"تأثیرگذاران" داستانی FourFront TikTok را در دست گرفته اند

“تأثیرگذاران” داستانی FourFront TikTok را در دست گرفته اند


به نظر می رسد برخی از اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی زندگی هایی را انجام می دهند که خیلی خوب به نظر می رسند – و اکنون معلوم می شود که این حقیقت دارد.

در هشت ماه گذشته ، استارتاپ سرگرمی FourFront با جذب نویسندگان برای نوشتن فیلمنامه ها و بازیگران واقعی آنها برای بازی در آنها ، 22 “نفوذگر خیالی TikTok” ایجاد کرده است.

هر روز ، گیمرها ویدئوهای جدیدی را در حساب های TikTok مربوطه خود بارگذاری می کنند که در آن آخرین سوالات تخیلی شخصیت های خود را برای صدها هزار دنبال کننده توضیح می دهد.

اینسایدر گزارش می دهد که شخصیت ها در مجموع 281 میلیون بازدید ویدئو جمع آوری کرده اند زیرا FourFront مرز جدیدی را در قصه گویی داستان نویسی شده در برنامه رسانه های اجتماعی تعیین می کند.

نحوه عملکرد TikTok به پیروان این امکان را می دهد تا در قصه گویی تعاملی شرکت کنند ، محتوای ارسال شده در این حساب ها را دوست داشته و نظر دهند.

با این حال ، برخی از پیروان ممکن است متوجه نشوند که “اینفلوئنسرها” شخصیت های ساخته شده ای هستند که از طریق بخش های ویدئویی که بین دو ژانر محبوب در TikTok قرار دارند ، آموزش های واقعی رقص و کلیپ های مسافرتی زنده می شوند.

ایلان بنیامین ، بنیانگذار FourFront.
FourFront

با این حال ، ایلان بنجامین ، بنیانگذار FourFront گفت که این شرکت سعی نمی کند کسی را که از این برنامه استفاده می کند فریب دهد و استدلال کرد که بسیاری از کاربران از تماشای محتوای اسکریپت شده مطلع هستند و خوشحال می شوند دنباله های روزانه شخصیت ها را مانند گاز گرفتن دنبال کنند. آرایه های صورتی صورتی

او می گوید: “هرچه مردم بیشتر بدانند این داستان تخیلی است ، بیشتر می توانند در آن گم شوند و از آن لذت ببرند.”

22 “تأثیرگذار” به هم متصل هستند و اغلب به یکدیگر اشاره می کنند ، با FourFront نوع خیالی خود را ایجاد می کند که عملکرد بسیار مشابهی با دنیای سینمایی مارول دارد.

شخصیت های تخیلی شامل زیبایی بلوند “سیدنی” ، مرد جوان تراجنسیتی به نام “اولی” ، و ساقی به نام “دارن” است که در بیوگرافی TikTok آنها “داستان ، اما هرگز جعلی” نوشته شده است.

ویدئوی TikTok بارگذاری شده توسط شخصیتی به نام “سیدنی”.
شخصیت “اولی” جزئیات درام های روزانه خود را در کلیپ اخیر TikTok توضیح می دهد.

در ویدیوهای اخیر ، Cameisha Cotton 29 ساله نقش “Tia” را بازی می کند ، که متوجه می شود دوست پسر او شاهزاده ثروتمندی از یک کشور آفریقایی است.

کاتن ، بازیگر تازه کار ، یک کار تمام وقت در شبکه های اجتماعی دارد و به Insider گفت که وقتی در محل کار نیست فیلم های TikTok را ضبط می کند.

او همچنین به فاست کمپانی گفت که بازی در «تیا» به او حس اختیار و آزادی خلاق می دهد.

او توضیح داد: “من سپاسگزارم که می توانم بخشی از فرایند خلاقیت باشم زیرا می توانم بداهه پردازی کنم.” “من می توانم پیش بینی کنم که تیا چه می پوشد ، آرایشش چگونه است و چگونه موهایش را می پوشد.”

با توجه به موفقیت FourFront ، به احتمال زیاد داستان نویسی بیشتری به زودی به TikTok می آید.

در همین حال ، بنیامین می گوید شخصیت های FourFront به زودی به سایر برنامه های رسانه های اجتماعی مانند Instagram منتقل می شوند ، جایی که می توانند از محتوای حمایت شده درآمد کسب کنند.

او به Fast Company گفت: “ما می توانیم ببینیم آنها با اقتصاد خلاق سنتی کار می کنند و به YouTube ، Instagram و سایر سیستم عامل ها گسترش می یابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *