تشریح برنامه های سی و یکمین سفر استانی آیت الله رئیسی به کرمان


به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محمدمهدی فداکار در تشریح برنامه های سی امین سفر استانی آیت الله رئیسی به کرمان، رئیس جمهور عصر فردا به کرمان می رود.

استاندار کرمان افزود: رئیس جمهور و هیئت دولت فردا پنجشنبه ۳۰ مردادماه به کرمان می آیند و تا جمعه شب ۳۰ مرداد ماه مهمان کرمان خواهند بود.

وی با بیان اینکه روز پنجشنبه ۳۰ مرداد ساعت ۱۸:۳۰ در مصلی کرمان با مردم کرمان دیدار می کنم، افزود: آیت الله رئیسی روز جمعه ۳۰ مرداد ساعت ۱۰ صبح دیدار می کند و بعد از ظهر از شهر کرمان بازدید می کند. کرمان مصلا.

استاندار کرمان تصریح کرد: نشست تخصصی رئیس جمهور شامل ارزیابی مشکلات اقتصادی این استان با حضور وزرا برگزار می شود.

فدکار همچنین از دیدار آیت الله راعی با شخصیت های فرهنگی، سیاسی، رسانه ای و خانواده شهدای استان کرمان خبر داد و افزود: شورای اداری این استان مهمترین جلسه ای است که در حوزه کاری برگزار می شود. با حضور وزارتخانه های دولتی

استاندار کرمان تصریح کرد: پایان سفر رئیس جمهور به استان کرمان روز جمعه ۳۰ مردادماه در نشست خبری برگزار می شود که جمع بندی و تصویب این سفر اعلام می شود.

وی در جریان سفر هیات دولت به استان کرمان از راه اندازی میز خدمت دستگاه های اجرایی خبر داد و خاطرنشان کرد: معاونین وزیر در دستگاه های متبوع خود حضور دارند و به عنوان وزیر موقت پاسخگوی سوالات مردم هستند.

استاندار کرمان گفت: برنامه هایی برای تامین آب این استان به ویژه شرب دیده شده که در سفر رئیس جمهور به این استان ارائه و تصویب می شود.

فدکار بیان کرد: درخواست ها و پروژه هایی از دستگاه های اجرایی در خصوص تصویب سفر مدتی است که طی یک پروسه طولانی و اهمیت پروژه ها با حضور نمایندگان دولت در مرکز امور عمرانی معاونت عمرانی استانداری دریافت و مورد ارزیابی قرار گرفته است.

استاندار کرمان تصریح کرد: بیش از ۲۰۰ پروژه مهم در حوزه های راه، آموزش، بهداشت و درمان، زیربنایی، دانشگاه و … بررسی و رویت شده است که امیدواریم هر چه سریعتر این کمک ها مورد استفاده و افتتاح قرار گیرد. . .

انتهای پیام/۳۳۸۸/ق
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید