در دومین ورزش کارکنان سراسری فوتبال در کره جنوبی چه تحویل داد؟


به آگاه فانئوس،

دومین ورزش کارکنان سراسری فوتبال ایران اجتناب کرده اند ساعت ۱۹ به وقت بومی (۱۴:۳۰ به وقت تهران) در هوای خنک در ورزشگاه پاجو در کره برگزار شد.

* ۱۸ شرکت کننده در حال حاضر در ورزش حضور داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند صحبت دراگان اسکوچیچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستیارانش به انجام کارهای فیزیکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکتیکی پرداختند.

* لاهیار صیاد منش را انتخاب کنید و انتخاب کنید علی گلی زاده پس اجتناب کرده اند عقب کشیدن شدن نتیجه نگاهی به کرونا برای اولین بار در تمرینات تاکتیکی نمایندگی کردند.

* سید حسین حسینی تنها دروازه بانی بود کدام ممکن است در ورزش حاضر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیر تذکر ملا زنگر وظایف ویژه ای را انجام داد.

* کریم انصاری شخص، سردار آزمون، میلاد محمدی، علیرضا پیرانوند، امیر عابدزاده، صادق محرمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید احسان حاجی صفی پس اجتناب کرده اند حق ورود به کره جنوبی در صورت عقب کشیدن بودن نتیجه نگاهی به کرونا در ورزش فردا نمایندگی خواهند کرد.

فردا فینال ورزش این کارکنان در گذشته اجتناب کرده اند تفریحی همراه خود شاگردان پائولو بنتو در ورزشگاه بی نظیر ورزشگاه موندیال سئول برگزار تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز پنجشنبه نهمین دیدار شخصی در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ را مقابل این کارکنان برگزار می تدریجی.

انتهای پیام/