتر کتوژنیک رژیم کتوژنیک دکتر فرشته زمانی رژیم کتوژنیک دوره ای رژیم کتوژنیک در شیردهی رژیم کتوژنیک کتوژنیک زیباتن رژیم کتوژنیک زیباتن رژیم کتوژنیک زهرا شیری سبک زندگی کتوژنیک رژیم کتوژنیک ژاله هاشمی ژله کتوژنیک سوپ کتوژنیک سبزیجات کتوژنیک سویا کتوژنیک سبک کتوژنیک سالادهای کتوژنیک رژیم کتوژنیک ساده انواع سالاد کتوژنیک سالاد کتوژنیک سوسیس کتوژنیک کتوژنیک شاپ شیرینی کتوژنیک شام کتوژنیک شيريني كتوژنيك شکر کتوژنیک رژیم کتوژنیک شیردهی میلک شیک کتوژنیک رژیم شوک کتوژنیک شکلات کتوژنیک شروع کتوژنیک کتوژنیک صارمی صبحانه کتوژنیک رژیم کتوژنیک صبحانه نمونه صبحانه کتوژنیک صبحانه کتوژنیک نی نی سایت رژیم کتوژنیک صرع کتوژنیک و صفرا دستور صبحانه کتوژنیک نمونه رژیم کتوژنیک صرع آیا رژیم کتوژنیک ضرر دارد عوارض كتوژنيك رژیم کتوژنیک عوارض آیا رژیم کتوژنیک علمی است عوارض کتوژنیک نی نی سایت عوارض کتوژنیک چیست علم کتوژنیک عصرانه کتوژنیک عمل کتوژنیک عملکرد کتوژنیک کتوژنیک غذا غذاهای کتوژنیک غذاهای کتوژنیک ایرانی غذای کتوژنیک غذای کتوژنیک با گوشت چرخ کرده غذای کتوژنیک چیست کتوژنیک رژیم غذایی برنامه غذایی کتوژنیک فروشگاه کتوژنیک فروشگاه کتوژنیک در اصفهان فستینگ کتوژنیک فواید کتوژنیک رژیم کتوژنیک فست رژیم کتوژنیک فواید رژیم فستینگ کتوژنیک فروشگاه کتوژنیک در تهران فروشگاه کتوژنیک در غرب تهران فروشگاه کتوژنیک در کرج کتوژنیک قهوه رژیم کتوژنیک قبل از بارداری قرص کتوژنیک قوانین کتوژنیک فروشگاه کتوژنیک قزوین فروشگاه کتوژنیک قم کتوژنیک و قند خون سوپ قارچ کتوژنیک رژیم قلیایی کتوژنیک کتوژنیک کرمانی کیک کتوژنیک چیز کیک کتوژنیک شیرین کننده کتوژنیک کاپ کیک کتوژنیک کوکی کتوژنیک کیک کتوژنیک چیست کتوژنیک و کبد چرب کتوژنیک گیاهی رژیم کتوژنیک گیاهخواری نمونه رژیم کتوژنیک گیاهی کتوژنیک یا گیاهخواری کیا رژیم کتوژنیک گرفتن نی نی سایت لاغری کتوژنیک چیست لازانیا کتوژنیک رژیم کتوژنیک لاغری رژیم لاغری کتوژنیک رایگان رژیم لاغری کتوژنیک چیست روش لاغری کتوژنیک نان لواش کتوژنیک لوکرب کتوژنیک رژیم کتوژنیک لوکارب کتوژنیک میوه کتوژنیک مشهد کتوژنیک محض کتوژنیک معنی محصولات کتوژنیک در تهران مجازهای کتوژنیک معنی کتوژنیک چیست مضرات کتوژنیک چیست مربا کتوژنیک کتوژنیک نمونه رژیم دکتر اوسطی کتوژنیک نمونه نان کتوژنیک ناهار کتوژنیک نان کتوژنیک چیست نون کتوژنیک نودل کتوژنیک رژیم کتوژنیک نمونه کتوژنیک و دیابت کتوژنیک و بارداری کتوژنیک و لاغری کتوژنیک و بدنسازی کتوژنیک و کرونا کتوژنیک و ریزش مو کتوژنیک و میگرن هندوانه کتوژنیک رژیم های کتوژنیک میوه های کتوژنیک عکس هرم کتوژنیک غذا های کتوژنیک شیرینی های کتوژنیک هشتگ کتوژنیک همبرگر کتوژنیک رژیم کتوژنیک هدفمند کتوژنیک یعنی چه کتوژنیک یعنی چی یبوست کتوژنیک رژیم کتوژنیک یک ماهه صبحانه ی کتوژنیک رژیم کتوژنیک یک هفته ای رژیم غذایی کتوژنیک یعنی چه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *