خودتان آن را انجام دهید Medifast

من در مورد تجربیاتم در Medifast زیاد می نویسم. روز دیگر، شخصی از وبلاگ من بازدید کرد و پرسید که آیا می توان Medifast را خودتان تکرار کرد یا به نوعی جایگزین “آن را خودتان انجام دهید” ارائه کرد. در مقاله زیر به این سوال پاسخ خواهم داد.

اگر می خواهید یک برنامه Medifast DIY داشته باشید، باید به آن چه برسید: برای تکرار این رژیم، باید شش بار در روز غذا بخورید. در پنج مورد از این زمان‌ها، وعده‌های غذایی کوچکی می‌خورید که کالری کم و پروتئین بالایی دارند. تقریباً هر “وعده” در این برنامه حدود ۹۰ تا ۱۱۰ کالری دارد و سرشار از مواد مغذی مناسب است.

من از شیک های بسیار محبوب به عنوان مثال استفاده می کنم. آنها حاوی ۹۰ کالری و ۱۰ گرم چربی هستند. علاوه بر این، ۱۱ گرم پروتئین و ۴ گرم فیبر دارند. قند آنها بسیار کم است و تنها ۸ گرم است. و، آنها بسیار پر از ویتامین ها و مواد معدنی نیز هستند. آنها حاوی ۲۰٪ (یا بیشتر) از نیاز روزانه شما به ویتامین های A، C، D، B6 و B12 هستند، فقط به چند مورد اشاره می کنیم. و حاوی ۳۰ درصد آهن مورد نیاز روزانه شما هستند که برای زنان مهم است.

با توجه به اینکه قرار است ۴ وعده غذایی مشابه دیگر در روز مصرف کنید، بیشتر از آنچه که از نظر تغذیه ای نیاز دارد تامین می کنید، اما همچنین کالری کم و مقدار زیادی پروتئین دریافت می کنید. این کار باعث می شود بدن شما در حالتی به نام کتوزیس قرار گیرد که در آن نه تنها گرسنه نیستید، بلکه شروع به سوزاندن چربی های خود نیز خواهید کرد.

بنابراین بدیهی است که شما می خواهید با هر غذای جایگزینی که می خواهید به این هدف برسید. و، شما باید روزانه پنج مورد از این جایگزین ها را پیدا کنید.

یک بار در روز با این رژیم، خودتان یک “غذای کم چربی و سبز” تهیه خواهید کرد. این وعده غذایی باید حاوی پروتئین بدون چربی و حداکثر سه وعده سبزیجات باشد. این خیلی چالش برانگیز نیست و می‌توان آن را در خواربارفروشی یا حتی یک رستوران انجام داد، بنابراین تکرار آن چیز مهمی نیست.

چرا یک جایگزین Medifast احتمالاً مقرون به صرفه نخواهد بود: بسیاری از افرادی که در مورد جایگزینی DIY می پرسند این کار را انجام می دهند زیرا در تلاش برای پس انداز پول هستند. اما، بیایید در مورد این فکر کنیم. برای یافتن غذاهایی که به همان اندازه کالری و شکر و پروتئین و مواد مغذی بالایی دارند، احتمالاً باید به یک فروشگاه مواد غذایی سالم بروید. و، باید به اندازه کافی خرید کنید تا بتوانید این وعده های غذایی کوچک را پنج بار در روز بخورید. شما همچنین احتمالا کمی تنوع می خواهید.

بسته معمولی ماهانه این شرکت ۲۹۹ دلار است، اما همیشه کدهای کوپن و موارد ویژه در حال اجرا هستند که می توانند این کار را معقول تر کنند. اگر رابطه بسیار خوبی با فروشگاه مواد غذایی بهداشتی محلی خود نداشته باشید و بتوانید غذاها را با قیمت تمام شده تهیه کنید، زمانی که مجبور به خرید تقریباً ۱۴۵ از این وعده های غذایی مناسب باشید، شکست دادن آن بسیار سخت خواهد بود.

به طور خلاصه، گمان می‌کنم با تحقیق و تلاش زیاد، می‌توانید غذاهای قابل مقایسه را در فروشگاه‌های تخصصی پیدا کنید، اما احتمالاً بسیار گران‌تر از آن چیزی هستند که برای تهیه کالای واقعی می‌پردازید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر