تجربه من از استفاده از کتون تمشک برای کاهش وزن

آغاز سفر من

من اولین بار در مورد کتون های تمشک از یک پزشک مشهور تلویزیون شنیدم. این کمی بیش از یک سال پیش بود که من برای اولین بار سفر کاهش وزن خود را شروع کردم. در زمانی که هیچ مکملی مصرف نمی‌کردم، اخیراً تغذیه سالم‌تری را شروع کرده بودم و هفته‌ای چند بار پیاده‌روی و ورزش کردن را در باشگاه شروع کرده بودم.

قبل از تماشای نمایش هرگز واقعاً باور نداشتم که یک مکمل می‌تواند به کاهش وزن من کمک کند، ۱۰۰% به روش “سالم غذا خوردن و ورزش کردن” برای کاهش وزن فروخته شدم. پس از تماشای نمایش و نگاهی به مکمل کمی بیشتر، تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم، ارزان است و حاضر بودم هر چیزی را (در حد منطق) برای کاهش وزن امتحان کنم. از تحقیقات من می دانستم که کتون تمشک طبیعی و بی خطر است، بنابراین چیز زیادی برای از دست دادن (به غیر از LB) نداشتم.

این یک تصمیم، پذیرش مکمل ها در ترکیب کاهش وزن من بدون شک به من کمک کرده است ۳۰ پوند یا بیشتر از دست بدهم.

چگونه کار می کند

اخطار: لطفاً خودتان را آماده کنید زیرا ممکن است در پاراگراف‌های زیر کمی بدبینانه صحبت کنم.

کتون تمشک با شروع لیپولیز به کاهش وزن کمک می کند. لیپولیز تجزیه چربی است، در اصل کتون تمشک، چربی را از حالت ذخیره شده، که در افراد چاق و دارای اضافه وزن رایج است، به حالتی می برد که بدن می تواند از آن به عنوان انرژی استفاده کند. چربی شکلی از انرژی است که در کسانی از ما که وزن زیادی برای از دست دادن داریم استفاده نمی شود. این توانایی برای شروع تجزیه چربی دلیل بزرگی برای مؤثر بودن این مکمل است.

تنظیم آدیپونکتین، که با موارد فوق مرتبط است، دلیل دیگری است که چرا کتون تمشک در کاهش وزن مفید است. آدیپونکتین هورمونی است که با چاقی مرتبط است. سطوح بالای آدیپونکتین با لاغر بودن مرتبط است، برعکس آن نیز صادق است و سطوح پایین با چاقی مرتبط است. آدیپونکتین بدن شما را فریب می دهد که لاغر بودنش را باور کند، بنابراین سطوح بالای آدیپونکتین به بدن شما می گوید: “سلامت، شروع کن مثل آن رفتار کن” و بدن با رها کردن چربی پاسخ می دهد. مشخص شده است که کتون تمشک باعث افزایش سطح آدیپونکتین می شود که به نوبه خود متابولیسم بدن را افزایش می دهد و منجر به از دست دادن چربی می شود.

این توضیحات من در مورد نحوه عملکرد کتون تمشک به پایان می رسد، اگر طرفدار یا نادان نیستید، اکنون می توانید دوباره شروع به خواندن کنید!

فواید

واضح است که مزیت شماره یک کتون تمشک کاهش وزن و به ویژه کاهش چربی است. برخی نیز دریافته اند که به سرکوب اشتهای شما کمک می کند و باعث می شود کالری کمتری بخورید. من هرگز سعی نکردم این را ردیابی کنم زیرا احساس می کنم بسیار پیچیده است. من هرگز احساس سیری بیشتر از قبل از شروع مکمل نداشتم. من علاقه مند خواهم بود اگر کسی واقعاً این را روی خودش آزمایش کرده باشد.

اثرات جانبی

کتون تمشک طبیعی است، بنابراین بی خطر است، هیچ عارضه جانبی منفی شناخته شده ای وجود ندارد. با این گفته مواردی وجود دارد که باید به دنبال آنها باشید و افرادی که نباید مکمل را مصرف کنند. این مکمل برای بزرگسالان ایجاد شده است، بنابراین توصیه نمی شود که کودکان یا نوجوانان از تمشک کتون استفاده کنند. همچنین باید به مواد تشکیل دهنده آن توجه کنید زیرا گاهی اوقات شرکت ها پرکننده ها یا چسباننده ها یا مواد اضافی را اضافه می کنند. گاهی اوقات این مواد بی خطر نیستند یا عوارض جانبی دیگری دارند. من شخصاً از کتون تمشک خالص استفاده می کنم. همچنین زنان باردار یا شیرده نباید مکمل را مصرف کنند، شما نباید در دوران بارداری یا شیردهی از مکمل های کاهش وزن استفاده کنید.

نتایج من

از آنجایی که من نیز هر ماه ورزش می‌کنم و غذای سالمی می‌خورم، قضاوت در مورد میزان کاهش وزن من از این مکمل سخت است، اما می‌دانم که کاهش وزنم پس از شروع مکمل افزایش یافت. من همچنین آن را به چند روش مختلف آزمایش کرده ام، اما هیچ ۱۰۰٪ قطعی در مورد اثربخشی آن وجود ندارد. هدف من همیشه کاهش وزن بوده است، بنابراین نمی‌خواهم با انجام یک آزمایش مناسب و به طور بالقوه اتلاف وقت و عدم مصرف مکملی که به من کمک می‌کند، روی این هدف تأثیر بگذارم. به همین دلایل، بخش نتایج من از این تا حدودی بر اساس آزمایش‌های محدود من و احساس من در مورد مکمل، حدس و گمان است.

من از زمانی که برای اولین بار در مورد آن مطلع شدم، کتون تمشک مصرف می کردم. به همین دلیل مطمئناً مکملی است که من بیشترین موفقیت را در آن داشته ام. به طور متوسط ​​می توانم بگویم که احتمالاً می توانم ۲ تا ۳ پوند از کاهش وزن خود را به مکمل Raspberry Ketone نسبت دهم. به طور متوسط ​​در سال گذشته حدود ۶ تا ۷ پوند در ماه از دست داده ام، بنابراین ۲ پوند یا بیشتر، بخش مناسبی از آن است.

دوز پیشنهادی

نظرات زیادی در مورد دوز توصیه شده وجود دارد، من همیشه بالاترین را برای به حداکثر رساندن ضرر خود انتخاب کرده ام. در تحقیقاتم دریافتم که دوز بهینه ۵۰۰ میلی گرم دو بار در روز است، بنابراین این همان چیزی است که مصرف می کنم. من دوزهای کمتری را نیز مشاهده کرده ام، اما از آنجایی که مطمئناً مصرف ۱۰۰۰ میلی گرم در روز ضرری ندارد و تفاوت هزینه بسیار کمی دارد، ۱۰۰۰ میلی گرم در روز را انتخاب می کنم.

چه کسی باید و چه کسی نباید مکمل را مصرف کند

من قبلاً در بخش بالا به طور خلاصه به این موضوع پرداختم اما در زیر توضیح خواهم داد.

چه کسانی نباید این مکمل را مصرف کنند

  • زنانی که شیرده یا باردار هستند
  • اگر زیر ۱۸ سال هستید
  • اگر دارویی مصرف می کنید که احساس می کنید ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد (با پزشک خود صحبت کنید)

چه کسی برای این مکمل سود می برد

  • هر کسی که می خواهد وزن کم کند که در دسته بندی بالا قرار نمی گیرد

*البته بنا به دلایل قانونی باید بگویم که هیچ یک از اینها به منزله توصیه پزشکی نیست، شما باید همیشه با پزشک خود در مورد هر گونه نگرانی که ممکن است داشته باشید مشورت کنید.

انتخاب های برند من

در این بخش، همه برندهایی را که در حال حاضر انتخاب می‌کنم و همچنین مارک‌هایی که در گذشته انتخاب کرده‌ام توضیح می‌دهم و توجه می‌کنم که آیا آنها موفق بوده‌اند یا خیر.

در حال حاضر یک مکمل کتونی تمشک از آوا فالکو مصرف می کنم. می توانید پیوندی به صفحه Amazon.com آنها در بخش زیر بیابید. شما همچنین می توانید وب سایت آنها را بررسی کنید http://www.AvaFalco.com

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر