توسعه امنیت سایبری یکی از مهمترین نیازهای امروز فرودگاه اصفهان است


به گزارش خبرگزاری فارس، حمیدرضا سیدی مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و هواپیمایی کشوری امروز در مراسم تجلیل از مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان گفت: تهدید سخت برای دشمن دیگر امکان پذیر نیست و از تهدید نرم استفاده می شود. او گفت. نرم افزار و به همین دلیل ما نیاز به بهبود امنیت فرودگاه و زیرساخت های سایبری داریم.

وی افزود: توسعه امنیت سایبری مهم ترین نیاز فرودگاه اصفهان است و باید با کمک همه به ویژه اعضای کمیته امنیت فرودگاه ها، پیگیری های لازم در این زمینه انجام شود.

وی افزود: اکثر سیستم‌های فرودگاه اصفهان بهسازی و تعمیر شده‌اند، اما برخی از قطعات نیاز به تعمیر و تعمیر دارند که در دستور کار قرار گرفته است و به مرور زمان زیرساخت‌های فرودگاه در راستای توسعه فیزیکی بخش‌های مختلف خواهد بود. او گفت. .

رئیس شرکت فرودگاه و هوانوردی ایران گفت: در شرایط تحریم، فشارهای اقتصادی و سایر مشکلات، اقدامات و خدمات جهادی خوبی در فرودگاه اصفهان و محیط و استاندارد مناسب برای ارائه خدمات دریافت شده است. به مسافران.

وی با بیان اینکه فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان فرودگاه مشترک با نیروی هوایی است و یکی از بزرگ ترین و مهم ترین فرودگاه های کشور است، گفت: فرودگاه های مشهد و شیراز را پشتیبانی می کند. انجام پروازهای هدفمند در هنگام پذیرش بحران.

وی گفت: در گذشته بیشترین درآمد فرودگاه ها پروازهای ترانزیتی بود که در دو سه سال اخیر به نصف کاهش یافته و درآمد فرودگاه ها به دلیل کرونا تقریباً صفر شده است. توسعه فرودگاه حتی متوقف نشده است. در این شرایط و همچنان ادامه دارد.

رئیس شرکت فرودگاه و هوانوردی ایران با اشاره به اینکه برنامه های توسعه فرودگاه برای سه تا چهار سال آینده است، خاطرنشان کرد: ظرفیت ایجاد شده در فرودگاه اصفهان تنها محدود به منطقه نیست و منطقه پاسخگوی نیازهای فعلی است. در صورت دوبرابر شدن تعداد مسافران و پروازها نیز پاسخگوی این ظرفیت خواهد بود و در صورت رشد ناوگان هواپیماهای کشور، باید به فکر گسترش ترمینال ها و سامانه های این فرودگاه باشیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه اصفهان، این مراسم با حضور نمایندگان شورای اسلامی، روحانیون، فرماندهان نظامی و انتظامی استان و فرودگاه، مدیران و مسئولان استانی و فرودگاهی برگزار شد.رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ، خدمات فرودگاهی و اداره روابط عمومی حضور داشتند. حسن امجدی و ابوذر ضیایی از مدیران سابق اداره کل فرودگاه های شهرستان تسمیر پس از شش سال تلاش و کوشش به عنوان مدیرکل جدید فرودگاه اصفهان معرفی شدند.

انتهای پیام/۶۳۱۰۱/ج/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید