تخصیص اعتبار عمرانی ۳۰۰ میلیارد تومان برای شهر نیکا


به گزارش خبرگزاری فارس از شهر نیکا، عبدالرضا بابایی عصر امروز در جمع خبرنگاران به مناسبت روز جهانی خبرنگار با بیان اینکه خبرنگاران باید راست بگویند و راست بگویند عامل نامید. کشوری بیان کرد: با حضور این فعالان عرصه رسانه کارهای زیادی برای توسعه قوه مجریه انجام می شود.

وی با بیان اینکه خبرنگاران باید راست بگویند و صداقت داشته باشند، گفت: راستگویی، اعتبار، سرعت و نقد جذاب در اخبار از موضوعات و موارد مهمی است که خبرنگاران باید به آن توجه کنند.

فرماندار نیکا بر جهاد تفسیری که مورد توجه رهبر معظم انقلاب است تاکید کرد و افزود: یکی از وظایف مهم اهالی مطبوعات و خبر، جهاد تفسیر و ایجاد امید در جامعه است. دشمن با جلوگیری از یأس و ناامیدی.

وی با بیان اینکه ویراستاران باید دستیار، یاور و یاور خبرنگاران باشند، تصریح کرد: دوستی خبرنگاران در عرصه های مختلف بسیار روشن است و بر اساس سیره حضرت زینب(س) و امام سجاد(ع) به تبعیت از ایشان بیان کرد. دوستی خبرنگاران در عرصه های مختلف بعد از حادثه کربلا در انجام ماموریت خود ثابت قدم هستند و با دقت در حل مشکلات شهر تلاش می کنند.

بابایی همچنین به اقدامات دولت در این مدت در شهرستان نیکا اشاره کرد و گفت: بیش از ۱۲۰ روز است که به عنوان فرماندار این شهرستان در شهرستان نیکا هستیم و هنوز تلاشی نکرده ایم و صرفه جویی کرد. بهترین خدمات در بخش های مختلف برای ارائه خدمات ارائه می شود.

وی افزود: مشکلات و نواقصی در سطح شهر وجود دارد و علاوه بر مشکلات و نواقص محور هزاره جریب، از مشکلات وجود پانل ها، پل سیلو، پل ورودی به شرق اطلاع دارم. نیکا و غیره. . در رأس برنامه هایم، دیدارهای حضوری با مردم داشته ام که امیدواریم با تلاش و تزریق اعتبار همگان در این زمینه موفق باشیم.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان وام در بخش های مختلف وارد شهرستان نیکا شده است، گفت: از این وام ها بیش از ۸۰ میلیارد تومان برای مشکلات مردم هرات است. هواری به بخش هزارجاب اختصاص یافته است. این بخش

بابایی گفت: کل بودجه کمیته برنامه ریزی شهرستان نیکا در سال گذشته ۳۸ میلیارد تومان بوده که بیش از ۳۵ درصد آن یعنی ۱۲ میلیارد تومان تخصیص یافته است و این در حالی است که در چهار ماهه امسال در پی آن با تلاش و کوشش توانستیم ۳۰۰ میلیارد تومان از ادارات مختلف بگیریم، لطفا اعتبار بدهید و برای توسعه اقدام کنید چرا که ادامه کار در گرو همکاری مردم و رسانه ها با مسئولان است. که همه بتوانیم اقدام کنیم. برای توسعه، ساخت و توسعه.

به گزارش خبرگزاری فارس، این مراسم با حضور عبدالمهدی حقانا رئیس نهضت رسانه ای مازندران، مهدی جباری عضو هیئت مدیره خبرگزاری مازندران، مهدی روحی رئیس فرهنگ و فرهنگ برگزار شد. از لقمانی و محمدحسن قریب تزاری مدیر اداره نیکا و برخی از مسئولین شهرستان نیکا و حدود ۲۰ نفر از خبرنگاران و اصحاب رسانه تقدیر شد.

انتهای پیام/۸۶۰۰۲/ح
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید