تصویب مجلس نمایندگان برای اعتبار 30 روزه صندوق اعتماد

تصویب مجلس نمایندگان برای اعتبار 30 روزه صندوق اعتماد


پس از آنکه دموکرات ها بر سر توافق زیربنایی جامع و دو جانبه به ارزش 1.2 تریلیون دلار در روز جمعه به توافق نرسیدند ، مجلس نمایندگان تمدید 30 روزه اعتبار برای صندوق اعتماد بزرگراه را تصویب کرد.

انتقال وی بلافاصله پس از اتمام بودجه صندوق اعتماد بزرگراه در نیمه شب پنجشنبه انجام شد. گذرگاه سریع او در سالن بالایی مسدود شد ، که انتظار می رفت جلسه شنبه برای تصویب این قانون برگزار شود.

این آژانس در روز جمعه گفت که تأخیر در تامین مالی منجر به مرخصی “حدود 3700” کارمند بخش حمل و نقل شده است.

کنگره مجاز است تنها بودجه حمل و نقل را حداکثر تا 30 روز بدون بودجه بیشتر برای DOT تمدید کند.

تمدید بودجه به قانونگذاران زمان بیشتری برای مذاکره در مورد پارامترهای مربوط به لایحه جامع هزینه های اجتماعی داده می شود ، پس از آنکه مترقیان از به اجرا درآمدن اقدامات زیرساختی جلوگیری کرده و تا زمان تصویب بسته بزرگتر از حمایت آنها خودداری کردند.

کنگره تنها می تواند بودجه حمل و نقل را به مدت 30 روز بدون بودجه اضافی برای DOT تمدید کند.
استیک لمکی – CNP / MEGA

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ، تصویب این اقدام موقت را تحسین کرد و به قانونگذاران گفت که “به روز رسانی های بیشتری” در مورد دو قانون که به منظور رسیدگی به برخی از اولویت های اصلی دولت بایدن انجام شده است ، انجام شده است.

وی گفت: “در حالی که پیشرفت های بزرگی در مذاکرات برای توسعه توافقنامه مجلس نمایندگان ، سنا و کاخ سفید در مورد قانون ایجاد بهتر انجام شده است ، زمان بیشتری برای تکمیل این کار نیاز است. اولویت ما برای ایجاد اشتغال در دستور کار بهداشت ، خانواده و آب و هوا یک ارزش مشترک است. روسای جمهور ما هنوز در جهت وضوح و اجماع تلاش می کنند. وی در نامه “همکار عزیز” خود که شامگاه جمعه نوشت ، گفت: “بدیهی است که لایحه زیرساخت های دو جانبه به تصویب می رسد پس از توافق بر سر لایحه سازش.”

“امشب ما یک تمدید بحرانی 30 روزه مجوز حمل و نقل زمینی را تصویب می کنیم. به روز رسانی های بیشتر خواهد آمد. ”

نانسی پلوسی به نمایندگان مجلس گفت: "به روز رسانی های بیشتر خواهد آمد" حدود دو قانون با هدف رسیدگی به اولویت های دولت بایدن.
نانسی پلوسی به قانونگذاران گفت “به روزرسانی های بیشتری” در مورد دو قانون برای هدف قرار دادن اولویت های دولت بایدن وجود دارد.
AP

تصمیم رهبری دموکرات مجلس نمایندگان برای برداشتن لایحه دو حزبی خشم اعتدالیان را برانگیخت ، آنها معتقد بودند که سرمایه گذاری در زیرساخت های فیزیکی کشور یک امر فوری است.

“در حالی که ما تلاش های اخیر رئیس مجلس را برای رساندن BIF به خط پایان تحسین می کنیم ، ما عمیقا ناامید هستیم که BIF امشب در زمین نیست و بیشتر به تأخیر افتاده است. این امر به مذاکرات آتی آسیب می رساند و تصویب دستور کار رئیس جمهور بایدن را پیچیده تر می کند. “ما پایان این توافقنامه را با رای به پیشبرد آشتی تصویب کرده ایم و انتظار داریم رهبری با رای گیری در مورد این دستاورد تاریخی دو حزبی ، هر چه سریعتر به جلو حرکت کند.” استفانی مورفی ، رئیس اتحادیه سگ آبی ، در بیانیه ای اعلام کرد.

“ما این را برای ملاحظات جلسه گروه مضر می دانیم و در نهایت به توانایی ما در یافتن زمینه های مشترک آسیب می رساند. همچنین میلیون ها آمریکایی را که خواهان آب تمیز ، اینترنت پهن باند ، تعمیر جاده ها و پل ها و اقدامات اقلیمی قوی در اسرع وقت هستند به طور ناعادلانه مجازات می کند. ”

استفانی مورفی
استفانی مورفی از اینکه BIF در زمین نخواهد بود ناراحت بود – او مدعی شد که مذاکرات آینده تبدیل شدن قانون به برنامه رئیس جمهور بایدن را دشوارتر می کند.
AP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *