بیانیه: گفته می شود استقلال با پراندلی صحبت کرده است/ نیکنام تمام شرایط را برای تمرین داشت.


شاهین بیانی گفتوګو فرهاد مجیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با اشاره به شرایط پیچیده پس از پیروزی استقلال مقابل این باشگاه گفت: جای خالی در فوتبال وجود ندارد. ما همیشه این جدایی را دیده‌ایم و مرد بعدی همیشه می‌آید و پر می‌شود.

تکلیف سرمربی باید هر چه زودتر مشخص شود

وی افزود: قهرمانی سخت است اما حفظ آن بسیار سخت است این اکنون شرایط برای یافتن مکان مناسب برای فرهاد مجیدی مساعد نیست. امیدوارم به زودی این اتفاق بیفتد و اولین نفر فنی تیم منصوب شود، زیرا زمان برای سرمربی جدید برای تیم سازی و همچنین جذب مردم به سمت مدیران باشگاه بسیار مهم است. من به عنوان هوادار از جدایی فرهاد مجیدی تعجب کردم اما در فوتبال حرفه ای این اتفاق می افتد. ما نباید تمام توجه خود را روی این موضوع متمرکز کنیم. مهممقدار زیادی نکته این است که در اسرع وقت یک سرمربی تعیین کنید.

سخنگوی استقلال با بیان اینکه مذاکرات با چند گزینه داخلی و خارجی در حال انجام است، گفت: قبل از شروع برنامه هیئت صحبت از مربی خارجی بود. کارگردان نه، اما اکنون به قیصر گفته شده است پراندلی سرمربی فیورنتینا در فصل گذشته صحبت کرد. او سابقه خوبی دارد. او هم در تیم ملی ایتالیا و هم در سری آ ظاهرا حضور داشت جبرئیل پاین با او صحبت کرد. این خبری است که ما در حال فرار می شنویم. پس از پاسخ منفی، نیکونام کارمند نامیده می شود کارگردان او به دنبال یک خارجی است، اما در مجموع هر کسی که سرمربی تیم است، باید به زودی این کار انجام شود، زیرا هواداران نگران سال آینده هستند.

همه نمی توانند روی نیمکت استقلال بنشینند

در این بیانیه آمده است: از نظر احساسی هواداران می گویند مجیدی باید می ماند و به کارش ادامه می داد، اما این یک اتفاق عادی در فوتبال حرفه ای است. استقلال تیم بزرگی است و همه نمی توانند بیایند و روی نیمکت بنشینند. این تیم با سایر تیم ها متفاوت است و نمی توانند همه را به عنوان سرمربی خود انتخاب کنند. میلیون ها هوادار استیگلال به هر حال می خواهند برنده شوند. مخصوصا الان که تیم بدون شکست پیروز شده و مربی بعدی می داند که اگر در چند بازی گل نخورد، واکنش منفی هواداران به همراه خواهد داشت.

کاپیتان سابق استقلال گفت که شهرت فرهاد مجیدی به ماندن، کار و موفقیت او کمک کرده است. بسیار مهم است که او این فرصت را داشت. عاشقان نمی توانند تمام احساسات خود را به فرهاد، نسبت به دیگری داشته باشند. بنابراین، اگر تیم در چند بازی اول گل نخورد، ممکن است نگرش منفی ایجاد شود. این تیم بزرگی است و تکنسین های اول باید عالی باشند. در این صورت او می تواند موفق شود.

نیکونام همه شرایط را برای آموزش استخدامی داشت

در بیانیه ای درباره فشارهای فضای مجازی به گزینه های ایرانی مانند نیکونام آمده است: در فوتبال ما طبیعی است که هواداران تیم های بزرگی مانند استقلال نسبت به هرکسی که می خواهد در فضای مجازی حضور داشته باشد، موضع می گیرند. مهم این است که مردم با این فضا آشنا باشند. فرهاد این تجربه را داشت و نیکنام هم از این قاعده مستثنی نیست. او سابقه خوبی دارد، در مربیگری موفق بوده، بازیکن استقلال و تیم ملی باقی مانده است. نیکونوم تمام شرایط فردی را داشت که باید هدایت استقلال را بر عهده بگیرد. در مربیان جوان کمتر موردی مانند اسم مستعار داریم که این عوامل را داشته باشد.

وی افزود: با این حال به نظر من باشگاه باید به یک مربی برتر خارجی مراجعه کند تا هواداران را متقاعد کند که مربی در سطح استراماکیونی روی نیمکت تیم می نشیند و پس از پاسخ منفی به این نام مستعار ذهن خود را به سمت این تیم معطوف خواهند کرد. انتخاب خارجی و بعد موفق تر خواهند شد.حالا هواداران نگران هستند.بعد از قهرمانی شادی آنها یکی دو شب بیشتر طول نکشید بالا حتی در بدترین شرایط هم شانس اول پیروزی است.هرکه روی نیمکت بنشیند ، هواداران می خواهند قهرمان شوند و امیدوارم انتخاب مربی جدید به زودی انجام شود.

به پایان برسد پیام
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید