داستان عکس و بازخورد منفی و مثبت در شبکه های اجتماعی


زنان ایرانی در برابر هجمه دشمنان به زنان به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب عمل می کنند/ فرزند دانش آموزی را برای کمک به همنوعم تربیت کردم.

گلستانی، ناظر آزمون گفت: دشمن با ضرب و شتم تلاش می کند زنان را از فعالیت های اجتماعی دور نگه دارد، اما زنان ایرانی در برابر چنین هجمه هایی به دستورات راهنمای بزرگ عمل می کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، یکی از مهمترین دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران، شناخت زنانی است که توانسته اند در عرصه های مختلف اجتماعی به خود و توانایی های خود تکیه کنند.

با توجه به اینکه تقریبا نیمی از جمعیت کشور را زنان تشکیل می‌دهند و نقش مهمی در زمینه‌های مختلف انقلاب اسلامی داشته‌اند، دشمن تلاش می‌کند با توطئه‌های خود، زنان ایرانی را از جامعه دور کرده و آنان را در خانواده تضعیف کند. بچه دار شد تکانش بده

رشد جمعیت و بچه دار شد نقش مهمی در تثبیت نظام جمهوری اسلامی دارد و زنان ایرانی ما باید این را درک کنند و در این راستا گام بردارند.

چند روز پیش عکسی از یک زن نگهبان در حالی که دانش آموزی در حال نگهداری از کودک بود منتشر شد ملاقات این تست بازخوردهای منفی و مثبت زیادی دریافت کرد.

در کنار حاشیه ایجاد شده، این تصویر نشان داد که زنان جوان ما در کنار تحصیل و کار به خانواده خود نیز پایبند هستند و به مسئولیت مهم خود به عنوان همسر و مادر واقف هستند.

خبرنگار خبرگزاری فارس به طور جداگانه با خانم کمالیا صحبت کرد از طریقآ حواسش به امتحاناتی بود که با هم یاد می گرفتیم.

پرشیا: ابتدا خودتان را معرفی کنید؟
از طریق: بنده کمال از طریق من متولد ۱۳۵۵ هستم از سال ۱۳۸۰ در دانشکدۀ فنی و حرفه ای دخترانه کوثر تدریس می کنم. سه سال از استخدام رسمی من می گذرد و حدود بیست سال است. سرپرست در آزمون ها و آزمون ها شرکت کردم.

فارس: درباره انتشار عکس شما و او در جلسه تست آیا مراقبت از کودک کوچک را به طور کامل توضیح داده اید؟
از طریق:
بیماری بیش از دو سال خانواده این بیماری در سراسر کشور و استان شیوع پیدا کرده بود و بیش از دو سال بعد این بیماری عملاً سیستم آموزشی را فعال کرد. تستدانش آموزان دانشکده فنی و حرفه ای کوثر موظف به شرکت در آزمون ها بودند، اول از همه می خواهم بگویم که این امتحانات کنکور بوده و مربوط به کنکور نیست.

روز آزمون با خانم های جوان با بچه های کوچک آشنا شدیم، دانش آموزان نوزادشان را در آغوش گرفته بودند و به محض ورود من به جلسه آزمون توجهم را به خود جلب کردند.

این مادر جوان نگران بچه کوچکش بود و وقتی با بچه اش خواستیم جلوی او را بگیریم، گفتند کسی نیست که از بچه مراقبت کند و اگر بچه شان همراهشان است نباشند. به راحتی می تواند در آزمون شرکت کند.

اولین من میتوانم پسرش را بردم و در نمازخانه نگه داشتم تا به سلامت امتحانش را بدهد، اما دیدم این زن به حرکت بنده اعتقادی ندارد.

نوری به ذهنم خطور کرد و به او گفتم که من در آزمون ناظر هستم و باید در سالن باشم، شما می توانید نوزادتان را از آغوش خود بیرون بیاورید و به من بدهید تا از او مراقبت کنم و می توانید . تست خود را با خیال راحت انجام دهید.

واقعیت در چشمان این زن نوعی اضطراب ایجاد کرد، من در کنار او ایستادم و از نوزادش مراقبت کردم تا آن اعتماد و آرامش را بازگردانم.

فارس: در آن زمان چه احساسی داشتید و آیا انگیزه خود را از این کار بیان کردید؟
از طریق:
می بینید که من خادم یک زن هستم و با اینکه شاغلم اما شغل خانه داری و زن دارم، در این لحظه چشمان مضطرب این زن به عنوان یک زن به من نازل شد و تلاش کردم. فکر می کنم علاوه بر وظیفه خود راهی برای مادر شدن پیدا کنم و به عنوان یک مادر در جامعه به فعالیت های اجتماعی خود ادامه دهم، بدون شک این زن برای قبولی در آزمون فرزند خردسال تلاش زیادی کرده بود. و آن روز باید نتیجه آن تلاش را ارائه می کرد.

فکر می کنم بقیه هم همین کار را می کردند و شک ندارم که زنان ایرانی نسبت به مردان خود مهربان و کمک کننده هستند.

فارس: دشمن در سال های اخیر خانواده ها و زنان ایرانی را هدف قرار داده است تا آنها را از فعالیت های اجتماعی و مشارکت در عرصه های مختلف دور نگه دارد؟ به نظر شما موفقیت آمیز بود؟
از طریق:
کانون خانواده ایرانی برگرفته از آموزه های دینی و دارای بنیان مستحکم و مستحکمی است، قطعا دشمن نمی تواند به زنان اصیل اسلامی ایران حمله کند، زیرا این زنان به خوبی می دانند که به موازین شرعی خود پایبند هستند. وظایف و وظایف خود را انجام می دهند. نگهداری از خانه، مراقبت و تربیت خوب کودکان هرکدام یک چیز نمی تواند مانع دیگری شود، البته همه چیز با یک برنامه ریزی اساسی امکان پذیر است.

در حال حاضر زنان جوان ما از تحصیل، ازدواج و بچه دار شد آنها ثابت کردند که زن می تواند در کنار فعالیت های اجتماعی به وظایف خود در کانون خانواده نیز بپردازد.


کمیلیه طارق، معین امتحانات دختران، دانشکده فنی و حرفه ای کوثر، گلستان

پرشیا: یکی از نکات مهم رهبر معظم انقلاب افزایش جمعیت و فرزندآوری است، نقش زنان و اهمیت این طرح را توضیح می دهید؟
از طریق:
متأسفانه توطئه دشمن در چند دهه گذشته در لایه های درونی جامعه کاهش جمعیت با شعار «فرزند کمتر و زندگی بهتر» بوده و برای رسیدن به جمعیت کشور در این سال ها کاری انجام نداده است. کهنسال.

با اقدامات بعدیازنگران رهبر معظم انقلاب بر لزوم افزایش جمعیت در عرصه های مختلف در این سال ها تاکید کردند.

قبل از پرداختن به این موضوع به این نکته مهم اشاره می کنم که خداوند متعال زنان را با زیبایی ها و توانایی های متفاوت آفریده است تا ارکان خانواده در کنار او مستحکم و مستحکم شود.

با توجه به این موضوع، زنان می توانند علاوه بر فعالیت های خانوادگی و اجتماعی، فرزندان خود را نیز آموزش دهند و حضور فرزندان در خانواده نه تنها مانع فعالیت مادر می شود، بلکه زنان را به تلاش بیشتر تشویق می کند. خانواده آنها

سنت می گوید که داشتن فرزند در خانواده باعث می شود زن احساس جوانی کند و انگیزه او را در کار و وظایف دو چندان کند.

پرشیا: به عنوان یک زن ایرانی به توصیه ای به زوج های جوان دارید که خودشان را به بچه دار شدن تشویق کنند؟
از طریق:
من به عنوان یک زن شاغل و خانه دار به ایرانیان و بانوان جوان خود پیشنهاد می کنم که با یک برنامه ریزی اصولی و درست بتوانید تمامی وظایف خود را به نحو احسن انجام دهید و هیچ کاری مانع فعالیت سایر بانوان ما نشود.

مثلاً هر فرد یا خانواده ای برای رسیدن به اهداف خود برنامه ای دارد، مثلاً یک زوج جوان با توجه به حقوق و شرایط مالی خود خانه یا ماشین می خرند تا در مدت کوتاهی به هدف خود برسند. زمان

همچنین در فعالیت های خانگی و اجتماعی، یک زن ایرانی با کمک همسرش می تواند در حین تحصیل و کار در جامعه صاحب فرزندی برنامه ریزی شده شود و همه حس های خوب را در کنار هم تجربه کند.

بچه دار شدن برای زنی که می تواند ثمره ازدواج خود را در سنین بالا تجربه کند و وجود نوه در خانواده باعث آسایش و شادی او در دوران میانسالی و بازنشستگی می شود.

افزایش جمعیت در کشور موجب تقویت و تثبیت نظام جمهوری اسلامی خواهد شد هرکدام این وظیفه ماست که در هر زمینه ای برای تثبیت نظام گام برداریم.

البته دولت باید زیرساخت ها و شرایط لازم را برای مادران جوان نیز فراهم کند تا در این فضای اقتصادی جوانان ما تلاش بیشتری برای افزایش جمعیت داشته باشند. بچه دار شد فکر و عمل

به پایان برسد پیام/