با وجود خشکسالی، تضمین خرید گندم در لرستان ۱۱۷ درصد افزایش یافته است


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم آباد، فرهاد زاویار شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای آرد و نان لرستان از گزارش های ارائه شده ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: امسال خشکسالی و کم آبی با وجود مشکلاتی که وجود دارد، وجود داشته است. افزایش ۱۱۷ درصدی در این کشور. نسبت به پارسال در گذشته ضمانت خرید گندم از کشاورزان استان لرستان را داشتیم و از ۱۲۰ هزار تن پارسال تا به امروز ضمانت خرید گندم دو برابر شده و به ۲۷۰ هزار تن رسیده است. شکرگزار بودن و ستایش.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه میزان مصرف این استان از ۲۳۰ تا ۲۲۰ هزار تن در سال است، این میزان کمی بیشتر از مصرف سالانه گندم در این استان است که در ابتدای این مسیر هستیم. باید برای سال های آینده برنامه ریزی کرد، رضا خوب و بسیار عاقلانه عمل کرد.

استاندار لرستان با اشاره به عملکرد موثر سامانه نظارت بر نان در این استان بر نظارت بر حوزه توزیع آرد و رعایت قوانین نانوایان این استان تاکید کرد و گفت: از امروز کمبود منظم وجود دارد. نظارت بر. نبود سامانه ای در زمینه تهیه و توزیع مواد غذایی در کشور، سیستم نظارتی برخی از مشکلات را در این زمینه برطرف کرده است.

خاویار افزود: وجود نظارت سیستماتیک در حوزه های مختلف از جمله; بنزین، برق، گاز، گندم و بسیاری از کالاهای اساسی دیگر از خسارات، زیان و خسارات وارده به اقتصاد کشور ناشی از گرانی‌های گذشته جلوگیری می‌کند و با اعمال سیاست‌های جدید، این ثروت در کشور احیا می‌شود. کشور ذخیره می شود و برای کار استفاده می شود. مصارف خانگی

استاندار لرستان ضمن تاکید بر بررسی میدانی و برخورد با متخلفان، افزود: تصمیم گیری در نظارت تنها یک کار شخصی و میدانی نیست، بلکه بخشی از آن به حمایت دستگاه نظارتی بستگی دارد که مبتنی بر نظارت است. بخشی از طریق نظارت قابل شناسایی است. مرکز هوشیاری و متخلفانی که در حق خود و جامعه ظلم کنند به شدت برخورد خواهد شد.

خاویار بر لزوم وجود سایر ظرفیت ها از جمله استفاده از نیروی انسانی بسیج مردمی و استفاده از آن در شوراهای تصمیم گیری استان ها تاکید کرد و گفت: اهمیت وجود نیروی انسانی بیش از ظرفیت های دیگر از جمله زمینه سازی است. نه کمتر از گزارش کیفیت آرد، نان و … در بسیاری از موارد می تواند مفید باشد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید