جشن بزرگ «ولایت غدیر» در پندقلی برگزار شد


به گزارش خبرگزاری فارس از پردیس، جشن غدیرخم امروز به همت گروه جهادی الجواد(ع) و با همکاری شورای روستای باغ کامیش و دهیاری روستای استان پردیس برگزار شد. . . با اجرای مراسمات مختلف در دبیرستان شهید شکری روستای باغ کامیش استان پردیس از ساعت ۹ الی ۱۹ شب.

در این مراسم اهدای ۴۲۰ هدیه شامل عروسک و اسباب بازی به کودکان این روستا، توزیع ۱۴۰۰ کیسه غذای گرم، کیسه میوه، شربت، شیرینی و هندوانه، فعالیت های گروه سرگرمی کودکان، ساخت شهربازی سیار از جمله ساخت یک شهربازی سیار گروه مشاوره پزشکی، درمانی و حقوقی با ۳۰۰ ویزیت ماما، پزشک عمومی و متخصص، اقدام به توزیع داروی رایگان، راه اندازی اتاق تزریق و در نهایت حدود ۱۰۰۰ ناهار در مناطق مختلف این روستا کردند.

پردیس یکی از بالاترین تراکم جمعیت در کشور است

در حاشیه این مراسم محمود حیدری رئیس پردیس مرکزی ضمن تبریک اعیاد غدیر خم به خبرنگاران در خصوص فعالیت های انجام شده در دهه امامت و ولایت به خبرنگاران توضیحاتی داد. پردیس مرکزی در این منطقه برنامه های مختلفی توسط هادی علیه السلام و دیگران ایجاد و اجرا شد که در نتیجه در این منطقه بی نظیر بود.

وی گفت: از صبح امروز به همت گروه جهادی روضه الجواد(ع) و با همکاری رئیس این روستا و شورای اسلامی این روستا و همچنین مرکز خیریه امام حسن مجتبی(ع) و امام حسین مجتبی علیه السلام با اداره یک موسسه خیریه. جشنواره غدیر در محله فرهنگی بخشدار مرکزی با برنامه های بسیار جذاب برگزار شد.

حیدری افزود: این نشست شامل احداث شهربازی گردشگری، برنامه های تفریحی، مسابقات ورزشی و فرهنگی و… فضای شادی و مفرح را برای کودکان و نوجوانان محروم این منطقه ایجاد کرد.

سرپرست مرکزی پردیس افزود: در روستاهای شهرستان بی نظیر در دهمین ده ساعت متوالی عید خدمات درمانی، مشاوره خانواده و تهیه دارو به صورت رایگان انجام می شود و تلاش می کنیم برنامه های فرهنگی خود را اجتماعی و فرهنگی کنیم. رشد. روستا بیا ادامه بدهیم

وی تصریح کرد: میزان رشد جمعیت در شهر و روستای پردیس بالاترین میزان در کشور است و با توجه به شرایط خاص این منطقه سعی در ایجاد هویت و سنت های فرهنگی، قومی، مذهبی و اسلامی داریم اقدامات احیا موثری داشته باشید. . .

حیدری درباره برنامه های هفته عفاف و حجاب نیز توضیح داد: در این هفته برنامه های مختلفی از جمله ایجاد کلاس های آموزشی، کتابخوانی گروهی، قصه گویی و کارگاه های آموزشی تاب آوری و توانمندسازی بانوان راه اندازی شد که شامل سازندگی می شود.

بخشدار مرکز پنجاب افزود: در روند برنامه ریزی ها با هماهنگی دهیاری ها و دهیاری های این اداره تلاش می کنیم تا اقدامات اساسی برای ارتقای فرهنگ و مشکلات اجتماعی روستاها انجام دهیم.

انتهای پیام/۶۷۰۱۶/
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید