دادگاه عالی Sotomayor اجازه می دهد تا دستور واکسن COVID برای مدارس NYC پیشرفت کند

دادگاه عالی Sotomayor اجازه می دهد تا دستور واکسن COVID برای مدارس NYC پیشرفت کند


سونیا سوتومایور ، قاضی دیوان عالی ، درخواست چهار معلم مدارس دولتی نیویورک را برای جلوگیری از دستور شهردار بیل دو بلاسیو که به کلیه کارکنان وزارت آموزش و پرورش (DOE) موظف به دریافت واکسن COVID-19 بود ، رد کرد. ساکنان برانکس روز جمعه گفتند که عالی ترین دادگاه کشور به این اعتراض رسیدگی نمی کند ، این دادگاه به دنبال توقف فرمان شهر درست قبل از اجرای کامل آن بود.

دکتر می گوید: “الزام واکسن ما برای پرسنل مدارس نیویورک در دادگاه های ایالتی ، دادگاه های فدرال و دیوان عالی بررسی و تأیید شده است.” دیو چوکشی ، کمیسر بهداشت شهرستان در واکنش به این خبر در توییتی توئیتر کرد. واکسن دانش آموزان و کارکنان را ایمن نگه می دارد. “

آخرین مهلت دریافت کارکنان DOE حداقل یک واکسن COVID-19 در واقع 27 سپتامبر بود-اما به دلیل نگه داشتن موقت توسط قاضی فدرال پس از شکایت ائتلاف اتحادیه ها از شهر به دلیل الزامات واکسن برای کارکنان شهرداری ، به تعویق افتاد. یک دادگاه تجدید نظر فدرال این حرکت را عصر دوشنبه تأیید کرد و شهردار د بلاسیو مهلت جدید واکسیناسیون کارکنان DOE ساعت 5 بعدازظهر جمعه ، 1 اکتبر را تعیین کرده است ، به این معنی که او هفته آینده با از سرگیری کلاس ها در محل خواهد بود.

بر اساس داده های شهر ، از روز جمعه ، حداقل 90 درصد از کارکنان DOE حداقل با یک واکسن واکسینه شده اند. در بین معلمان ، این میزان 93 بود ، یعنی حدود 5500 نفر از 78000 مربی در سطح شهر متناسب نبودند. حدود 98 of از مدیران واکسینه شدند ، فقط 30 نفر دستگیر شدند. حدود 500 کارمند DOE معافیت پزشکی یا مذهبی دریافت کردند.

اعتراض معلمان به دستورالعمل واکسن COVID-19 در نیویورک در 25 آگوست 2021. سونیا سوتومایور ، قاضی دادگاه عالی ایالات متحده ، درخواست فوری گروهی از معلمان را برای جلوگیری از اختیارات شهر نیویورک برای معلمان مدارس دولتی رد کرد.

فلش

اعتراض معلمان به دستورالعمل واکسن COVID-19 در نیویورک در 25 آگوست 2021. سونیا سوتومایور ، قاضی دادگاه عالی ایالات متحده ، درخواست فوری گروهی از معلمان را برای جلوگیری از اختیارات شهر نیویورک برای معلمان مدارس دولتی رد کرد.

مری آلتافر / AP / Shutterstock

DOE در بیانیه ای که بعد از ظهر جمعه ارسال شد ، گفت: “مدارس دارای سیستم های حمایتی هستند تا اطمینان حاصل شود که کارکنان مورد نیاز برای مراقبت از دانش آموزان خود را دارند.” گفت. این شامل مجموعه ای از 9000 معلم جایگزین واکسینه شده و 5000 متخصص حرفه ای ذخیره واکسینه شده ، و همچنین بودجه جدید انعطاف پذیر برای مدارس برای استخدام کارگران اضافی در صورت نیاز است. DOE می گوید: “ما همچنین به همه معلمان جایگزین و دستیار حرفه ای جایگزین علاوه بر حقوق معمولی خود ، مشوق مالی می دهیم.” گفت.

DOE افزود که کلینیک های واکسیناسیون در محل را برای کارکنان و دانش آموزان واجد شرایط در دو هفته اول مدرسه اداره می کند.

کارمندانی که گواهی واکسیناسیون خود را تا مهلت مقرر بارگذاری نکنند ، در مرخصی بدون حقوق قرار می گیرند. با این حال ، DOE گفت که اگر آنها مدارک واکسن خود را در آخر هفته بارگذاری کنند ، می توانند روز دوشنبه بدون وقفه به محل کار خود بازگردند.

به طور جداگانه ، دستور دولت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی نرخ واکسیناسیون را برای خانه های سالمندان در شهر افزایش داد ، اما باعث شد که برخی از بیمارستان ها خدمات خود را به طور موقت متوقف کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *