داور لیگ ملت های والیبال خطاب به ملی پوشان گفت: همه از دیدن عملکرد شما تعجب کردند/ناامید نباشید


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم ملی ایران در سیزدهمین دیدار خود در لیگ سازمان ملل متحد لهستان را شکست داد و با کسب رتبه هفتم این رقابت ها به کار خود پایان داد.

در پایان این مسابقات محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال با حضور در جمع بازیکنان خطاب به آنها گفت: بسیاری از مسئولان والیبال دنیا از دیدن عملکرد تیم ملی ایران خوشحال و شگفت زده شدند. حالا همه بیشتر به شما و مردم کشورتان احترام می گذارند. تماشاگران ایرانی و غیرایرانی در سالن همراه شما بودند، چون همگی غافلگیر شده بودند، چون تیمی که نسلش تغییر کرده و جوان شده، اینگونه بازی می کند.

وی ادامه داد: اکثر مسئولان حاضر در سالن از عملکرد تیم تغییر یافته ایران شگفت زده شدند. سرمربی تیم ملی آمریکا نیز علاقه مند به تماشای این بازی خوب بود. من باید از تک تک شما تشکر کنم زیرا همه نقش خود را به خوبی ایفا کردید.

رئیس فدراسیون والیبال گفت: نگران این باخت نباشید. سپس در جام واگنر و جام جهانی مقابل لهستان بازی خواهید کرد. بدون شک امروز نمایش فوق العاده ای داشتید و درس بزرگی از ۸ تیم برتر جهان گرفتید. برزیل، هلند و ژاپن نیز در این مرحله حذف شدند. حالا با کار خوب شما تیم ایران بار دیگر سرآمد قاره آسیا و رتبه هشتم جهان است. برای ادامه این مسیر باید با هم همکاری کنیم. هرگز غمگین نباش. کار شما خیلی خوب بود موفق باشید.

تیم ملی والیبال ایران با شکست مقابل تیم جهانی لهستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت های ۲۰۲۲، علیرغم عملکرد چشمگیر، از صعود به نیمه نهایی بازماند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید