بهترین روش های جدید برای تقویت سلامت روانی شما

بهترین روش های جدید برای تقویت سلامت روانی شما


در حالی که این بیماری همه گیر سلامت روانی و جسمی ما را به گونه ای به چالش کشیده است که هرگز تصور نمی کردیم ، یک خط نقره ای برای همه وجود دارد. طی مبارزات دردناک ، سختی ها ، عوامل استرس زا و بیماری ، دو سال گذشته اهمیت بهداشت روانی را روشن کرده است. آگاهی از سلامت روان سرانجام در راس گفتگو قرار دارد و مسائل انگ دار شروع به جلب توجه می کنند. سرانجام … در نهایت ، ما شاهد یک حرکت جهانی در مورد چگونگی تقویت سلامت روانی خود هستیم. اگرچه این راه حل نیست ، اما گامی در جهت درست است. و با توجه به میلیون ها نفر که با مشکلات بهداشت روانی در نتیجه COVID-19 دست و پنجه نرم می کنند ، شرکت ها در حال آماده شدن برای ارائه پشتیبانی با محصولات جدید ابتکاری برای بهبود سلامت روان شما هستند.

حتی اگر این سخت ترین قسمت زندگی شماست ، لطفاً بدانید که تنها نیستید. صادقانه بگویم ، ما همه با هم در این زمینه هستیم و خانواده FitOn ما اینجا هستند تا از شما حمایت کنند. چطور می پرسید؟ با بهترین روش های جدید برای تقویت عقل خود! از پوشیدنی ها ، برنامه ها ، محصولات ذهن آگاهی و حتی مکمل های طبیعی ، چیزی برای همه وجود دارد.

با این حال ، این ترفندهای سلامت روان نمی تواند مراقبت یا مشاوره پزشکی حرفه ای را جایگزین کنید. در حقیقت ، داشتن یک خط ارتباطی باز با پزشک یا درمانگر (در حالت ایده آل هر دو!) یکی از بهترین ترفندهای سلامت روان است. اما این محصولات می توانند به راحتی زندگی شما کمک کرده و یک ابزار پشتیبانی ارائه دهند! بنابراین ، بیایید تمام توقف ها را برداریم و به شما کمک کنیم بهترین احساس را داشته باشید

فناوری پوشیدنی برای سلامت روان

آپولو نورو

این دستگاه لمس درمانی با استرس از نظر علمی اثبات شده است که باعث بهبود می شود. تاب آوری در برابر استرس و ایجاد تعادل مجدد در سیستم عصبیبه نوار شیک (که می تواند روی مچ یا مچ پا پوشیده شود) با ارسال یک موج ملایم از ارتعاش عمل می کند که بدن را از حالت استرس سمپاتیک به حالت استراحت و هضم تبدیل می کند. و این فقط یک لرزش نیست – این یک فرکانس علمی است که برای بازگرداندن تعادل بدن (در 3 دقیقه یا کمتر!) طراحی شده است. چگونه می پرسید؟ با تغییر تنوع ضربان قلب (HRV) با توجه به نیاز خود.

از همه بهتر ، Apollo Neuro برای خواب کار می کند و انرژی! فقط برنامه را بارگیری کنید ، از بین هفت حالت (گزینه ها: انرژی و بیدار شدن ، استراحت و آرامش ، یا اجتماعی و باز بودن) را انتخاب کنید و آماده تقویت سلامت روانی خود شوید.

خلیج

به لطف هدست های پوشیدنی ساخته شده توسط متخصصان مغز و اعصاب ، بهتر بخوابید ، استرس کمتری داشته باشید و سلامت روانی خود را افزایش دهید. خلیج این یک دستگاه پوشیدنی است که ارتعاشات ملایمی را پشت گوش می فرستد تا حس آرامش ، خواب و تمرکز را بهبود بخشد و بهبود فیزیکی را تسریع کند. با فعال کردن مسیر درک داخلی مغز ، احساس آرامش و آرامش را افزایش می دهد. دوبار در روز به مدت 20 دقیقه از هدفون استفاده کنید و مزایای خواب ، استرس و خلق و خو را در کمتر از دو هفته تجربه کنید!

حلقه اورا

تصور کنید که می دانید چقدر به خواب نیاز دارید ، آیا باید یک روز بهبودی داشته باشید یا اینکه سلامت روانی ، احساسی یا جسمی خود را به خطر می اندازید. حالا تصور کنید که می توانید شبانه روز به همه این اطلاعات بهداشتی شخصی دسترسی داشته باشید! با این ملاقات کنید حلقه اورا – حلقه پوشیدنی که فناوری سنسورهای پشتیبانی شده از تحقیقات را با یک برنامه شخصی ترکیب می کند و بینش روزانه را برای حمایت از سلامت کلی شما ارائه می دهد. این دستگاه نظارت بر سلامت ، یک نگاه داخلی به آنچه در داخل بدن شما می گذرد برای مدیریت بهتر عوامل استرس زا و حتی جلوگیری از بروز آنها ارائه می دهد. استرس کمتر و خواب بیشتر به معنای کاهش سطح کورتیزول ، افزایش بهتر ، و شما حدس زده اید – یک راه ساده برای افزایش سلامت روان شما.

دستگاه هایی که از سلامت روان پشتیبانی می کنند

آروم باش

آیا تا به حال احساس کرده اید که استرس و اضطراب به حدی رسیده است که نمی توانید نفس بکشید؟ آرام باش اینجا برای کمک این دستگاه دستی تقریباً فوراً برای تنظیم تنفس و آرام کردن سیستم عصبی عمل می کند. این به مدیریت موقعیت های استرس زا کمک می کند و همه چیز را از حملات وحشت گرفته تا اضطراب و افسردگی تسکین می دهد. دارای پشتوانه علمی برای آرام شدن در سه دقیقه ، این دستگاه با تنظیم تنفس ، بوهای آرامش بخش را آشکار می کند و با محرک های حسی متعدد زمین را فعال می کند و سیستم عصبی پاراسمپاتیک را فعال می کند. در حالی که نمی تواند استرس های زندگی را از بین ببرد ، اما می تواند به شما کمک کند هر کجا که می خواهید احساس آرامش کنید.

برو دستگاه قرمز درمانی 2.0

git 2.0 ، دستگاه نورپردازی دستی جدید جوویک دستگاه پشتیبانی شده از تحقیقات است که به عنوان یک راه طبیعی برای افزایش سلامت روان شما عمل می کند. این ماده با نفوذ به پوست در سطح سلولی ، قرمز و NIR (نزدیک طول موج مادون قرمز) را برای بهبود خواب ، تنظیم ریتم شبانه روزی ، کاهش التهاب و بهبود جریان خون عمل می کند. مطالعات حدس زدن قرار گرفتن در معرض نور قرمز حتی می تواند با استرس و افسردگی فصلی مبارزه کند. این دستگاه قابل حمل به شما امکان می دهد تا هر کجا که می روید تمام این نور شفابخش را جذب کنید.

مکمل

پودر تمرکز Beam Organics

حمایت تقویت کننده مغز را فرا بخوانید پودر فوکوس پرتو تا سلامت روانی خود را به طور طبیعی افزایش دهید. بر اساس یکپارچه ، عوامل سازگار مانند شیر یال ، Rhodiola و Ashwagandha (مواد مغذی قوی گیاهی که به بدن ما در مقابله با عوامل استرس زا کمک می کند) حساسیت ما به استرس را کاهش می دهد و از احساس خستگی و افسردگی جلوگیری می کند.

و اگر متوجه شدید که استرس بر خواب ، هضم و وضوح ذهنی شما آسیب می رساند ، Beam شما را با افزودن نانو شاهدانه تحت پوشش قرار می دهد. این ترکیب گیاهی باعث خواب و التهاب می شود و راه را برای داشتن یک ذهن شفاف و آرام فراهم می کند.

سوخت طبیعی مغز هوشمند Bee Keeper Naturals B

از قدرت درمانی طبیعی زنبورها برای تقویت سلامت روانی و حمایت از سلامت کلی استفاده کنید. در حالی که این مکمل درمانی این به عنوان یک تقویت کننده انرژی طبیعی عمل می کند (به مبارزه با مه مغزی ، خستگی و انرژی کم کمک می کند) ، اما همچنین با در نظر گرفتن سلامت کلی طراحی شده است. چرا؟ زیرا استرس بر همه سیستم ها تأثیر می گذارد ، نه فقط بر مغز! با حمایت از سلامت مغز ، سلامت روده و عملکرد سیستم ایمنی ، ذهن و بدن شما به خوبی برای مقابله با عوامل استرس زایی که در راه شما ایجاد می شود ، مجهز شده اند. از همه بهتر ، B Smart Brain Fuel فاقد محرک است ، به این معنی که هیچگونه مبارزه یا فرار ناشی از کافئین را پاسخ نمی دهد!

Symbiotics Golden Mind

آن را به عنوان طلای مایع برای سلامت روان خود در نظر بگیرید. وقتی بدن ما دچار کمبود مواد مغذی ضروری است که از استرس ، انرژی و خلق و خوی حمایت می کند ، مانند این است که بدون آمادگی به یک کار جدید می آییم! بدن ما و توانایی ما در مواجهه با موقعیت هایی که احساسات ما را آزمایش می کنند نیز صادق است. خوشبختانه ، ذهن طلایی Cymbiotics برای تقویت محور روده و مغز و حمایت از سیستم عصبی مرکزی ، از نظر علمی فرموله شده است. از همه بهتر ، مواد مغذی قوی مانند خولان دریایی ، L-Theanine ، Ginseng ، Lion’s Mane و Rhodiola با حداکثر جذب فرموله شده و تضمین شده است که از سد خونی مغزی عبور کرده و وارد سلول می شود.

حمایت از سلامت روان در نوک انگشتان ما

برای سلامت عمومی روانی و احساسی: سلامت هاله

وقتی صحبت از بهبود سلامت روحی و روانی می شود ، برنامه Aura همه وجود دارد. از درمان شناختی رفتاری ، پشتیبانی از خواب ، مدیتیشن ، موسیقی و موارد دیگر ، این برنامه همه کاره در اینجا برای پشتیبانی از تمام نیازهای سلامت روانی شما در اینجا آمده است. به بهترین مربیان و درمانگران جهان با محتوای شخصی دسترسی پیدا کنید تا به تغییر ذهن و زندگی شما کمک کند.

برای افکار منفی: Iona Mind

وقتی در پیچ و خم افکار منفی هستید ، موارد زیر را بارگیری کنید: ذهن یونا برنامه ای برای تغییر طرز فکر و افزایش سلامت روان شما. این برنامه برنامه های شخصی و پشتیبانی خودراهبر را با ویژگی هایی مانند بررسی روزانه ، تمرینات هدایت شده ، نظارت بر خلق و خو و نظر درمانگر شخصی ارائه می دهد. مقرون به صرفه ، مبتنی بر شواهد و شخصی برای پاسخگویی به نیازهای شما!

برای استرس و نگرانی: شاد باشید

با آن شادی را به روز خود اضافه کنید کاربردبه استرس را کاهش دهید ، انعطاف پذیری ایجاد کنید و بر افکار منفی غلبه کنید با فعالیت ها و بازی های پشتیبانی شده از تحقیقات که به شما کمک می کند چالش های زندگی را به شیوه ای سرگرم کننده و در عین حال م overcomeثر غلبه کنید!

برای تسکین اضطراب: MindShift CBT

این برنامه مبتنی بر CBT از استراتژی های پشتیبانی شده علمی برای از بین بردن استرس و اضطراب با لمس یک دکمه استفاده می کند. با ثبت تغییرات و احساسات ، اضطراب خود را ردیابی کنید ، نوع اضطرابی را که تجربه می کنید تشخیص دهید ، راهبردهای مقابله سالم را بیاموزید ، اهداف را تعیین کرده و به اشتراک بگذارید و ابزارهای سریعی را بیابید که تسکین فوری را ارائه می دهد.

پشتیبانی سلامت روانی Telehealth

سلامت روان مغز

در حالی که آگاهی از سلامت روان در رسانه های اصلی موج می زند ، 57 درصد از آمریکاییانی که دارای اختلالات روانی هستند هرگز تحت درمان قرار نگرفتند. این تا حدی به دلیل مشاوره های گران قیمت و برنامه های درمانی ، ماه های انتظار ، و عدم مراقبت شخصی و پشتیبانی پیگیری است. خوب، مغز این مأموریت ما است که با توسعه یک بستر سلامت از راه دور که مراقبت جامع و بدون قضاوت را برای همه ارائه می دهد ، سلامت روان شما را تقویت کنیم. با ارزیابی احساسی رایگان شروع کنید و ماه اول خود را با قیمت 7 دلار امتحان کنید. بله ، حمایت از سلامت روان می تواند (و باید) به همین سادگی باشد!

سلامت یانا

جانبی یک پلت فرم آنلاین است که مراقبت و درمان بهداشت روانی مقرون به صرفه و با کیفیت را ارائه می دهد ، همه از راحتی خانه شما. برای برخورد با استرس ، اضطراب یا افسردگی به متخصصان سلامت روان دسترسی فوری داشته باشید – مهم نیست که در چه شرایطی قرار دارید ، مجبور نیستید به تنهایی رنج ببرید. برنامه های درمانی شخصی ، داروهای مورد تأیید FDA و پشتیبانی 24 ساعته و 7 روزه با عضویت کم هزینه دریافت کنید. در حقیقت ، درمان با یانا 75 less کمتر از متوسط ​​ویزیت یا نسخه پزشک است. مراقبت با کیفیت باید حق همه باشد <3

سلامت کشتی

وقتی بدانید بدن شما واقعاً به چه چیزی نیاز دارد ، چگونه می توان سلامت روانی را افزایش داد. این کیت نوآورانه سلامت به شما امکان می دهد با یادگیری نحوه بهبود سلامت و سلامتی خود بر اساس داده های زمان واقعی ، سلامت را در دست بگیرید. تنها چیزی که نیاز دارید 5 دقیقه و یک استراحت کوتاه حمام است! سلامت کشتی از تجزیه و تحلیل جامع نوار ادرار برای نظارت بر نشانگرهای سلامتی مانند کمبود ویتامین ، سطح انرژی و استرس (کورتیزول) ، هیدراتاسیون و موارد دیگر برای بهینه سازی سلامت کلی شما استفاده می کند ، در نتیجه سلامت روانی شما افزایش می یابد. ذهن و بدن به طور مستقیم به هم متصل هستند ، بنابراین وقتی آب بیشتری می نوشید ، استراحت می کنید و انرژی می گیرید ، طبیعتاً سلامت روان شما نیز از تمام مزایای آن بهره مند می شود!

5 راه رایگان برای افزایش سلامت روان در کمتر از 5 دقیقه

مراقبه

دانلود برنامه FitOn با یک مدیتیشن آرام بخش 5 دقیقه ای روی زمین بنشینید. این را امتحان کن مراقبه بهزیستی با آماندا گیلبرت!

نفس کشیدن

این 3 تمرین تنفسی را امتحان کنید این را می توان در هر زمان و هر مکان انجام داد.

در نور آفتاب خیس کنید

چندین بار در هفته 5 تا 15 دقیقه در زیر نور طبیعی خورشید باشید تا ویتامین D و خلق و خوی خود را تقویت کنید!

روزانه

هنگامی که احساس اضطراب یا فشار زیادی دارید افکار خود را “بدون مغز” همراه خود داشته باشید.

برنامه شکرگزاری

نشان داده شده است که شکرگزاری با تغییر ذهنیت شما به مثبت اندیشی ، سلامت روانی شما را بهبود می بخشد. وقتی احساس بدی دارید ، به سراغ شکرگزاری بروید و چیزی را که برای آن سپاسگزار هستید ، تکرار کنید.

برای بهبود سلامت روانی خود در طول این مدت چالش برانگیز ، از پشتیبانی بخواهید

به یاد داشته باشید: خوب نیست خوب نباشید. در حال حاضر ، حمایت از سلامت روحی و روانی خود بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. با ایجاد یک منبع مکانیسم های مقابله ای برای حمایت از شما در این شرایط سخت ، پیشقدم باشید. علاوه بر صحبت با پزشک ، جستجوی جامعه و اولویت بندی مراقبت از خود ، این راه های جدید برای افزایش سلامت روان را به مجموعه ابزار خود اضافه کنید. هرچه وسایل نقلیه بیشتری داشته باشید ، بهتر است! ما همه تو این جریان باهم هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *