تخصیص ۵۰۰ میلیارد به پروژه تقاطع‌های غیرهمسطح قرچک


به گزارش خبرگزاری فارس از قرچک، علیرضا فاتحی‌نژاد فرماندار قرچک بعد از ظهر امروز در نشست بررسی تقاطع‌های غیر همسطح روستاهای محمد آباد و داود آباد، اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام گرفته و نظر به اهمیت تسریع در اجرای این دو پروژه بنا به تأکیدات استاندار، سازمان برنامه و بودجه این میزان اعتبار را به اداره کل راه آهن استان تهران تخصیص داد.

وی گفت: امروز نیز نشستی با حضور مدیرکل راه آهن و معاونین، مدیران ادارات خدمات‌رسان استانی و مدیران استانی به منظور بررسی و راهکارهای تسریع در آغاز عملیات اجرایی رفع معارضین این زیرگذرها در محل فرمانداری تشکیل شد و در نهایت همه دستگاه‌ها اعلام آمادگی کردند.

فرماندار قرچک افزود: علاوه بر اینکه برخی دستگاه‌ها در راستای اجرای پروژه‌ها وظایفی برعهده دارند، باید بر اساس مسئولیت اجتماعی نیز امور را سرعت ببخشند و در تحقق مطالبات بحق مردم شریف، نجیب و کم توقع این منطقه سهیم شوند.

فاتحی نژاد بیان کرد: ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع معارضین پروژه تقاطع‌های غیرهمسطح محمدآباد و داودآباد در نظرگرفته شده است.

وی افزود: با رفع معارضین مربوطه، بخش اعظمی از روند اجرای پروژه‌ها که مدت‌ها نیمه‌کاره مانده بود، انجام می‌شود و نویدبخش سرعت گرفتن کار برای تکمیل و بهره‌برداری خواهد بود.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید