خدمات‌رسانی بسیج جامعه کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با ۱۰ اردوی جهادی/خدمت صادقانه در سخت‌ترین شرایط+ تصویر


ستار غلامی گنجه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظها کرد: خدمات رسانی توسط سازمان بسیج جامعه کشاورزی بیشتر به روستاهای سخت گذر و دوردستی است که خدمات رسانی به آنها سخت و دشوار است. 

 وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۰ اردوی جهادی در سطح استان از ابتدای سال ۱۴۰۱ توسط سازمان بسیج جامعه کشاورزی و کانون های تخصصی این سازمان در نواحی ۸ گانه سپاه فتح با همکاری سازمان جهاد کشاورزی و همچنین اداره کل دامپزشکی در سطح تمامی شهرستان های استان برگزار شده گفت: واکسیناسیون بیش از ۶۵ هزار راس دام سبک و سنگین و ۳۰۰۰ قطعه طیور و همچنین سمپاشی و گند زدایی طویله های دامداری در روستاهای جامعه هدف در سطح استان در سال جاری صورت گرفته است.

 غلامی اظهار داشت: طی این اردوهای جهادی کلاسهای آموزشی تخصصی زراعی، باغبانی و دامپروری در راستای طرح ملی بسیج همگام با کشاورز برگزار و آموزش های لازم ارائه می گردد. 

 وی افزود: در دومین مرحله اردوی سفیران جهادی گروه جهادی شهدای کشاورزی این سازمان در روستای مورنا (امام زاده ولی حسین) از توابع شهرستان بویراحمد بخش لوداب که در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ صورت گرفت، بیش از ۲۵۰۰ رأس دام سبک و سنگین واکسیناسیون و همچنین طویله های دام سم پاشی و گند زدایی گردید.

 این مسئول با بیان اینکه این روستاها در مکانهای دوردست از مناطق شهری هستند و خدمات رسانی با آنها کمتر صورت می‌گیرد اظهار امیدواری کرد که با همت و تلاش بسیجیان و همکاری و پای کار بودن مسئولین امر در بخش‌های مختلف کشاورزی و دامداری بتوانیم در راستای تحقق شعار سال ولی امر مسلمین به منظور تولید، پشتیبانی و مانع زدایی و جهش تولید و خودکفایی در بخش کشاورزی و گوشت قرمز گام‌های مهم و اثرگذاری را در ادامه برداریم.

 وی یادآور شد: در این اردوی جهادی تعدادی بسته معیشتی به تعداد خانوارها و همچنین خدمات لوله کشی، تعمیرات وسایل برقی، عمرانی و…. توسط گروه جهادی معراج در این روستا صورت گرفت.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

رژیم لاغری سریع