حواشی ورزشی ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره، مصدومیت خلیلزاد، خطای عبدالزاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعتراض دسته جمعی به داور


به آموزش داده شده است فانئوس،

احمد نورالله در دقیقه ۱۷ توسط شرکت کننده کره ای مصدوم شد با این حال داور اعتقادی به خطا پنالتی نداشت.

* در دقیقه ۱۹ همراه خود خطای شرکت کننده شجاع خلیل زاد، داور استرالیایی این خطا را به درآمد کره گفتن کرد کدام ممکن است اعتراض دسته جمعی گیمرها کشورمان به داور را در پی داشت.

* در دقیقه ۲۷ وحید امیری پایین دیوار دفاعی این نیروی کار دراز کشید به همان اندازه کره ای ها نتوانند توپ را {به سمت} دروازه نیروی کار ما شوت کنند.

* در دقیقه ۳۲ شجاع خلیل زاد مصدوم شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید داور ورزشی را متوقف کرد. اسکوچیچ بلافاصله اجتناب کرده اند پزشکان پزشکی نیروی کار پرسید کدام ممکن است خواه یا نه ممکن است به ورزشی یکپارچه دهد هر دو خیر. خلیل زاد برای لحظاتی اجتناب کرده اند پایین مسابقه خارج شد.

*دقیقه ۳۳ داور از نزدیک احمد نورالله را توبیخ کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نفع کوریا خطا کرد از پایش را آنقدر بالا آورد کدام ممکن است نتوانست توپ را مهار تدریجی.

* در دقیقه ۴۰ شجاع خلیل زاد یک بار دیگر مصدوم شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} آرامش بنتو سرمربی پرتغالی-کره ای همراه خود یکی ۲ شرکت کننده کره ای صحبت کرد.

* در دقیقه ۴۱ عارف غلامی خلیفه خلیل زاد مصدوم شد.

* احسان حاج صفی، وحید امیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سردار آزمون همراه خود مصدومیت مجدد خلیل زاد همراه خود یکی اجتناب کرده اند مربیان نیروی کار سراسری در پایین مسابقه صحبت کردند.

* ضربه کاپیتان کره جنوبی اگرچه خارق العاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید قادر مطلق است با این حال خطا امیر عبدالزاده در مهار توپ باعث شد کره در دقیقه ۴۵ + ۲ گل اول را به ثمر برساند.شان در انگلیس همراه خود تاتنهام ورزشی می تدریجی.

* الهاشمی در نهایت نیمه اول {به سمت} گلی زاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید العامری به اینجا رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود آنها کف دست داد.

نیمه اول این دیدار همراه خود شیوع عالی بر صفر کره جنوبی به بالا رسید.

انتهای پیام/