با کتی کنترا – تناسب اندام پزشکی آشنا شوید


به کتی کنترا ، مدیر تناسب اندام Mount Carmel Fitness در مرکز لوئیس ، اوهایو سلام کنید. این مرکز مجدداً تأیید مجدد تأسیسات MFA خود را تکمیل کرد – آنها از سال 2018 یک مرکز تأیید شده MFA بوده اند! به گفته یان لافرتی ، مدیر مرکز ، کتی “نقش مهمی در آماده سازی اعتبار مجدد ما بازی کرد.” با تشکر از ایان ، کتی و کل تیم در کوه کارمل! !

کتی در 5 سال گذشته در تناسب اندام Mount Carmel کار کرده است. او دارای مدرک کارشناسی در Nutrition Community Health and Wellness است. وی دارای مربی شخصی NASM ، 200 Vinyasa Yoga ، مربی ایمنی آب ، گواهینامه های Reiki II و ACE Health Coach است.

ما اخیراً با کتی صحبت کردیم و در اینجا آنچه او باید بگوید…

در کار خود از چه چیزی بیشتر لذت می برید؟
من کاملاً عاشق این هستم که مردم را از طریق تناسب اندام به آرامش و خوشبختی برسانم. تسهیل روند یادگیری یک مهارت جدید و مشاهده رضایت درونی او ، کار را از بین می برد!

چه شد که این رشته را انتخاب کردید؟
من علاقه زیادی به آشپزی دارم و در دوره دبیرستان با اصطلاح “تغذیه جامع” آشنا شدم. بقیه تاریخ است و من بسیار خوشحالم که در یک مسیر شغلی در حال گسترش و تحقق بی پایان هستم.

چه توصیه ای به افراد تازه وارد در این زمینه از آمادگی جسمانی پزشکی می کنید؟
در تمام روابط خود با اعضا ، مهمانان و همکاران شادی را بیابید. به این ترتیب ، هنگامی که در هنگام یادگیری یک مهارت جدید یا تلاش برای برآوردن خواسته های متغیر با چالشی روبرو می شوید ، می توانید اعتماد و حمایت تیمی را که عضو آن هستید به دست آورید. خوشبختانه حرفه سلامت مملو از نگرش های مثبت است ، آنهایی که به دنبال فعالیت های فکری هستند و به ارتباطات انسانی پاداش می دهند. شما یک محل کار سالم انتخاب کرده اید و مهم است!

با تأیید مجوز از انجمن آمادگی جسمانی پزشکی ، امکانات شما چه چیزی به دست آورد؟
تأسیسات ما با کسب و حفظ گواهینامه مرکز تناسب اندام از نظر پزشکی یک حس خاص از هدف و اطمینان را به دست آورده است. این زمینه تعهد ما برای خدمت صادقانه به جامعه است.

از کتی بخاطر توانمندسازی اعضای مرکز خود متشکریم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *