جزیره کوچک و آینده فضای سبز نیویورک

جزیره کوچک و آینده فضای سبز نیویورک


هنگامی که Little Island در ماه مه در پارک رودخانه هادسون افتتاح شد ، به عنوان ادای احترام به شهر تلقی شد ، ترکیبی فوری از معماری و طبیعت که از نیویورکی ها و گردشگران به طور همزمان استقبال می کند ، زیرا از زمستان قرنطینه بیرون می آیند. با این حال ، جزیره جدید بعنوان جدیدترین و مورد انتظارترین پارک شهر ، دارای پیامدهای طراحی ، دسترسی و پایداری است که بر کل شهر تأثیر می گذارد.

مجموعه برنامه های عمومی موسسه پرات برای کشف معنای جزیره کوچک برای نیویورک و زمینه های معماری و معماری منظر هدایای پرات میزبان یک گفتگوی رایگان و مجازی بین معماران پشت پارک است: مت کش و متیوس نیلسن از معماران معماری Heatherwick Studio Landscape و Signe Nielsen از دانشکده معماری پرات. در کنار تریش سانتینی ، مدیر اجرایی Little Island و رابرت هاموند ، بنیانگذار و مدیر اجرایی High Line. نیویورک تایمز مایکل کیملمن منتقد معماری تعدیل خواهد کرد.

در این گفتگو به بررسی ویژگیهای جزیره کوچک ، روند طراحی مشترک که در ایجاد آن و نقش فضای سبز عمومی به طور کلی پرداخته شده است – گفتگو در قلب برنامه جدید استاد معماری منظر موسسه پرات می پردازیم. همانطور که ما هم از نظر اجتماعی ، هم از نظر طبیعی و هم از نظر طبیعت ، قابلیت دسترسی و پایداری را مورد تجدید نظر قرار می دهیم ، چگونه جزیره کوچک نمونه ای برای یک شهر احیا شده است؟

چت از پیش ضبط شده سه شنبه 19 اکتبر ساعت 18:30 آنلاین می شود و برای عموم آزاد و رایگان است. اینجا ثبت نام کنید.

Pratt Presents توسط بنیاد خیریه TD حمایت می شود.

این پست یک همکاری بین موسسه پرات و کارکنان Gothamist است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *