با ورود بسته بزرگی از اوراق/ روزنامه مطبوعاتی با همراهی رئیس جمهور، مشکل حل شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران در حاشیه مراسم عید سعید قربان در جمع خبرنگاران گفت: جشن بگیرید. پیامبر اکرم (ص) که از پیامبران بزرگ و فرزند اسماعیل ذبیح الله است، باید جشنواره های فرهنگی و هنری برای معرفی این شخصیت مقدس به نسل جوان و عموم مردم برگزار کند.

وزیر اطلاعات و فرهنگ با اشاره به اینکه با همکاری سایر بنیادها برای آبادانی این حرم مطهر تلاش خواهیم کرد افزود: کارمندان اخراج شده اند. به همین منظور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طرحی را برای مراکز استانی، ملی و بین المللی تدوین کرده است که این شهر را به مقصد گردشگری تبدیل می کند.

اسماعیلی با اشاره به تلاش این وزارتخانه برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی، گفت: کار بزرگی را به صورت متمرکز در وزارت فرهنگ و ارشاد آغاز کرده ایم و معتقدیم بخش قابل توجهی از آسیب های اجتماعی درمان خواهد شد. با نگرش فرهنگی و هنری.»

وزیر اطلاعات و فرهنگ افزود: بنیاد ما بر این است که با تکیه بر ظرفیت های دینی، فرهنگی و هنری گام های مهمی در این زمینه برداریم.

وی در خصوص وضعیت نرخ ارز گفت: یک بسته کاغذ با شرکت رئیس جمهور با قیمت مناسب برای توزیع در مطبوعات و نشریات وارد کشور شده و امیدواریم مشکل کاغذ حل شود. . در مدت کوتاهی حل شد.

به پایان برسد پیام / ۷۳۰۰۵
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید