خانواده بریتنی اسپیرز سابقه تاریکی در قفل کردن زنان دارند

خانواده بریتنی اسپیرز سابقه تاریکی در قفل کردن زنان دارند


کنت وود ، لا. – خانه مقبره مجازی مشهورترین ساکن شهر ، ستاره بزرگ مگاپاپ بریتنی اسپیرز ، موزه محلی قبلاً محل تشییع جنازه بود. یکی از معدود مکانهایی که هنوز در میان ساختمانهای متروکه و فرسوده در مرکز شهر کوچک باز است.

علی رغم تلاش های فای گرینگر ، سرپرست موزه تاریخ و فرهنگ کنت وود ، دوست هر دو والدین بریتنی ، این روحیه هنوز دفن شده است. او گفت که بریتنی وقتی “وقتی که یک دختر کوچک بود هر کاری که می توانست انجام می داد” از کمان مو استفاده می کرد.

گرهرینگر که کمتر از 80 سال به نظر می رسد ، آشکارا آثاری مانند بالهای فرشته ای که بریتنی در تور Femme Fatale در 2011 بر تن کرده بود و ماکت لعابدار تمام اتاق خواب نوجوانان بریتنی هنگامی که برای دختر 17 ساله خود عکس گرفت ، مشهور شد. به طرز اغوا کننده ای در کنار عروسک ها و خرس های عروسکی اش در داستان جلد معروف رولینگ استون در سال 1999.

اما گویی ، از این قسمت ناهموار شمال لوئیزیانا ، تنها چند مایلی از مرز می سی سی پی ، او هنوز 39 ساله است و بسیار زنده است ، نه توصیف دختری طلایی ، بلکه نمادی مرده.

گهرینگر دوست دارد توجه خود را به شباهت ظاهری مادربزرگ بریتنی ، اما ژان اسپیرز جلب کند ، که در 31 سالگی با اسلحه شکاری بر سر قبر پسر نوزادش در مه 1966 خودکشی کرد ، ابتدا با اشاره به عکس قاب شده از یک جوان جوان چهره. ژان ، “همانطور که می گویند ، و یک پوستر متورم از بریتنی روی دیوار مقابل.

گررینگر در مورد خودکشی اما ژان و پدر بریتنی ، جیمی گفت: “این مرگ تأثیر زیادی بر آن خانواده داشت.” “او به جیمی آسیب زیادی زد.”

شهر زادگاه بریتنی اسپیرز خود را هم به عنوان محل شروع ستاره پاپ معرفی می کند و هم محلی که گذشته تاریک خانواده اش را آشکار می کند.
آنید آر.

گهرینگر ، مانند بسیاری دیگر در این شهر کوچک و روستایی (2120 نفر جمعیت) ، از آخرین افشاگری ها و تحولات سریع حماسه پیچیده محافظه کاری 13 ساله بریتنی شوکه شده است.

اما مردم محلی از صحبت کردن در مورد آن متنفر هستند ، به ویژه با خارجی ها. در 20 سال گذشته ، بازدیدکنندگان گزارش داده اند که توسط اسلحه یا توسط کلانتر محلی تهدید شده اند. نویسنده بیوگرافی بریتنی در سال 2009 به The Post گفت که به او هشدار داده شده است که به بار VFW محلی “Dub” نرود ، در غیر این صورت خود را در حال خوردن “شن” در پارکینگ می بیند. مدیر به این خبرنگار ایمیل گفت که آنجا را ترک کند ، او به محض ورود به جاده خارج شد.

گهرینگر به The Post گفت: “من می دانم که آنها در مورد جیمی چه می گویند ، اما او مرد بدی نیست.” “[Britney’s mom and Jamie’s ex-wife,] لین نیز شخص خوبی است. آنها هیولا نیستند. این یک شهر کوچک است. ما مردم خوب و صادق کشور هستیم. دستگاه هالیوود توسط افرادی که مانند ما نیستند بلعیده شده است. نه جیمی ، لین ، یا بریتنی ، هیچ یک از آنها مجهز به مقابله با آن نبودند. ”

یادگاری از موزه بریتنی اسپیرز در کنت وود ، لوئیزیانا.
یادگاری از موزه بریتنی اسپیرز در کنت وود ، لوئیزیانا.
آنید آر.

بریتنی دو هفته پیش هنگامی که قاضی درخواست وی مبنی بر برکناری او به عنوان سرپرست اموالش را رد کرد ، اعلام کرد که کنترل پدرش بر زندگی او “سمی” است.

برنده پنی ، قاضی دادگاه عالی لس آنجلس ، تصمیم گرفت که جیمی را از قانونی که در 13 سال گذشته زندگی و پول خواننده را کنترل کرده بود ، دور نگه دارد.

این تصمیم پس از آن گرفته می شود که وکیل بریتنی ، ماتیو روزنگارت ، از دادگاه خواسته است که “فوراً” جیمی اسپیرز را از این نقش تعلیق کند. فروپاشی بسیار عمومی آن
جیمی بیشتر در کنت وود زندگی می کند ، اگرچه بریتنی در فوریه خانه کودکی خود را پشت کلیسای باپتیست گرینلاو به قیمت 275،000 دلار فروخت.

همسایه همسایه اسپیرز ، که سالها در یک خانه زندگی کرده است ، به The Post گفت که او برای “بریتنی شیرین و پر انرژی” از بچه نگهداری می کرد. این زن که نمی خواست از نامش استفاده شود ، مانند بسیاری دیگر در اینجا از جیمی دفاع کرد.

واقع در پنج مایلی شمال خط ایالتی در Kentwood و Osyka ، خانم ، چند زن محلی به یاد می آورند که جیمی اسپیرز ستاره بسکتبال و فوتبال بسکتبال در Kentwood High بود.

یکی از همکلاسی های دبیرستان کنت وود که سه سال از او کوچکتر است ، به “پست” می گوید: “هر زنی جیمی می خواهد.” زن 64 ساله خواست نامش فاش نشود زیرا از واکنش منفی می ترسید ، حتی اگر آنچه درباره خانواده اسپیرز گفت مثبت باشد. “او ممکن است واقعاً جایی رفته باشد. او بسیار خوش تیپ و با استعداد بود.”

دوست 63 ساله این زن گفت که انتقاد جیمی ناعادلانه است.

مادر بزرگ پدری بریتنی ، اما ژان اسپیرز (چپ) ، در سال 1966 خود را کشت.  فرزندان بیوه وی می گویند بریتنی در بیمارستان بستری شد و دهه ها بعد توسط همسرش ، جون آستین اسپیرز ، لیتیوم را شروع کرد.
مادر بزرگ پدری بریتنی ، اما ژان اسپیرز (بالا سمت راست) ، در سال 1966 خود را کشت. فرزندان بیوه او می گویند بریتنی چند دهه بعد توسط همسرش ، جون آستین اسپیرز ، در بیمارستان بستری شد و لیتیوم روی او گذاشت.
آنید آر. دانا کندی

او می گوید: “آن مرد سالها سخت کار کرد.” “او در ساختن سوله های فلزی زیر آفتاب داغ کار می کرد و سالهاست این کار را انجام می دهد. او خونخواه نیست. اگر از من بپرسید ، فکر می کنم بریتنی خراب شده است.”

برخی از اعضای نزدیک خانواده جیمی می گویند که مردم شهر معمولاً از جیمی دفاع می کنند.

برادر ناتنی جیمی ، جان مارک اسپیرز 52 ساله ، گفت که پدر آنها ، جون آستین اسپیرز ، که در سال 2012 درگذشت ، مردی وحشتناک بود که با بیشتر 10 فرزندی که او و سه همسرش داشتند بدرفتاری می کرد.

برخی از 10 نفر جان خود را از دست دادند و آستین 62 ساله نیز در اوایل امسال پس از سال ها مشروب خوردن و بی خانمان بودن بر اثر سیروز و سرطان کبد جان باخت.

جان مارک ، عموی بریتنی می گوید: “این بچه های اسپیرز چیز وحشتناکی هستند.” آنها در طول این سالها بسیار زنده مانده اند ، مخصوصاً برای زنانشان. “

جان مارک گفت که تمام مسمومیت خانواده را می توان در پدر او و جیمی جستجو کرد.

جان مارک می گوید: “او یک هیولا بود ، اما هیچ کس خارج از خانواده هیچ چیز بدی درباره او نمی گفت.” همانطور که هیچ کس در اینجا نمی خواهد کلمه بدی در مورد جیمی بگوید. “

برادرهای ناتنی جیم اسپیرز ، جان مارک اسپیرز (چپ) و لی آن وترر (راست) ادعا می کنند که جون پدربزرگ بریتنی با زنان آنها بدرفتاری کرده است.
برادرهای ناتنی جیمی اسپیرز جان مارک اسپیرز (چپ) و لی آن وترر (راست) ادعا می کنند که جون پدر بزرگ بریتنی با زنان آنها بدرفتاری کرده است.
آنید آر.

جان مارک در گفت وگو با The Post در خانه اش در اوسیکا ، جایی که او 22 سال است مانند پدرش دیگ بخار تولید می کند ، گفت که ژوئن آستین فرزندانش را با خشونت کتک زد و دو همسر اول او را به بیراهه کشاند.

“اما ژان را خراب کرد و او مادرم را خراب کرد. [Jo Ann, deceased,” John Mark said. “He shipped them both off to Mandeville [the state’s former notorious mental hospital] از زمان به زمان. بنابراین من واقعاً از کاری که جیمی با بریتنی کرد تعجب نمی کنم. همه چیز در مورد کنترل با بچه های اسپیرز است. ”

لی آن اسپیرز وترر ، 54 ساله ، که اکنون در اسپرینگفیلد ، تنیس ، خواهر ناتنی جیمی و خاله بریتنی زندگی می کند ، گفت که در سن 16 سالگی پس از آزار جنسی پدرانش در سن 11 سالگی خانه را ترک کرد. او از یکی از دوستانش خواست که به او کمک کند تا فرار کند. مادر دوست قرار گذاشت با لی آن در یک مرکز خرید محلی ملاقات کند.

وقتی شنیدم که بریتنی مدتی لیتیوم مصرف می کرد. به به [it’s] معمولی برای این خانواده و نحوه برخورد آنها با زنانشان است.

لی آن وترر ، عمه بریتنی اسپیرز ، به درخواست پدربزرگ بریتنی در مادر خود لیتیوم گذاشت.

Wrather ، که پس از 26 سال خدمت در نیروی دریایی بازنشسته شده است ، به The Post می گوید: “من هرگز به جز چند بار دیدار نکرده ام.” “من تمام عمرم با این مسئله سر و کار داشتم. او بچه ها را در صف قرار داده و آنها را شلاق می زد. ما به کلیسا می رفتیم که پدرم دیکون بود و در راه خانه من را کتک می زد. امیدوارم او در جهنم می سوزد. “

واتر ، که در ماه اوت وبلاگی در مورد دوران کودکی خود راه اندازی کرد ، گفت که پدرش برای مدتی مادرش ، نامادری جیمی را مجبور به مصرف لیتیوم کرد.

لی آن می گوید: “مادرم مانند یک تازه وارد در جامعه بود ، او از خانواده خوبی بود و طعمه محسوب می شد.” “اما پدر – من حتی از این که او را اینطور صدا کنم متنفرم – او را دیوانه کرد. او چندین بار او را در ماندویل نهادینه کرد و لیتیوم به او داد. وقتی شنیدم که بریتنی مدتی لیتیوم مصرف می کرد ، تقریباً باورم نمی شد ، اما این برای خانواده و نحوه برخورد آنها با زنانشان معمول است. “

جان مارک و لی آن گفتند که در مورد اینکه آیا اما ژان اسپیرز واقعاً خودکشی بوده است تردید دارند. این مرگ حتی در صفحه اول روزنامه محلی کنت وود مورد توجه غیرعادی قرار گرفت. همچنین برای خودکشی بسیار مفصل بود.

روزنامه در آن زمان می گوید: “او تفنگ ساچمه ای به سینه آن زن زده بود و ظاهراً ماشه را با انگشت پای پای راست خود ، که کفش او از آن خارج شده بود ، کشیده بود.” این حساب همچنین می گوید که اما ژان “پای چپ خود را بر روی قبر دراز کرده است” قبل از بررسی اینکه اسلحه شکاری 12 حفره او آماده است و با یک گلوله بارگیری شده است.

عکس خانوادگی لین اسپیرز ، جیمی اسپیرز ، بریتنی اسپیرز و برایان اسپیرز.
عکس خانوادگی لین اسپیرز ، جیمی اسپیرز ، بریتنی اسپیرز و برایان اسپیرز.
آنید آر.

یکی از همکلاسی های جیمی از کنت وود به روزنامه پست گفت که او در مه 1966 8 ساله بود و در مراتع نزدیک اوسیکا “گاوها را هل می داد”. وقتی او و خانواده اش متوجه یک “وسیله نقلیه” در قبرستان روبرتز می شوند و هیچکس در اطراف نیست.

همکلاسی که نخواست نامش فاش شود ، اما خبرنگاری را به مقبره اما ژان درست در کنار پسر شیرخوارش ، آستین وین ، که در قبرستانی دراز کشیده بود ، گفت: “سپس ما متوجه شدیم او کیست و چگونه است.” اطراف آن را مزارع و مراتع مرتعی احاطه کرده است.

اما جان مارک و لی آن س questionال می کنند که چگونه کسی واقعاً می داند اینجا چگونه است. روزنامه محلی گزارش داد که همسر اما ژان ، جون آستین ، به پزشکی قانونی گفت که همسرش قبلاً چندین بار اقدام به خودکشی کرده بود و به دلیل مرگ پسرش که در سه روزگی فوت کرد ، هنوز افسرده بود.

لی آن گفت: “هیچ کس نمی داند چه اتفاقی افتاده است زیرا هیچ کس آنجا نبوده است.” “اما شرط می بندم که پدرم آنجا نبود ، به هر حال او ماشه را کشید.”

لی آن گفت که او در نیروی دریایی سن دیگو ثبت نام کرده است و پس از چندین سال درمان ، با برادران و خواهران و زنان خود تماس گرفت و به آنها گفت که پدرشان به او تجاوز کرده است.

“میدونی کی منو باور کرد؟” گفت. “فقط لین اسپیرز. من هیچ چیز بدی در مورد لین ندارم.”

جیمی اسپیرز (با لباس قرمز) به همراه پسرش برایان ، پدر جون ، دختران جیمی لین و بریتنی و همسر سابق لین.
جیمی اسپیرز (با لباس قرمز) به همراه پسرش برایان ، پدر جون ، دختران جیمی لین و بریتنی و همسر سابق لین.
WireImage

لی آن گفت: “مردان اسپیر باید پاسخگو باشند.” “خدا را شکر بریتنی وکیل خوبی دارد. جیمی با پدرم کاری کرد که پدرم با مادرم و اما ژان کرد. آنها بد هستند و اگر نتوانند شما را کنترل کنند ، شما را نابود خواهند کرد. اما من فکر می کنم بریتنی زنده خواهد ماند.” او یک فرد زیبا با روح زیبا است. “

جیمی اسپیرز به پیام های صوتی و متنی پاسخ نمی داد ، بنابراین این خبرنگار به درب منتهی به یک واحد ذخیره سازی بتنی کوچک رفت که در منطقه وسیعی در حاشیه کنت وود پراکنده شده بود.

او حدود دو سال است که در یک تریلر پشت واحد زندگی می کند. برخی از مردم محلی می گویند بریتنی این کار را کرد تا نشان دهد با پولش زیاد زندگی نمی کند.

پس از این که این خبرنگار از جیمی پرسید آیا می خواهید بیرون بروید و ماجرا را برای خود بازگو کنید ، مردی که کلاه بیس بال پوشیده بود و با گاری گلف رانندگی می کرد – همراه سگ پارس عصبانی همراه بود – از پشت انبار بیرون آمد و ماشین را هدایت کرد. دروازه.

او خود را “رئیس امنیت” توصیف کرد ، اما اخیراً آنقدر وزن کم کرده بود که آنقدر شبیه جیمی اسپیرز بود که جان مارک گفت وقتی او را به تازگی در مرکز شهر ملاقات کرده اند ، حتی او را نمی شناسد.

“من با قانون تماس گرفتم و آنها می آیند!” فریاد زد. “اخطار گرفتی. ماشینت کجاست؟ برو سوار ماشینت شو و همین حالا از اینجا برو. خداحافظ! برو! حالا. خداحافظ!”

جان مارک گفت: “به نظر می رسد شبیه جیمی است.” “او اهمیتی نمی دهد که دنیای بیرون چه فکر می کند. او به شهرت خود اهمیت نمی دهد. او یک پسر سرسخت عوضی است و احتمالاً بعد از این داستان به دیدار او می روم. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *