به مشاوره لیونل مسی در سلامت مناسب

{چه کسی} لیونل مسی را نمی شناسد؟ معجزات دنیای فوتبال آرژانتین ممکن است بر روی این ستاره بدرخشد، هرچند می توان ذکر شد کدام ممکن است او در وسط ۲۰۱۳-۲۰۱۴ به همان اندازه حدودی کم رنگ شد. به نظر می رسد ستارگانی کدام ممکن است بیشتر اوقات لئو را صدا می کنند در وسط ۲۰۱۳-۲۰۴ به همان اندازه حدودی کاهش یافته است است. او در تمام فصل ساده ۴۱ گل به ثمر رسانده کدام ممکن است کمترین رکورد اجتناب کرده اند سال ۲۰۰۸-۲۰۰۹ است.

او حتی نتوانست آرژانتین را به قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ برساند، پس اجتناب کرده اند اینکه آلمان ۱-۰ تعظیم کرد. اطمینان حاصل شود که افزایش کار کردن در پایین، شرکت کننده فوتبال سبک مسکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیم غذایی شخصی را تنظیم می دهد. مسی همراه خود کمک دوستش، وابسته آرژانتینی شخصی، مارتین دمیکلیس، همراه خود جولیانو بوزر، متخصص خورده شدن ایتالیایی شناخته شده شد.

در مونتاژ ای کدام ممکن است در اوایل سال جاری هماهنگی شد، میسی گاهی اوقات اجتناب کرده اند پوزر بازدید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی اصل غذایی خوشایند به انگشت آورد. بوزر ذکر شد: بعد اجتناب کرده اند جام جهانی، چیزی برای او تنظیم کرده است، مسی از آن آگاه است کدام ممکن است چه چیزی تنظیم خواهد کرد، او این تواضع را دارد کدام ممکن است اجتناب کرده اند ژانویه در حرفه ماهر شخصی تنظیم تحمیل تنبل، او محکم تر به نظر می رسد مانند است. کالیبراسیون را بازرسی کنید، کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند دلایلی است کدام ممکن است به نظر می رسد میسی {به دلیل} علاقه پیتزا خوردنش افت کرده است.

مهاجم بارسلونا {به دلیل} سبک مسکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید الگوهای غذایی کدام ممکن است بیش از حد به آن تمرکز نمی شود، {اضافه وزن} داشت. اطمینان حاصل شود که افزایش کار کردن، میسی انتخاب گرفت خوردن منوی غذایی تشکیل حیوانات را کاهش دهد. خوشایند، همراه خود پیروی اجتناب کرده اند الگو پوزر، در یک واحد زمان نسبتاً فوری، او ملایم کرد کدام ممکن است ظاهرش به طرز چشمگیری تنظیم کرده است.

او در کل مسابقه برای عجله فیزیک شخصی را تنظیم می دهد. بوزر به نقل اجتناب کرده اند لا گاتزتا دلو اسپورت ذکر شد: او رژیم غذایی شخصی را تنظیم داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای فرآوری شده نمی خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای غنی اجتناب کرده اند ویتامین های غذایی، داروها معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر فعلی در غلات، میوه ها، سبزیجات، ماهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن زیتون را متنوع آنها کرد. ظاهرا این ساده مسی نیست کدام ممکن است به حداقل یک خریدار پوز تغییر شده است.

سرخیو آگوئرو، مهاجم منچسترسیتی نیز رژیم غذایی مورد حمایت بوسر را در پیش گرفت. آگوئرو ذکر شد: “ما (آگوئرو را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسی) برای تصور وضعیت هیکل عالی بازرسی خورده شدن ای استاندارد انجام می دهیم، او طرفدار می تنبل برای افزایش فیزیک بدنمان وعده های غذایی بخوریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می خواهم خوشحالم از حیاتی است کدام ممکن است به هیکل به نظر می رسید کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدانیم چه آرزو می کنم.” . .

{هیچ کس} این واقعیت را انکار نکرده است کدام ممکن است لیونل مسی بهتر از شرکت کننده جاری حاضر فوتبال است. پس اجتناب کرده اند کار کردن خوشایند، ستاره اف سی بارسلونا رژیم غذایی خوبی دارد.

مسی برای اینکه فرصتی داشته باشد کار کردن خوبی در پایین داشته باشد، عالی این سیستم رژیم غذایی اجرا می تنبل. برخی اجتناب کرده اند داروها غذایی هستند کدام ممکن است باید {هر روز} خوردن شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند آنها ممنوع است.

مسی جولیانو بوسر، متخصص خورده شدن، فاش کرد کدام ممکن است شوگر به یکی اجتناب کرده اند مهاجمان جوان قهرمان لاپولگا تغییر شده است.

بوسر به موندو دپورتیوو ذکر شد: “شکر بدترین عامل برای بافت های عضلانی است.”

به گزارش پوزر، شکر تشکیل انرژی زیادی است کدام ممکن است ممکن است به متابولیسم هیکل آسیب برساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در انبساط بافت های عضلانی اختلال تحمیل تنبل. بدون در نظر گرفتن مسی اجتناب کرده اند شکر دورتر شود بیشتر است.

این در حالی است کدام ممکن است در منوی رژیم غذایی میسی ۴ وعده غذایی تحت فشار موجود است. خواه یا نه اینجا است؟

بوسر ذکر شد: آب، روغن زیتون خوشایند، غلات مناسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات اخیر کدام ممکن است به آفت کش ها آلوده نیستند، می توانند آسیب قابل توجه به هیکل وارد کنند.

بوز ذکر شد: “سبک من می خواهم مشخص است – همه می توانند ببینند مسی اجتناب کرده اند هفته به هفته چگونه است.”

عالی رژیم غذایی مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعادل، مسی را به سر حرفه شخصی می رساند. کاپیتان آرژانتین در سن ۲۸ سالگی تاکنون ۷ عنوان لالیگا، ۴ عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵ توپ طلا کسب کرده است.

تنها عالی مناسبت کدام ممکن است مسی در آن قهرمان نشد جام جهانی است.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر