برای به حداکثر رساندن کاهش چربی چه غذاهایی بخوریم

سلام، در این مقاله، من به شما نشان خواهم داد که چگونه ۱۴۰۰ کالری را آگاهانه بدون نیاز به شمردن واقعی کالری مصرف کنید.

دو روش واضح برای به حداکثر رساندن کاهش چربی وجود دارد. یا غذای بیشتری را می سوزانید که از طریق ورزش مصرف می شود یا غذایی که می خورید را کاهش می دهید. اولی را به بحث بعدی بگذاریم و به دومی بپردازیم.

چیزی که اکثر ما با محدودیت کالری اشتباه می کنیم، رژیم غذایی شدید است. با اتخاذ رژیم‌های غذایی سخت و نادیده گرفتن وعده‌های غذایی، از محدودیت‌های ۱۲۰۰ کالری پایین‌تر می‌رویم. این به طور ناخواسته باعث ایجاد “حالت گرسنگی” می شود. در حالت گرسنگی، بدن شما متوجه می شود که یک بحران قریب الوقوع وجود دارد. مقدار غذای عرضه شده به آن کاهش یافته است و فرض بر این است که ادامه خواهد داشت.

بنابراین، به جای سوزاندن ذخایر چربی برای تامین انرژی در غیاب غذا در لحظه حال، یک رژیم غذایی تصادفی دقیقا برعکس عمل می کند. به هر مولکول چربی که می تواند در هر گوشه و کنار بدن شما پیدا کند، آویزان است. شروع به سوزاندن توده عضلانی برای تامین انرژی می کند.

نکته آخر: نخوردن شما را به جایی نمی رساند. حداکثر، تمام وزن آب را از دست خواهید داد. شما باید کاهش کالری سالم را هدف قرار دهید، ۴۰۰-۵۰۰ کالری کمتر از آنچه که معمولاً مصرف می کنید.

نکته بعدی که اگر می خواهید از دست دادن چربی را به حداکثر برسانید باید به آن توجه کنید زمان بندی وعده های غذایی است. این شامل خوردن در زمان مناسب هر روز و خوردن تعداد مناسب وعده های غذایی است، حدود ۶-۷ بهترین راه است. خوردن هر روز در ساعت معینی ضروری است زیرا بدن را در یک چرخه مناسب قرار می دهد و پردازش سیستماتیک همه چیز را آسان تر می کند. خارج از برنامه غذا نخورید.

اگر فکر می کنید سه وعده غذایی بزرگ در روز – صبحانه، ناهار و شام – کافی است، در اشتباهید. با این حال، تردیدی در این نیست که آنها کاملاً ضروری هستند; شما نباید هیچ یک از آنها را نادیده بگیرید.

با خوردن تنها سه وعده غذایی بزرگ، متابولیسم بدن را کاهش می دهید. این گزینه بهتری است که کل کالری دریافتی را به ۶-۷ وعده غذایی تقسیم کنید. انجام این کار مکانیسم چربی سوزی را به طور مداوم حفظ می کند. با این حال، ۶-۷ وعده غذایی کوچکتر است، نه ۶-۷ وعده غذایی بزرگ. هر یک از این وعده های غذایی باید حدود ۲۰۰-۲۵۰ کالری داشته باشد.

حالا به سراغ آنچه که باید بخورید و نباید بخورید، باید همه چیز را در حد اعتدال بخورید. کربوهیدرات ها تا زمانی که ساده نباشند چندان بد نیستند. قند موجود در شیرینی ها و شیرینی ها از نوع ساده آن است. بدن آن را در عرض چند دقیقه تجزیه می کند و باعث افزایش فوری انرژی می شود. با همان سرعت از آن استفاده می کند. وقتی کسی بیهوش می شود، شکر یا آب نبات را داخل دهان می ریزید، درست است؟

اگر در مواقعی که بدن به آن نیازی ندارد، قند را روی هم انباشته می‌کند و به ذخایر بیش از حد چربی شما اضافه می‌شود. شما باید کربوهیدرات های پیچیده بخورید زیرا بدن زمان بیشتری را برای هضم آنها نیاز دارد.

از مصرف کربوهیدرات های ساده مانند نان سفید، ماکارونی سفید، برنج سفید، شکلات، سیب زمینی، پفک کاکائو و چیپس خودداری کنید. همچنین مصرف کربوهیدرات خود را برای وعده عصرانه کاهش دهید زیرا استفاده نمی شود و ذخیره می شود. تمام کربوهیدرات ها باید قبل از ساعت ۲ بعد از ظهر خورده شوند تا زمان کافی برای هضم و استفاده از آنها وجود داشته باشد.

درست مانند کربوهیدرات ها، چربی های خوب و بد وجود دارد. چربی های غیراشباع انواع سالمی هستند و به مقدار زیاد در آووکادو، آجیل، روغن زیتون، روغن نارگیل، روغن کانولا و روغن هسته انگور یافت می شوند.

همچنین می توانید غذاهای دریایی را در مقادیر متوسط ​​مصرف کنید زیرا حاوی اسیدهای چرب امگا ۳ هستند که انواع چربی های سالم را تشکیل می دهند. شما باید از چربی های اشباع شده دوری کنید و سریع ترانس بگیرید، زیرا آنها رسوبات چربی را افزایش می دهند. آنها همچنین ناسالم هستند زیرا کلسترول بد را در بدن افزایش می دهند.

رژیم کاهش وزن بدون پروتئین ناقص است. در واقع، باید مقداری که می خورید را دو برابر کنید. دلایل مختلفی برای آن وجود دارد. پروتئین مانند فیبر زمان زیادی برای هضم طول می کشد و شما را برای مدت طولانی تری احساس سیری می کند. پروتئین ها بافت های عضلانی بیشتری می سازند و بافت ماهیچه ای بیشتر انرژی بیشتری مصرف می کند. پروتئین های رژیمی همچنین استقامت و استقامت مورد نیاز برای گذراندن تمرینات سخت و سخت را ایجاد می کنند. این به بدن کمک می کند تا بعد از تمرین ریکاوری کند و در نتیجه روز بعد به ورزش بازگردد.

تمام تلاش خود را بکنید که از فست فودها اجتناب کنید زیرا از نظر تغذیه ضعیف هستند اما کالری زیادی دارند. اکثر آنها حاوی کالری خالی هستند.

بنابراین، از این به بعد حدود ۱۴۰۰ کالری در روز مصرف کنید، ۶ تا ۷ وعده غذایی کوچک با هر کدام ۲۰۰ کالری مصرف کنید. برای کمک به شما در ساخت برنامه غذایی روزانه خود از این ماشین حساب به عنوان یک ابزار رایگان شگفت انگیز استفاده کنید! http://www.calorieking.com. سعی کنید در هر وعده غذایی سبزیجات تازه را با یک منبع پروتئین ترکیب کنید.

فراموش نکنید که این مقاله در مورد غذاهای کاهش دهنده چربی را با استفاده از شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر