جلوی "ارسال هرزنامه" به ویدئوهای جعل کننده رابین را بگیرید

جلوی “ارسال هرزنامه” به ویدئوهای جعل کننده رابین را بگیرید


همه از این که جیمی کوستا بازیگر کمدین در نقش رابین ویلیامز فقید – بخصوص دخترش زلدا ویلیامز – خوشحال نیست ، خوشحال نیستند.

کوستا روز سه شنبه اسکیتی با عنوان “ROBIN Test Video Scene” منتشر کرد که در آن ویلیامز را در روزهای “Mork & Mindy” خود در سال 1982 تقلید می کند.

زلدا ، 32 ساله ، ناراحتی خود را از این کلیپ پنج دقیقه ای ابراز کرد و گفت از اینکه مردم فیلم هایی از افرادی را که تظاهر به پدر خود می کنند ، ارسال می کنند ، خسته شده است.

بچه ها ، من این را می گویم زیرا فکر نمی کنم تا زمانی که شما آن را نپذیرید متوقف شود … لطفاً ارسال “تصاویر آزمایشی” را برای من متوقف کنید. من آن را دیدم ، “او گفت توییت کرد سهشنبه. “جیمی فوق العاده با استعداد است ، با او مخالف نیست ، اما عجیب است که همه شما تصور خود را از پدر فقید من در یکی از غم انگیزترین روزهایش برای من ارسال می کنید.”

ویلیامز در آگوست 2014 در سن 63 سالگی پس از مبارزه با زوال عقل جسمانی لووی ، خودکشی کرد.

یکی از “غم انگیزترین روزها” بازیگر برنده اسکار مورد بحث در اسکیت کاستا مشاهده شد. در این ویدئو ویلیامز در صحنه فیلمبرداری “Mork and Mindy” در سال 1982 نشان داده می شود ، در حالی که پام داوبر بازیگر اصلی سریال کمدی (با بازی سارا مورفری) به او می گوید که دوستش جان بلوشی درگذشته است.

جیمی کوستا روز سه شنبه اسکیتی با عنوان “ROBIN Test Video Scene” منتشر کرد که در آن از ویلیامز در روزهای “Mork & Mindy” خود در سال 1982 تقلید می کند.
یوتیوب

بلوشی در مارس همان سال در اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر در Chateau Marmont در لس آنجلس درگذشت. کمدین “شنبه شب زنده” هنگام مرگ 33 ساله بود.

زلدا سال گذشته شبکه های اجتماعی را برای ششمین سالگرد درگذشت پدرش ترک کرد. “من طبق معمول اینجا نیستم” سپس توییت کردبه “برای من سخت است که همان کسی باشم که انتظار می رود با مهربانی نیاز جهان را در به اشتراک گذاشتن خاطراتش در روزهای خوب و خوب و تسلیت برای از دست دادن او تصدیق کند.

زلدا ویلیامز در گذشته رسانه های اجتماعی را ترک کرده است.
زلدا ویلیامز در گذشته رسانه های اجتماعی را ترک کرده است.
MovieMagic

وی ادامه داد: “همانطور که در گذشته گفته ام ، من دائماً تحت تأثیر عشق بی پایان شما به او قرار می گیرم ،” برخی روزها می توانند مانند یک بنای یادبود در کنار جاده – یک مکان ، نه یک شخص – به نظر برسند که عشق آنها به او دلداری می دهد که مردم از آنجا عبور می کنند و روزهای خود را صرف رها کردن احساسات خود می کنند. “

این اقدامات باعث می شود زلدا “از نظر احساسی زیر انبوهی از خاطرات دیگران دفن شود نه خود من”.

او افزود: “به هر حال ، حتی یک کامیون گل رز یک تن وزن دارد.”

زلدا ویلیامز گفت ""دائماً تحت تأثیر تمام عشق بی حد و حصر شما به او قرار می گیرد."
زلدا ویلیامز گفت که “دائما تحت تأثیر عشق بی پایان شما به او قرار می گیرد.”
WireImageدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *