تضعیف نظام و حاکمیت مهمترین هدف دشمن است


به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، سردار هادی رفیعی کیا امروز در دیدار با رئیس رسانه استان مرکزی با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک نظام مردمی است، اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک نظام مردمی است. مقبولیت الهی و قانونی و لازم در بین مردم.

وی افزود: صدا و سیما، بسیج، نیروهای نظامی و انتظامی و بسیاری از نهادهای ارزشی و دولتی در بحبوحه هجمه های دشمن و عملکرد صحیح این نهادها و انقلاب و پاسداری از ارزش ها قرار دارند. دشمن عصبانی خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: یکی از وظایف دستگاه حکومتی زیر سوال بردن اقشار فعال و وابسته نظام جمهوری اسلامی ایران در بین آحاد جامعه است و شفاف سازی افکار مردم از جمله فعالیت های مهم صداوسیما است. تلویزیون

رفیع کیا با اشاره به اینکه صدا و سیما به عنوان پل ارتباطی مردم با نیروی انتظامی می تواند مطالبات و افکار مردم را منعکس و پیگیری کند، تصریح کرد: تضعیف نظام و حاکمیت مهمترین هدف دشمن است.

وی ادامه داد: صدا و سیما می تواند با انعکاس به موقع اقدامات پلیس بر شهرت و مقبولیت این نهاد بیافزاید و این اقدام باعث رضایت مردم نیز می شود.

این مقام ارشد فرماندهی انتظامی استان مرکزی صدا و سیما را امانت دار و صادق دانست و تصریح کرد: دشمن با انتشار اخبار کذب و بی اساس سعی در ایجاد بی اعتمادی و کفر در مردم دارد و از گسترش توطئه ها خشمگین است. رسانه های دشمن

رفیع کایا بر تلاش برای جلب اعتماد مردم به صدا و سیما به عنوان رسانه بزرگ ملی تاکید کرد و گفت: این رسانه ها می توانند با احصای آسیب های اجتماعی و پیگیری مطالبات مردم اعتماد و اطمینان مردم را جلب کنند و سرمایه اجتماعی را تقویت و افزایش دهند. سیستم.

فرمانده انتظامی استان مرکزی در پایان با اشاره به اینکه همه نهادها و سازمان ها از جمله صدا و سیما در پیشگیری از آسیب های اجتماعی نقش بسزایی دارند، تصریح کرد: یکی از مهم ترین عوامل پیشگیری از آسیب های اجتماعی، آگاهی و آگاهی عمومی است. دانش عمومی است. این یک طبقه متفاوت از جامعه است که اگر به درستی انجام شود، بهره وری و امنیت را به همراه دارد.

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید