تفاهم نامه ای بین دو خودروساز برای تولید مشترک امضا شد


اخبار شرکت; اکوپرس – تفاهم نامه همکاری برای تولید مشترک خودرو اقتصادی شعار سال تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی، اجرای فرمان هشت ماده ای رئیس جمهور و تقویت شاخص های تولید، کاهش هزینه ها. و مطابق با سیاست های وزارت حراست در استفاده از ظرفیت های موجود برای افزایش سطح تولید و همچنین سیاست های دو شرکت خودروسازی مبنی بر تولید اقتصادی و با کیفیت بالا. در راستای تامین نیاز و رضایت مشتریان به ویژه اقشار متوسط ​​و پایین و همچنین صادرات به امضای مدیران عامل خدارو و سایپا رسید.

حمایت وزارت دفاع ملی در ایجاد واحد مشترک با تمامی امکانات و زیرساخت های مدرن برای تولید مشترک و یا با اختصاص واحدهای موجود وزارت دفاع ملی برای همکاری مشترک و همه جانبه با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های طرفین. است موضوع اصلی این یادداشت.

مطالعه و طراحی محصول، نمونه‌برداری و اخذ تاییدیه‌های لازم، ایجاد خطوط تولید و امکانات و تجهیزات لازم، تعریف مدل‌های جدید برای فروش و خدمات پس از فروش طبق توافق نامه این همکاری می‌باشد.

بر اساس این گزارش در مورد ساختار همکاری و مشارکت، طرفین متعهد می‌شوند تا تشریفات قانونی لازم را برای تأسیس و ثبت شرکت تجاری مشترک با سهام مساوی برای اجرای این تفاهم‌نامه انجام دهند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید